אינטלסאט תספק קישוריות תוך כדי טיסה בצי ה-A220 של אייר פראנס

 

אינטלסאט תספק קישוריות תוך כדי טיסה בצי ה-A220 של אייר פראנס

חוזה זה מחזק את מובילות ה- IFCשל אינטלסאט במסגרת של מטוסי ה-A220

 

מקלין, וירג‘יניה, 29 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המשולבת הגדולה ביותר בעולם, נבחרה בידי אייר פראנס להתקין את פתרון הקישוריות המהיר מבוסס הלוויין שלה, 2Ku, ב-60 מטוסי אייר פראנס A220-300 חדשים. עם אספקה שתתחיל כבר ב-2021, המטוס יטוס ליעדים במרחקים קצרים ובינוניים של אייר פראנס.

הפתרון של Intelsat הוא פתרון הקישוריות תוך כדי טיסה (IFC) המוביל בתעשייה, מכיוון שהוא פשוט מספק את התפוקה הגבוהה ביותר והאמינות הטובה ביותר למטוסים ולמכשירים באופן גלובלי, ומספקת חווית נוסעים מקושרת מעולה וציוני מדד נאמנות לקוחות (NPS) יוצאי דופן.

"אנו גאים לשתף פעולה עם אייר פראנס ולשמח את נוסעיה בחוויית קישוריות בזמן טיסה מעולה במטוס ה-A220 החדיש ביותר של איירבוס", אמר ג‘ון ווייד, נשיא התעופה המסחרית של Intelsat. "הזכייה הזו בחוזה מרחיבה את כלל הצי של Intelsat  באייר פראנס ל-143 מטוסים, כולל מטוסי B777 ו-A330 רחבי גוף. אייר פראנס היא חברת התעופה השלישית המשתפת פעולה להתקנת Intelsat במטוסי A220, וחברת התעופה שהיא שותפתנו האירופאית הראשונה להתקנת 2Ku".

2Ku של Intelsat היא טכנולוגיית הקישוריות בפס רחב מבוססת הלוויין שזוכה לאימוץ המהיר ביותר בתעופה, וכיום היא בשימוש בידי חברות תעופה מובילות ברחבי אמריקה הצפונית, דרום אמריקה, אירופה ואסיה.

"הגישה לאינטרנט והיכולת לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים במהלך טיסה הפכו להיות משהו שלקוחותינו חייבים לקבל", אמר פביאן פלאוס, סגן נשיא בכיר, חוויית לקוחות, אייר פראנס. "אנו שמחים לשתף פעולה עם Intelsat  כדי לספק שירות זה ללקוחותינו."

בהשקעה ראשונית של 2 מיליארד דולר בונהIntelsat  רשת 5G עולמית אחידה שתתמוך בכל טכנולוגיית גישה כמעט, שתאפשר את הדור הבא של ניידות גלובלית, האינטרנט של הדברים, ושירותי 5G. עם שילוב של טכנולוגיה מוגדרת תוכנה ורשת מרובת מסלולי הקפה, רב שכבתית ומרובת ערוצים, אנו מביאים לחברות התעופה את הקישוריות בקנה מידה לו הן זקוקות באמצעות דרך אחת וחזקה יותר להתחבר בקלות.

הקישוריות בצי ה-A220 של אייר פראנס צפויה להיות כבר בפעילה המטוס ייכנס לשירות מסחרי בסתיו 2021.

אודות Intelsat

כאדריכלים בסיסיים של טכנולוגיית הלוויין, Intelsat מפעילה את רשת הטלקום הלוויינית המהימנה ביותר בעולם. אנו מיישמים את המומחיות הייחודית שלנו ואת קנה המידה הגלובלי שאנו מציעים כדי לחבר אנשים, עסקים וקהילות, ולא משנה כמה קשה האתגר. Intelsat   בונה את עתיד התקשורת הגלובלית עם רשת ה-5G ההיברידית, מרובת מסלולי ההקפה, המוגדרת באמצעות בתוכנה הראשונה בעולם, והיא מיועדת לספק כיסוי פשוט, חלק ובטוח בדיוק במועד ובמיקום בו הלקוחות שלנו זקוקים לה יותר מכל. עקבו אחר המובילה בקישוריות הגלובלית ו-"דמיינו כאן" איתנו, באתר Intelsat.com.

אנשי קשר:

 

Media:
Melissa Longo

 melissa.longo@intelsat.com

 +1 240-308-1881

 

מקור: Intelsat

 

מולטימדיה:

 

 

 Photo

 

אייר פראנס תתקין את פתרון קישוריות הטיסה 2Ku במהירות גבוהה של Intelsat על 60 מטוסי אייר פראנס A220-300 חדשים. (צילום באדיבות: אייר פראנס.)

 

 

 Logo

 

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire