NielsenIQ קובעת את הקצב למהפכת מדידה רב-ערוצית

 

NielsenIQ  קובעת את הקצב למהפכת מדידה רב-ערוצית

 

 NielsenIQ חתמה על שני הסכמי רכישה מרכזיים לחיזוק פתרון רב-ערוצי

 

שיקאגו, 28 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

חברת NielsenIQ, מובילה בתעשייה במדידה גלובלית וניתוח נתונים, הודיעה היום על שני הסכמי רכישה מרכזיים שלData Impact  ו-Rakuten Intelligence. רכישות אלה יניעו ערך משמעותי לפתרונות המסחר האלקטרוני ומדידה רב-ערוצית של NielsenIQ ויאפשרו לחברה לחולל מהפכה בתעשיות המדידה הצרכניות והקמעונאיות עם מבט מקיף על השוק המקוון, החל מהפצת מוצרים וכלה במכירות.

 

כיום, מכירות המסחר האלקטרוני מהוות 12% ממכירותCPG  בארה"ב ועד 30% מהמכירות בשווקים הגלובליים, ועל פי הערכות הן גדלות ב-CAGR של 15% עד 2025. עם צמיחה משמעותית ושיתוף מקמעונאים ממוקדי אינטרנט, הנתון הפך להיות חשוב יותר להבנת  השוק הכולל. עם זאת, מדידת המסחר האלקטרוני הנוכחית מקוטעת מאוד, עם הצעות מרובות ושונות שאינן מאפשרות תצוגה משולבת ועקבית של השוק הכולל.

 

רכישות וחבילת פתרונות מדידה רב-ערוציים אלה מציבות באופן ייחודי את NielsenIQ כדי לספק לקמעונאים וליצרנים תצוגה הרמונית, פרטנית ועקבית בערוצים שונים, ולאפשר להם לצפות מגמות, להבין ולהגיב מהר יותר לצרכים ולציפיות של הצרכנים.

 

"מדידת מסחר אלקטרוני היא ציווי אסטרטגי עליון עבור NielsenIQ", אמרה נטלי ויליאמס, ראש מערך מובילות מוצרי המדידה בצפון אמריקה, NielsenIQ. "יחד אנו יכולים לשנות את האופן שבו אנו מודדים מכירות מסחר אלקטרוני וכמה מהר מסע הקונים מתפתח על ידי אספקת תובנות רבות עוצמה מונחות למידת מכונה ללקוחותינו ברחבי העולם".

 

ההסכם לרכישת Data Impact, שחקנית מובילה במודיעין מסחר אלקטרוני ב-40 שווקים בעיקר ברחבי אירופה וארה"ב, יטען את השירות רב-הערוצים של NielsenIQ. שילוב הטכנולוגיה הטובה מסוגה של Data Impact - המספקת תצוגה היפרגרנולית של תובנות מסחר אלקטרוני ברמת באנר והחנות - עם טביעת הרגל המדודה הקמעונאית ללא תחרות של NielsenIQ, תאפשר ל- NielsenIQ להרחיב את היצע המוצרים של Data Impact ברחבי העולם; והחשוב ביותר, ימקם את NielsenIQ להוביל את העתיד של מדידה וביצוע רב-ערוציים.

 

"שילוב הטכנולוגיה שלנו עם ההיצע הייחודי של Data Impact מאפשר לנו להציע ליצרנים ולקמעונאים כיסוי מקיף שאין שני לו עם הנתונים  הדרושים כדי לקבל החלטות רב-ערוציות מנצחות", אמר ג‘ים פק, יו"ר ומנכ"ל NielsenIQ.

 

רכישת Rakuten Intelligence, שלוש שנים לאחר החתימה על הסכם בלעדיות לשילוב פאנל רכישת המסחר האלקטרוני הגדול ביותר של Rakuten Intelligence בארה"ב עם נתוני המכירות הקמעונאיות של NielsenIQ, תאפשר ל- NielsenIQ לספק ללקוחותינו קריאה משולבת באינטרנט, המותאמת להיררכיות לקוחות מותאמות אישית, שבבסיס פלטפורמת Connect מבוססת הענן שלנו. מוצר Omnisales שהושק לאחרונה של NielsenIQ הוא השילוב הראשון הנגזר מרכישה זו.

 

"אנו גאים לקבל בברכה את שני האלופים הללו למשפחת NielsenIQ. נוכל לספק מספר יחיד למדידת מכירות מקוונות באמצעות נתונים מרובי מקורות - האמת שהשוק זקוק לה - ואנו גם נספק המלצות לביצוע מסחר אלקטרוני עם יכולת פעולה ללא תחרות. עם קנה מידה ייחודי וצפיפות, הנוף של הזדמנויות הוא בלתי מוגבל", הזכיר קלמנט קולין, ראש מערך מדידת מסחר אלקטרוני בינלאומי, NielsenIQ.

 

על NielsenIQ

 

NielsenIQ היא מובילה בהשקפתה ההוליסטית והבלתי משוחדת בנוגע להתנהגות צרכנים, בכל העולם. חברת NielsenIQ, המונעת ע"י פלטפורמת נתוני צרכנים חדשנית כמו גם יכולות אנליטיות עשירות, מאפשרת קבלת החלטות אמיצה ובטוחה לחברות של מוצרי צריכה ולקמעונאים המובילים בעולם.

 

באמצעות השימוש בסדרות של נתונים מקיפים ובמדידת כל העסקאות באופן שווה, NielsenIQ מספקת ללקוחות מבט קדימה להבנת התנהגות הצרכן על מנת לייעל את הביצועים לרוחב כל פלטפורמות הקמעונאות. הפילוסופיה הפתוחה שלנו בנוגע לאינטגרציית נתונים מאפשרת את הסדרות המשפיעות ביותר של נתוני הצריכה על פני כדור הארץ. NielsenIQ מספקת את האמת השלמה.

 

חברת NielsenIQ, בית השקעות של Advent International, פועלת בכ-100 שווקים, המכסים למעלה מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו ב-www.NielsenIQ.com.

 

אודות Data Impact

 

Data Impact היא אחת הספקיות המתקדמות ביותר בפתרונות ניתוח רב-ערוציים. החברה משתמשת באלגוריתמים של נתונים ובינות מלאכותיים מקומיים כדי להציע ללקוחותיה פתרונות שונים, לרבות ניתוח מבוסס מיקום, הערכות מכירות ומניות, ניטור מדיה, אופטימיזציה לקידום אתרים ועוד.

 

פתרון  Data Impactכבר נמצא בשימוש על ידי יותר מ-150 חברות ביותר מ-40 מדינות. ההשפעה של Data Impact , שהושקה בשנת 2016, היא הפתרון היחיד שמציע ליצרני FMCG הדמיה מדויקת של התפלגותם בכל הערוצים והיכולת לזהות מנופי פעולה מקומיים.

 

אודות Rakuten Intelligence

 

Rakuten Intelligence הוא חלק מפרסום Rakuten, המחבר סוכנויות מובילות, מותגים ומו"לים לצרכנים פעילים ומעורבים ברחבי העולם. עם גישה לנכסי המדיה והקהלים המגוונים של Rakuten, בשילוב עם רשת ביצועים עטורת פרסים ומחקר צרכנים קנייני, Rakuten Advertising יוצר את התנאים הנכונים כדי להגיע ללקוחות חדשים ולשמור על נאמנות ארוכת טווח.

 

הבסיס שלה לטכנולוגיה מתקדמת, נתונים ושירותים אסטרטגיים מציב את Rakuten Advertising להציע חבילה מובחנת של פתרונות שיווק ופרסום תוך דחיפת התעשייה קדימה ללא הרף. זוהי חטיבה של Rakuten Inc., אחת מחברות שירותי האינטרנט המובילות בעולם. המטה של החברה ממוקם בסן מטאו, קליפורניה, עם משרדים ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אסיה-פסיפיק, אמריקה הלטינית, וצפון אמריקה. לקבלת מידע נוסף בקרו ב- www.rakutenadvertising.com..

 

 

אנשי קשר

קשרי עיתונות

 

 (U.S. and English)
FERNANDA PAREDES, fernanda.paredes@nielseniq.com, +1-917-291-1196
GILLIAN MOSHER, gillian.mosher@nielseniq.com, +1-647-282-9714
(France) SEBASTIEN MONARD, sebastien.monard@nielseniq.com, +33-6-85-32-94-61

 

מקור:  NielsenIQ

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE