פרוטוקול Jet נרשם למסחר ב-AscendEX

 

פרוטוקול Jet נרשם למסחר ב-AscendEX

 

 

סינגפור, 8 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

 

AscendEX שמחה להודיע על הרישום למסחר של אסימון הפרוטוקול של Jet (JET) תחת צמד המסחר JET/USDT החל ב-14 באוקטובר, שעה 16:00 שעון ישראל. כדי לחגוג את הרישום של JET תערוך AscendEX שתי מכירות פומביות נפרדות שיתקיימו במקביל ב-13 באוקטובר, בין השעות 16:00 ל-17:00 שעון ישראל.

הפרוטוקול Jet יושק כפרוטוקול נתינת ולקיחת הלוואות מבוסס קוד פתוח, ללא פיקוח משמורת, שפועל בבלוקצ‘יין של Solana. הוא מהנדס אפשרויות חדשות ליעילות, ביצועים והתאמת הגודל של הון. Jet מאפשר למשתמשים להשתתף במאגרי הלוואות בהם ניתן להפקיד אסימונים נתמכים כדי לקבל ריבית, או ‘תנובה‘ לאורך זמן, כתמריץ להשתתפות. הפקדות אלו, הנשארות במאגר, משמשות להנפקת הלוואות למשתמשים אחרים כל עוד הנכסים נותרים מורשים.

ב-Jet מאמינים שפרוטוקולי הלוואות הינם חלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית של DeFi. ההחלטה להיבנות על Solana התבססה על מהירות ביצוע העסקה שאין לה תחרות, ועל העמלות הנמוכות. השילוב של Solana יאפשר ל-Jet לצמוח ולתרום לשרשרת ההלוואות מבוססות DeFi ברשת. הפרויקט צופה שילוב הדרגתי המוביל להתעניינות רחבה יותר ולמסחר יעיל יותר. בנוסף להלוואות, Jet יציג מוצרי ריבית ושווקים משניים ב-Serum,  ויסייע באופן שוטף למחקר ופיתוח מוצרי הלוואה המונעים בידי הקהילה. באמצעות שיטות אלה, Jet יקל על המשתמשים להרוויח ריבית באמצעות אסימוני ה-JET שלהם.

Jet יכלול בהשקה מערכת משילות ייעודית המנצלת את הניסיון הייחודי והנרחב של צוות המייסדים שלהם בניהול פרוטוקולים. גישה מכוונת משילות זו שואפת לעבוד עם הקהילה כדי ליצור תקדים ברור לגבי אופן פעולתו של הפרוטוקול. Jet יציע חדשנות שפועלת עם מודלי משילות בדוקים מפרוטוקולים קיימים תוך התמקדות בבעלות ובמעורבות של הקהילה. ההיבט החשוב ביותר בגישה זו הוא בניית קהילה מקיפה למחקר, תכנון והטמעה של מוצרי הלוואה שימושיים. זה אומר שלמחזיקי האסימונים תהיה זכות ביטוי בקביעת העתיד של הפלטפורמה. התמקדות זו בקהילה היא הליבה במשימה של Jet להביא את פרוטוקולי DeFi אל המיינסטרים.

עוד לפני ההשקה המוצלחת שתתבצע השבוע, Jet השלים לאחרונה סבב גיוס המשך שבין שאר השותפים כלל גם את AscendEX והכניס סך של 6.8 מיליון דולר לפרויקט. מימון אחרון זה הדגיש את התמיכה החזקה ב-Jet מצד מגוון בעלי עניין, כולל AscendEX.

אודותAscendEX 

AscendEX היא פלטפורמה פיננסית גלובלית למטבעות קריפטוגרפיים עם חבילת מוצרים מקיפה הכוללת מסחר ספוט, שולי רווח וחוזים עתידיים, שירותי ארנק ותמיכה ביותר מ-200 פרויקטי בלוקצ‘יין כגון ביטקוין, אתר, ריפל. AscendEX, שהושקה בשנת 2018, משרתת מעל מיליון לקוחות קמעונאיים ומוסדיים ברחבי העולם עם פלטפורמת מסחר נזילה ביותר ופתרונות משמורת מאובטחים.

 

AscendEX התפתחה כפלטפורמה מובילה על ידי ROI על "הצעות החליפין הראשוניות" שלה על ידי תמיכה בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בתעשייה מהאקולוגית של DeFi כגון Thorchain, xDai Stake ו- Serum. משתמשי AscendEX מקבלים גישה בלעדית להצנחת אסימונים ואת היכולת לרכוש אסימונים בשלב המוקדם ביותר האפשרי. למידע נוסף על האופן שבו AscendEX ממנפת שיטות עבודה מומלצות הן מוול סטריט והן מהמערכת האקולוגית של מטבעות הקריפטו כדי להביא את האלמנטים הטובים ביותר למשתמשים שלה. בקרו באתר www.AscendEX.com.

 

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו:

אתר: https://ascendex.com

טוויטר: https://twitter.com/AscendEX_Global

טלגרם: https://t.me/AscendEXEnglish

מדיום:  https://medium.com/ascendex

אודות Jet Protocol

Jet Protocol יושק כקוד פתוח, ללא פרוטוקול הלוואה והשאלה בבלוקצ‘יין של סולנה. Jet מהנדס מחדש את מה שאפשרי מבחינת יעילות ההון, הביצועים והמדרגיות בסולנה. הפרוטוקול מאפשר למשתמשים להשתתף בפרוטוקולי ההלוואות שבהם הם מפקידים אסימונים נתמכים לפלטפורמה ולאחר מכן לקבל ריבית על הפיקדונות שלהם כדי לתמרץ את ההשתתפות.

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו:

אתר:  https://Jetprotocol.io  

טוויטר: https://twitter.com/JetProtocol

טלגרם: https://t.me/jetprotocol

דיסקורד: https://discord.gg/BsF3cEbdV9

קובץ מצורף:

למידע נוסף:

 

Marketing Department

AscendEX

marketing@ascendex.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769