משחק הנייד הקסום Match-3 של זינגה Harry Potter: Puzzles & Spells חוגג את יום השנה

משחק הנייד הקסום Match-3 של זינגה Harry Potter: Puzzles & Spells חוגג את יום השנה

 

השחקנים מוזמנים לשבוע של הפתעות ואירועים מיוחדים לכבוד אירוע אבן דרך

 

סן פרנסיסקו, 21 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

זינגה Zynga Inc. (נאסד"ק: ( ZNGA, מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום כי משחק המובייל הקסום שלה Harry Potter: Puzzles & Spells הרפתקת Match-3 , מציין את יום השנה שלה עם שבוע שלם של חגיגות. בפתיחת היום, מעריצים ברחבי העולם מוזמנים להצטרף לחגיגה עם צפייה של שבעה ימים של מתנות במשחק, אירועים, הגרלות ותוכן חדש המנציח את האירוע.

 

מאז השקתו בספטמבר 2020, Harry Potter: Puzzles & Spells  שימח את המעריצים עם חידות עולם הקוסמים האותנטיות שלו ומשחקים. עם יותר מ -2,000 רמות פאזל במסע השחקנים העיקרי, המשחק ממשיך להזמין שחקנים יחד להתענג על הכיף וההתרגשות של הוגוורטס עם תוכן ואירועים חדשים. Zynga, שהאירה בזרקור על השחקנים במשחק ביום השנה הראשון, שחררה טריילר חדש עם נקודות עיקריות במשחק.

 

"אנחנו גאים מאוד בשבחים ובקבלת הפנים ש- Harry Potter: Puzzles & Spells  קיבל, אבל אנחנו אפילו יותר מעניקי השראה וצנועים על ידי השחקנים שהצטרפו אלינו למסע הזה", אמר ירון ליבנד, סגן נשיא בכיר לענייני משחקים בזינגה. אנחנו נרגשים לחגוג את ציון הדרך הזה עם האוהדים ומצפים לפתוח את הפרק הבא של המשחק ביחד".

 

בהשראת יום ההולדת הזכור ביותר של דאדלי דרסלי, החל מהשבוע, אירוע חדש בנושא ‘גן החיות של לונדון‘ . במשחק יוזמנו שחקנים לאסוף ‘מתנות‘ על לוח המשחקים שלהם כדי להרוויח תיבות פרס. בהבאת טוויסט לאירוע בהשראת יום הולדת זה, שחקנים יכולים לעשות התאמות ליד קופסאות מסתוריות על לוח המשחק שלהם כדי לשחרר את הפיתון באירוע. החל מה-23 בספטמבר, שחקנים יכולים להצטרף למסורת  היוקרתית של הוגוורטס עם אירוע הגאווה של הבית במשחק, ולהשלים פאזלים כדי לצבור נקודות עבור ביתם עם תוצאות במעקב בלוח תוצאות עולמי. בין ה-22 בספטמבר ל-24 בספטמבר, שחקנים שיתחברו למשחק יקבלו מתנת יום שנה יומית במשחק כדי לחגוג עוד יותר את האירוע.

 

במהלך שבוע יום השנה, מבקרים Harry Potter: Puzzles & Spells  בערוצי טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם יוזמנו לפרסם את הזיכרון האהוב עליהם מהמשחק ולתייג #PuzzlesAndSpellsAnniversary. שלושה שחקנים ייבחרו באקראי כדי לזכות בחבילת פרס יום השנה, עמוסה במטבע במשחק, פריטים, חבילות כוח ועוד.

 

ב-Harry Potter: Puzzles & Spells השחקנים נכנסים להרפתקת Match-3 גדושה בכישופים, הומור, צבע ודמויות מסדרת הארי פוטר. עם הפסקול והקלטות הקול מסרטי הארי פוטר המקוריים, המעריצים יעקבו אחרי סיפור חדש ואותנטי בסלולר של מסעו של הארי בעולם הקוסמות. הם יתוגמלו בכישופים ותמריצים מיוחדים עם התקדמותם. השחקנים יפתחו חידות Match-3 שיש בהן צפרדעי שוקולד מנתרות, מפתחות מכונפים מתנופפים, כלי שחמט מכושפים שנלחמים ומכשולים ועצמים לא צפויים אחרים. ברוח הרעות והתחרות הידידותית של הוגוורטס, החברים יכולים ליצור מועדונים או להצטרף אליהם עם מעריצים אחרים כדי להתרועע, לשתף פעולה באסטרטגיות לפתרון חידות, לשתף אחרים ולהתחרות על פרסים באירועי מועדון בלעדיים.

 

אפשר לשחק ב-Harry Potter: Puzzles & Spells במכשירי iOS ואנדרואיד בכל העולם, וגם באמזון קינדל ופייסבוק. למידע נוסף ולהתחבר עם מעריצים אחרים, תעקבו אחרינו בפייסבוק, באינסטגרם ובטוויטר ובקרו באתר של המשחק בכתובת www.harrypotterpuzzlesandspells.com.

נכסים תומכים חזותיים  זמינים בכתובת: https://www.dropbox.com/sh/haxo6yr1pvx8txl/AAACWl5QigRsekaDgzelwXyVa?dl=0

אודות זינגה

 

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואיזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים והם כוללים את המשחקים CSR Racing™, Empires & Puzzles™,  Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. עם Chartboost, פלטפורמת פרסום ומונטיזציה מובילה במכשירים ניידים, Zynga היא פלטפורמת הדור הבא המובילה בתעשייה עם היכולת למטב פרסום ותפוקות פרוגרמטיות בקנה מידה גדול. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בקליפורניה עם אתרים בצפון ארה"ב, אירופה ואסיה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

 

אודות Warner Bros. Games

Warner Bros. Games, חטיבה של Warner Bros. Home Entertainment, Inc., היא מוציאה לאור, מפתחת, מעניקה  רישיונות ומפיצה כלל עולמית מהמעלה הראשונה של תוכן בידורי בתחום האינטראקטיבי בכל הפלטפורמות, כולל משחקים מבוססי קונסולות, מכשירים נישאים, סלולר ומחשבים אישיים של כותרי משחקים פנימיים ושל צדדים שלישיים. מידע נוסף על Warner Bros. Games אפשר למצוא באתר https://www.wbgames.com/.

 

אודות Portkey Games:

Portkey Games, של Warner Bros. Games, הוא לייבל המשחקים שמוקדש ליצירת חוויות חדשות במשחקי סלולר ווידאו של עולם הקוסמות ששמות את השחקן במרכזה של הרפתקה משלו, בהשראת הסיפורים המקוריים של ג‘יי קיי רולינג. Portkey Games מציע לשחקן הזדמנות לבחור בחירות עלילה משלו ולפעול בסביבה של עולם הקוסמות כדי לגלות ליצור חוויות חדשות וייחודיות. הלייבל נוצר כדי להביא לגיימרים ולמעריצים חוויות משחק חדשות שמאפשרות להם להתעמק בקסם של עולם הקוסמות בדרכים אופפות שבהן הם יכולים להגדיר את סיפור עולם הקוסמות שלהם.

מידע על זכויות יוצרים

 

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. All Rights Reserved.

WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s21)

כללי ההגרלה

*אין צורך ברכישה; לא ישפר את הסיכויים. 18+ תושבי ארה"ב. 9/22/21-9/29/21 PT. בכפוף לכללים רשמיים https://zynga.social/HPM3Anniversary; ראה סיכויים, פרטי פרס והגבלות. בטל היכן שאסור. נותנת  החסות: Zynga.

 

 

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לשם, לפרטי אופן המשחק, תכונות המשחק ולאירוע מוגבל בזמן ב-Harry Potter: Puzzles & Spells. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוכה בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

ליצירת קשר:

Dana Whitney
dwhitney@zynga.com

Alexa Grandolfo
agrandolfo@zynga.com

מקור:  Zynga Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE