מרי קיי מאחדת כוחות עם הקרן לשוויון זכויות למחקר חלוציות על אי שוויון מגדרי באלגוריתמים ובינה מלאכותית

 

מרי קיי מאחדת כוחות עם הקרן לשוויון זכויות למחקר חלוציות על אי שוויון מגדרי באלגוריתמים ובינה מלאכותית

 

דאלאס, 4 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

חברת Mary Kay Inc., מובילה עולמית בהעצמת נשים, הכריזה היום על שותפות עם הקרן לשוויון זכויות (ERT), ארגון שמטרתו היא לחסל את כל צורות האפליה ולהבטיח שכולם יוכלו להשתתף בחברה על בסיס שווה. הקרן, שהוקמה בשנת 2007, פועלת בשותפות לקידום שוויון באמצעות החוק ברחבי העולם. כחלק משיתוף פעולה זה, Mary Kay Inc תסייע ל-ERT להתניע תחום מחקר חדשני על בינה מלאכותית ואלגוריתמים באמצעות עדשה מבוססת מגדר.

 

"כחברה שנוסדה על המשימה להעשיר את חייהם של נשים בכל מקום, מרי קיי היא כל הזמן על המשמר עבור ארגונים שאנחנו יכולים לשתף פעולה עם כדי להשפיע על שוויון מגדרי ברחבי העולם", אמרה ג‘וליה סיימון, מנהלת משפטית ראשית ומנהלת גיוון ראשי של Mary Kay Inc. "אנחנו נרגשים לתמוך שוויון זכויות אמון על עבודתם כדי לעזור לקדם שוויון על ידי עיצוב ומעבר לגבש דרך קדימה לשיתופי פעולה עם מגזר פרטי. העבודה שלנו עם ERT מתמקדת במיוחד במסגור הנוף החדש של בינה מלאכותית ושוויון מגדרי, דאגה גוברת בעידן הדיגיטלי."

 

תמיכתה של מרי קיי ב- ERT תהיה חלוצה בתחום מחקר חדש על ההשפעה המפלה של מערכות אלגוריתמיות. ERT פיתחה וקידמה מודלים של הערכת השפעה על שוויון, תוך קידום גישת "שוויון באמצעות עיצוב" בקבלת החלטות ציבוריות ופרטיות כאמצעי להבטחת אי-אפליה ושוויון בהשתתפות. עדיפות מיידית היא להשיק יוזמה לביסוס ולטיפול בהשפעות המפלה המתהוות של קבלת החלטות אלגוריתמית, במיוחד בכל הנוגע למגדר.

 

"השימוש באלגוריתמים ובבינה מלאכותית מתפשט", אמרה אריאן אדם, סגנית מנהל הקרן לשוויון זכויות. "טכנולוגיות אלה הופכות במהירות לחלקים חיוניים בתשתית האנליטית, התקשורתית ואפילו המשפטית עבור החברות שלנו. למרות ההתפשטות העולמית של מערכות כאלה, אנחנו רק מתחילים להבין את הפגמים, המגבלות והגבולות של קבלת החלטות אלגוריתמית, במיוחד במונחים של אפליה. אנו שמחים לשתף פעולה עם מרי קיי כדי לשפוך אור על ההשפעות שעלולות להיות מפלות של שימוש בטכנולוגיות כאלה, במיוחד עבור נשים".

 

ניתן לחלק את מסירת היוזמה לשלושה שלבים:

 

שלב 1: מחקר על השפעות מפלות המתעוררות של השימוש בקבלת החלטות אלגוריתמיות בתחומי התעסוקה, הגישה להלוואות וגישה לדיור, לרבות התמקדות בהשפעתן של נשים כקבוצה החשופה במיוחד לאפליה בהקשרים אלה.

 

שלב 2: התקשרות עם מגוון רחב של שחקנים לפיתוח אסטרטגיות הסברה הקוראות לשוויון על ידי גישה עיצובית בתכנון, פיתוח, פריסה וניטור של טכנולוגיות בינה מלאכותית.

 

שלב 3: התקשרות עם גורמים בינלאומיים, אזוריים ולאומיים כדי לקבוע סטנדרטים המחייבים שוויון על ידי גישה עיצובית.

 

השותפות עם הקרן לשוויון זכויות היא רק היוזמה האחרונה שנתמכה על ידי מרי קיי בשנת 2021 לקדם שוויון מגדרי בכל מקום. במשך כמעט 60 שנה, מרי קיי מחויבת להעצים נשים ומשפחותיהן על ידי שיתוף פעולה עם ארגונים מרחבי העולם.

 

אודות EQUAL RIGHTS TRUST

 

הקרן לשוויון זכויות  The Equal Rights Trust היא ארגון בינלאומי עצמאי שאינו ממשלתי שקיים כדי למגר אפליה ולהבטיח שכולם יוכלו להשתתף בחברה על בסיס שווה. כדי להשיג משימה זו, היא פועלת בשותפות עם מגיני שוויון – ארגוני חברה אזרחית (CSOs), עורכי דין, נציגי ממשלה ואחרים המחויבים להשתמש בחוק כדי ליצור עולם שוויוני – ומעניקה להם את התמיכה הטכנית, האסטרטגית והמעשית הדרושה להם כדי לפעול לאימוץ ויישום חוקי שוויון מקיפים. מאז 2007 היא תומכת במגיני שוויון בכמעט 50 מדינות, תוך פיתוח קונצנזוס ברמה הבינלאומית לגבי הצורך והתוכן של חוקי שוויון מקיפים. קבלו מידע נוסף equalrightstrust.org

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-58 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם. למדו עוד: marykayglobal.com

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire