פיניקס סופטוור מספקת את העדכון הראשון לטכנולוגיית JE3S מזה שש שנים עם JES3plus V1R1

 

פיניקס סופטוור מספקת את העדכון הראשון לטכנולוגיית JE3S מזה שש שנים עם JES3plus V1R1

פיניקס סופטוור שחררה עדכונים עבור קו המוצרים שלה בספטמבר 2021

 

אל סגונדו, קליפורניה, 28 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Phoenix Software International, Inc. הודיעה היום על הזמינות של JES3plus V1R1, עבודה נגזרת המבוססת על z/OS JES3 של IBM. גרסה זו משלבת את שיפורי הביצועים של SPOOL I/O שהיו לזמינים עבור לקוחות JE3SPlus באמצעות עדכונים רציפים מוקדם יותר השנה. מדובר בהשקה הראשונה של טכנולוגיית JE3S הכוללת שיפורים מאז תחילת 2015, והיא חופפת ל-z/OS 2.5, ההשקה האחרונה של z/OS שכללה את JE3S. ארגונים אשר עברו לשימוש ב-JES3plus, ומעוניינים להישאר עם טכנולוגיה זו, יכולים כעת להפיק את היתרונות של מוצר משופר עם מפת דרכים לפיתוח עתידי.

JES3plus V1R1

JES3plus V1R1 תומכת בשתי טכניקות תכנות ערוצים חדשות כדי לשפר את הביצועים:

ACKD* - תוכניות ערוצים עם קידומת מקוצרת שיכולה לעבד מסלול שלם במקום רשומה אחת בכל פעם. שיפור זה ממנף את התמיכה של MIDAW.

zHPF* - תוכניות ערוצים המנצלות את ההתקן fiber-channel-extension (FCX), כחלק מ-z/Architecture, להעברת תוכנית ערוץ שלמה להתקן לצורך עיבוד במקום העברת CCW בזמן שנתקלים באחד כזה.

המועצה לייעוץ ללקוחות JES3plus של Phoenix Software מסייעת באופן פעיל לקבוע עדיפויות עבור מפת הדרכים במטרה לשפר את המוצר, כך שהלקוחות צריכים לצפות לשיפורים נוספים שיסופקו במהלך 2022 באמצעות עדכון רציף.

"ידענו בשלב מוקדם כי העדכון של JES3plus, כך שהיא תשתמש לשימוש בטכניקות הקלט/פלט העדכניות ביותר, יהיה בראש סדר העדיפויות", אמר אד ג‘אפה, מנהל טכנולוגיות ראשי ב- Phoenix Software. "ההמתנה לאתחול גלובלי קריטי של JES3 יכולה להרגיש כמו נצח וגורמת ללחץ כל הזמן. zHPF הפחית את ההמתנה ביותר מ -80% בסביבה שלנו והלקוחות שלנו נהנו מהטבות דומות. חלק גדול מהקרדיט לפריסה חלקה של הגרסה החדשה והמשופרת הזו של JES3plus מגיע לשותפי ISV ולמשתתפי המבחנים המוקדמים שהשתתפותם הנלהבת והסבלנות המדהימה שלהם תרמו רבות להשקה מוצלחת זו".

(E)JES V6R1

(E)JES V6R1, הגרסה המעודכנת של כלי הניהול המודרני JESplex, כולל שיפורים לניהול תת מערכות MVS, הבנת שימוש בכתובות לשטחי זיכרון, וחיפוש קשרי מערכת חשובים.

מוצרי התוכנה של Phoenix : ספטמבר 2021

 

Phoenix Software רעננה את קו המוצרים שלה החודש. הורדות מוצרים זמינות ללקוחות דרך פורטל התמיכה הבינלאומית של Phoenix Software. בקרו באתר https://phoenixsoftware.com/support.htm#downloads. מהדורות מוצרים חדשות כוללות:

 

אודות Phoenix Software International

 

Phoenix Software International, Inc. (www.phoenixsoftware.com) היא חברה שמפתחת תוכנת מערכות ומספקת יישומי תוכנה מתקדמים לארגונים ברחבי העולם. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות לאתגרים העסקיים המודרניים.

ליצירת קשר:

Press contact:
(310) 338-0400
news@phoenixsoftware.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769