פתרונות אתגרי חישה ותפיסה קריטיים, הצטרפו ללידרטק בשלושה אירועים בינלאומיים מרכזיים באוקטובר 2021

 

פתרונות אתגרי חישה ותפיסה קריטיים, הצטרפו ללידרטק בשלושה אירועים בינלאומיים מרכזיים באוקטובר 2021

רובוט Wheel-E של LeddarTec

בשידור חי מיריד המדע של מועצת אוטוטק, בואו לפגוש את Wheel-E™ , רובוט זיהוי המדרכה של LeddarTech המדגיש את התכונות של פלטפורמת הפיתוח של LeddarTech.

 

 

קוויבק סיטי, 5 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להמשיך את השתתפותה במספר אירועים דיגיטליים ואישיים במהלך חודש אוקטובר כמציגה וכנציגה כאחד. אירועים וירטואליים וחיים אלה יציגו את פלטפורמות הטכנולוגיה המקיפות מקצה לקצה של LeddarTech, המאפשרות ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים בכל שרשרת התהליך של שוק הרכב והניידות. פתרונות מומלצים אלה כוללים את פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסהLeddarVision ™  ואת פלטפורמת הפיתוח LiDAR החסכונית והניתנת להרחבה המבוססת על טכנולוגיית LeddarEngine ™ המוגנת בפטנט.

 

"ההאצה של נהיגה אוטונומית תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה של אנשי מקצוע בעלי דעות דומות וצוותינו נרגשים להציג, להשתתף ולערוך מפגשים באירועים הקרובים", אמר דניאל אייטקן, סמנכ"ל שיווק גלובלי, תקשורת וניהול מוצר ב-LeddarTech.

 

ITS World Congress – 15-11 באוקטובר (שידור חי בהמבורג, גרמניה

 

כולל הדגמת LeddarTech של מבחר מודולי ITS LiDAR שאומצו ברחבי העולם.

 

הקונגרס העולמי ITS הוא האירוע הגדול והבולט בעולם המתמקד בניידות חכמה ובדיגיטציה של התחבורה. בכל שנה, אירוע זה חוגג את קידום הניידות החכמה כפי שהם מדגישים את החשיבות של מערכות תחבורה חכמות (ITS). לשנת 2021, ITS World  יכלול מפגשים חיים, אינטראקטיביים ומעוררי מחשבה שבהם מומחים בתעשייה מציגים את ההתפתחויות האחרונות ב- ITS, המציגים ומדגימים טכנולוגיה חדשנית בתוך חלל התצוגה המרווח של האירוע. האירוע יכלול גם סיורים טכניים והזדמנויות להדגמה חיה.

 

לידרטק תהיה חלק פעיל במשלחת קוויבק לצד משקיעי קוויבק ו-Propulsion Québec.

 

מתי: 15-11 באוקטובר 2021

 

איפה: The Hamburg Messe & Congress Center

 

הירשמו כאן.

 

יריד המדע של מועצת אוטוטק – 15-14 באוקטובר (חי ואונליין)

כולל הדגמת LeddarTech של LeddarEngine, הכוללת את ה- LCA3 SoC, ותוכנת עיבוד אותות קניינית המספקת את הביצועים של הטווח, הרזולוציה והזיהוי הנדרשים כדי לתמוך ברמות הגבוהות ביותר של נהיגה אוטונומית עבור מגוון רחב של כלי רכב. באירוע זה מוצג גם רכב הרובוט לזיהוי המדרכה שלנו, , Wheel-E™  המדגיש את התכונות של פלטפורמת הפיתוח של LeddarTech.

יריד המדע השנתי של מועצת אוטוטק הוא הזדמנות של פעם בשנה לחברות טכנולוגיה להציג את החידושים שלהן למנהלי אסטרטגיה, מו"פ, סקאוטינג ושותפות מכל רחבי תעשיית הניידות. השנה, יריד המדע הוא אירוע מקוון ובאתר בפורמט כפול בו יצרני רכב, ספקים, סטארט-אפים, אקדמאים ומשקיעים מקדמים את החידושים, המוצרים והפרויקטים שלהם לפיתוח משותף בפורמט של הצג וספר.

 

מתי: 15-14 באוקטובר 2021

 

איפה: מילפיטס (קליפורניה) ומקוון

 

הירשמו כאן.

Arm DevSummit – 21-19 באוקטובר 2021 (וירטואלי)

בהשתתפות פייר אוליבייה, מנהל טכנולוגיות ראשי של לידרטק, כחבר פאנל עם Arm, קונטיננטל ואמזון

 

Arm DevSummit 2021 הוא כנס וירטואלי בן שלושה ימים שמגיש תובנות על המגמות הטכנולוגיות העדכניות ביותר ומאפשר למשתתפים הזדמנות לשפר את הכישורים במפגשים טכניים ובסדנאות מעשיות תוך מתן היכולת לרשת עם מפתחי תוכנה ומעצבי חומרה בעלי דעות ותניות. פייר אוליבייה, CTO של LeddarTech, יצטרף לפאנלים מ- Arm, אמזון וקונטיננטל לדיון מרתק בפאנל שבו מומחים מציעים תובנות על האופן שבו יצרני רכב אימצו אסטרטגיית מחשוב ריכוזית יותר, והחליפו עשרות מיקרו-בקרים ומיקרו מעבדים ב- SoCs פחות אך חזקים יותר. עם מעבדי אזוריים אלה, המכונית באמת יכולה להיות מוגדרת תוכנה. דיון פאנל זה יחקור את השינוי הזה תוך שיתוף האתגרים וההזדמנויות הנגיעים עם הבאת אינטליגנציה גמישה יותר, מתפשטת יותר למכוניות.

 

פאנל מוצג: "אבזם למעלה - המכונית המוגדרת על ידי התוכנה נמצאת כאן"

 

מתי: 20 באוקטובר 2021, 12:00 - 12:50 EST

 

הירשמו כאן.

 

לקבלת רשימה מלאה של האירועים החיים והווירטואליים הקרובים של LeddarTech, בקרו leddartech.com/events.

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-100 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם LinkedIn, Twitter, Facebook ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President,

 Global Marketing, Communications, and Product Management,

 LeddarTech Inc.

Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה כאן:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/70d41a88-ac06-4e91-86ff-03bbaa381ebf

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire