ADC רוכשת את פינפוינט סופטוואר, ממשיכה להרחיב את פלטפורמת תפעול החנות הכוללת שלה

 

ADC רוכשת את פינפוינט סופטוואר, ממשיכה להרחיב את פלטפורמת תפעול החנות הכוללת שלה

הרכישה חורגת מהגבולות של הפחתת בזבוז מזון, והיא מניעה קיימות בשאיפה לסייע לקמעונאים בחיפוש אחר חדשנות

 

טאמפה, פלורידה, 5 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

חברת הנתונים היישומית Applied Data Corporation (ADC), מובילת השוק הגלובלית עם פלטפורמת תפעול החנות הכוללת שלה המבוססת על גישת תוכנה כשירות ופותחה לטובת קמעונאים, הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת פינפוינט סופטוואר (Pinpoint Software, Inc), ספקית פתרונות תוכנה המניעים יעילות תפעולית וביצועית עבור בעלי מכולות וקמעונאים אחרים, כולל פלטפורמת ניהול תאריכי התפוגה המובילה בעולם, Date Check Pro®. הרכישה מהווה תוספת אסטרטגית במיוחד לפורטפוליו של ADC הכולל את פלטפורמת ניהול הפריטים הטריים FreshIQ® של ADC, ואת פלטפורמת תזמון חידוש המלאי ShopperKit. התוצאה היא פתרון שמעבר לכך שהוא מצמצם בזבוז מזון ומספק מכירות ברמה גבוהה יותר, בסופו של דבר גם חורג מעבר לקיימות אל גישה התחדשותית יותר עבור קמעונאים.

 

עבור רוב העוסקים בתחום הקמעונאות העולמי, בזבוז מזון נמצא בראש סולם הדאגות כמשפיע ביותר על השורה התחתונה. מאחר ומזון מבוזבז הוא הפריט מספר אחד שמגיע למזבלות, ותורם לפליטות גזי חממה, לטובת כולם יש לטפל בנושא זה באופן מידי ככל הניתן. ADC ופינפוינט חולקות חזון משולב לפיו יש לחמש את הקמעונאים בכלים הדרושים להנעת תוצאות בר קיימות באמצעות שילוב של כימות, ניתוח ופעולה.

"המסלול של ADC כפלטפורמת תפעול חנות כוללת ממשיך להתרחב כדי לספק מענה לצרכים של הקמעונאים בשוק המתפתח של ימינו", אמר שאמוס היינס, מנכ"ל ADC, "פינפוינט מסייעת לקמעונאים לעקוב באופן פרו אקטיבי אחר תאריכי התפוגה של המלאי ברחבי החנות ולעבוד יחד עם קונים כדי למזער את בזבוז המזון. כחברה, אנו מחויבים לשפר את כל התפעול של החנות עבור קמעונאי מזון. עם התעניינות גבוהה של הצרכנים בקיימות, הקמעונאים מתמודדים עם אתגר צמצום בזבוז המזון כשבמקביל גם מקדמים את המכירות, וכאן נכנסים ADC וגם פינפוינט לתמונה".

במשך כמעט שלושה עשורים, ADC היא ספקית מהימנה עבור יותר מ-20,000 אתרי מכולת וחנויות נוחות. פלטפורמת התוכנה כשירות של החברה המציעה פתרונות מותאמים לתעשייה כבר כוללת תזמון חידוש מלאי, ניהול קבלות, הזמנות ייעודיות, הדפסת תוויות, ניהול מלאי ופסולת, בדיקת מקורות מזון, תכנון ייצור, הזמנות ומעקב אחר טמפרטורות. עם התוספת של Date Check Pro של פינפוינט תוכל ADC להציע הקטנות נוספות בכמויות המוצרים שפג תוקפם תוך הגדלת שביעות רצון הלקוחות.

"תמיד האמנו בפינפוינט בהנעה ליעילות ולהבטיח את חווית הקניה הטרייה ביותר שאפשר ללקוחות. ADC התחילה ב-Fresh ויש לה אמונה חזקה ביכולת לסייע לקמעונאים לצמצם פסולת. בשילוב עם הדגש המשותף שלנו על האימוץ בידי המשתמשים, עם פתרונות קל ללמוד וליישם, איחוד הכוחות עם ADC הוא נישואין מושלמים. על ידי מיזוג הידע והפתרונות של הצוותים שלנו, נמשיך לדחוף את גבולות הטכנולוגיה של הפעילות הקמעונאית", קובע אנדרו הופט, מייסד ומנכ"ל פינפוינט.

עם רכישה זו, העבודה על שילוב הפלטפורמות תתחיל כבר בשבועות הקרובים, והאתר של ADC ישופר כדי להציג את מלוא היקף הפעילות של החברה המשולבת.

אודות Applied Data Corporation

במשך יותר מ -30 שנה, ADC היא מחדשת של טכנולוגיות מזון. הפלטפורמות שלנו,  FreshIQו-ShopperKit, מציעות לקמעונאים גישה מרובת ערוצים לתפעול הכולל של החנויות. FreshIQ מאפשרת לקמעונאים לתכנן, להכין, לנתח ולספק ביעילות את פריטי המזון הטריים שהקונים רוצים. פלטפורמת ShopperKit מאפשרת לקמעונאים בחנויות לספק, לקבל, לתעדף ולעבד הזמנות מעמיתיהם המקוונים, וכן מאפשרת לבעלי מכולות להציע שירות איסוף או משלוח בחנות ללקוחותיהם המקוונים. מוצרי ADC פרוסים ברחבי העולם ביותר מ-120 רשתות מכולת וחנויות נוחות ביותר מ-20,000 מקומות.

כדי ללמוד עוד, בקרו באתר www.applieddatacorp.com .

אודות Pinpoint

Pinpoint Software, Inc הינה חברת האם העומדת מאחורי Date Check Pro. זו הוקמה בשנת 2011 ומבוססת בקהילת הטכנולוגיה הצומחת בקצב מהיר ובמרכז הטכנולוגית למכולות במדיסון, ויסקונסין. Date Check Pro החלה את דרכה כאשר מייסדה אנדרו הופט יצא לפתור את הבעיה של סחורה עטופה בניילון מכווץ שפג תוקפה. כיום, אנו עוזרים ליותר מאלף סופרמרקטים, חנויות קמעונאות וחנויות נוחות ברחבי העולם למחוק את הפסדיהם ממוצרים מיושנים וכאלה שפג תוקפם, ולספק מוצרים וחוויות טובים יותר לקונים

 

ליצירת קשר:

 

 Abby Sandbach
720.341.6354
abby.sandbach@applieddatacorp.com

מקור: Applied Data Corporation

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE