דגם LGA110D של Advanced Energy מספק המרת הספק DC-DC הטובה מסוגה עם צפיפות הספק גבוהה ב-30%

 

דגם LGA110D של Advanced Energy  מספק המרת הספק DC-DC הטובה מסוגה עם צפיפות הספק גבוהה ב-30%

 

ממיר DC-DC החדש, הכולל דירוג זרם גבוה, צפיפות גבוהה ופונקציות בקרה גמישות, אידיאלי עבור יישומים מורכבים וזרם גבוה

 

דנוור, 28 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Advanced Energy (נאסד"ק: AEIS), מובילה גלובלית בפתרונות מדויקים ומאוד מתוכננים של המרת חשמל, מדידה ובקרה - הציגה היום את ממיר DC-DC של Artesyn LGA110D, ממיר DC-DC בדירוג 110 בדירוג אמפר ולא מבודד. התוספת האחרונה למשפחת LGA של החברה, LGA110D מספקת דירוג נוכחי גבוה יותר בצפיפות המרה בהספק גבוה ב-30% מכל ממירי DC-DC מסוגו, נתון שהופך אותו לפתרון מעולה למגוון רחב של יישומים בשוקי תשתיות התעשייה, הרפואה, הטלקום וה-IT.

 

"הודות לצפיפות המתח המובילה בשוק שלה, LGA110D מגדיל את היעילות התפעולית ליותר מ-96%", אמר ג‘ו ויילס, סגן נשיא לשיווק מוצרי המרת חשמל תעשייתיים ב- Advanced Energy. "יעילות השיא הגבוהה יותר מפחיתה את פיזור המתח ב-15% בהשוואה לדורות מבוגרים עם אותו גורם צורה קטן".

 

בנוסף לצפיפות הזרם המעולה שלו של 220 אמפר לאינץ‘ מרובע, LGA110D כולל שתי יציאות של 55 אמפר/175 וואט הנשלטות באופן עצמאי, מה שאומר שנדרשים פחות ממירי הספק ביישומי ערוצים מרובים או זרם גבוה. ניתן לבחור את הפלט הכפול כעצמאי לחלוטין, מוגדר לפלט יחיד או מסונכרן עם עד שלושה ממירי LGA110D אחרים עבור שילובי עיצוב גמישים באמת. פעולה זו מפנה שטח PCB ומפחיתה את עלות המערכת הכוללת תוך התייחסות לדרישות הנוכחיות ההולכת וגוברות בהתקני FPGA או ASIC המשמשים ביישומים מורכבים ותובעניים.

 

עם פונקציות בקרה אנלוגיות ודיגיטליות, ניתן לשלוט בנוחות ב-LGA110D עם נגדים חיצוניים או להשתמש בממשק הדיגיטלי של PMBus הסטנדרטי בתעשייה הכולל פונקציות בקרה נוספות כדי להציע למעצבים אפשרויות רבות יותר לשילוב מערכות.

 

לקבלת מידע מפורט על המוצר ומפרטים טכניים, בקרו: www.artesyn.com/power-supplies/websheet/653/lga110d-series

 

אודות Advanced Energy

Advanced Energy (נאסד"ק: AEIS) היא מובילה גלובלית בתחום התכן והייצור של פתרונות הנדסיים מתקדמים להמרת הספק מדויקת, מדידה ובקרה ליישומים ותהליכים הקריטיים לביצוע משימות. פתרונות אספקת המתח של AE’ מאפשרים ללקוחות להגיע לחדשנות ביישומים מורכבים על פני טווח רחב של ענפים, כולל ציוד מוליכים למחצה, תעשייה, ייצור, טלקומוניקציה, מחשוב במרכזי נתונים ושירותי בריאות. החברה מחזיקה בידע מקצועי הנדסי ומציעה ברחבי העולם תמיכה ושירות המאופיינים במהירות תגובה גבוהה, והיא מקיימת שיתופי פעולה במטרה לקדם את הטכנולוגיה, לעודד צמיחה בקרב לקוחותיה ולהטמיע חידושים בעולם אספקת המתח. Advanced Energy הקדישה למעלה משלושה עשורים ליצירה של פתרונות מושלמים לאספקת מתח עבור לקוחותיה ברחבי העולם, ומטה החברה נמצא בדנוור, קולורדו, ארה"ב. לפרטים נוספים בקר בכתובת  www.advancedenergy.com.

Advanced Energy | דיוק. עוצמה. ביצועים.

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52493111/en

אנשי קשר

לאמצעי תקשורת:

Lora Wilson / Valerie Christopherson
Global Results Communications for Advanced Energy Industries, Inc.
aei@globalresultspr.com
+1 949.306.0276

 

מקור:  Advanced Energy Industries, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire