ווטס טכנולוגיות מים ממנה את מוניקה בארי למנהלת משאבי אנוש ראשית

ווטס טכנולוגיות מים ממנה את מוניקה בארי למנהלת משאבי אנוש ראשית

 

צפון אנדובר, מסצ‘וסטס, 4 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

 Watts Water Technologies, Inc. - ווטס טכנולוגיות מים בע"מ (NYSE: WTS) הודיעה היום על מינויה של מוניקה בארי למנהלת משאבי אנוש ראשית.

 

גב‘ בארי מגיעה לווטס מתאגיד קולפקס, שם כיהנה כסגנית נשיא, ניהול כישרונות, פיתוח ארגוני ושותפה עסקית בתחום משאבי אנוש בין פברואר 2020 לספטמבר 2021. לפני שהצטרפה לקולפקס, גב‘ בארי כיהנה כסגנית נשיא, כישרונות גלובליים, למידה ופיתוח והכלה מיולי 2015 עד ינואר 2020 וכסגנית נשיא, משאבי אנוש, מגזר הבריאות מאוגוסט 2012 עד אוקטובר 2015 עבור Johnson Matthey, PLC. גב‘ בארי מילאה גם תפקידי ניהול משאבי אנוש בחברת מרק קמפבל ובתאגיד FMC. גב‘ בארי בעלת תואר ראשון במדעים מאוניברסיטת מערב וירג‘יניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת לויולה במרילנד.

 

גברת בארי תחליף את קנת ר. לפאז‘ כמובילת תפקיד משאבי האנוש העולמי של החברה. מר לפאז‘ ימשיך בתפקידו הנוכחי כיועץ המשפטי ובתפקידו החדש כמנהל הקיימות הראשי של החברה.

 

"אני מאמין שהכישרון והניסיון של מוניקה הופכים אותה למתאימים מאוד לעזור להוביל את היוזמות האסטרטגיות המתמשכות שלנו ברחבי העולם", אמר רוברט ג‘יי פגאנו ג‘וניור, מנכ"ל החברה. "מוניקה מביאה לנו רוחב עצום ועומק של ניסיון בשינוי מנהיגות, אסטרטגיית פיתוח כישרונות גלובלית, יעילות ארגונית וגיוון, הון והכלה (DEI). אני נרגש שמוניקה מצטרפת לצוות המנהיגות הגלובלי שלנו ואנחנו מצפים לעבוד איתה כדי לבצע את אסטרטגיית משאבי האנוש שלנו ולהמשיך לבנות תרבות בעלת ביצועים גבוהים".

 

ווטס טכנולוגיות מים בע"מ, באמצעות משפחת החברות שלה, היא יצרנית גלובלית שבסיסה בארה"ב המספקת את אחד מקווי המוצרים הרחבים ביותר של אינסטלציה, חימום ואיכות מים בעולם. חברות ומותגים של ווטס מים מציעים פתרונות חדשניים לאינסטלציה, חימום ואיכות מים ליישומים מסחריים, למגורים ותעשייתיים. לקבלת מידע נוסף, בקרו www.wattswater.com.

 

ליצירת קשר:

Watts Water Technologies, Inc.
Timothy M. MacPhee
Treasurer & Vice President Investor Relations
Telephone: 978-689-6201
Fax: 978-794-0353

מקור: Watts Water Technologies, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire