זום צוינה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר עבור פתרונות פגישה ב-2021

 

זום צוינה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר עבור פתרונות פגישה ב-2021

זום חוגגת את השנה השישית ברציפות שלה ברביע המובילות

 

סן חוזה, קליפורניה, 11 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

זום Zoom Video Communications, Inc.  (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה אותה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר עבור פתרונות פגישה ב-2021. מדובר בפעם השביעית בה זום מופיעה בריבוע הקסם של גרטנר עבור פתרונות פגישה, והפעם השישית ברציפות בה היא מצוינת כמובילה.

גרטנר בחנה 15 חברות במרחב הפתרונות בתחום לקביעת ריבוע הקסם של פתרונות הפגישה, וציינה את זום כמובילה. זום זכתה לציון הגבוה ביותר בשלושה תרחישי שימוש בבדיקת היכולות הקריטיות עבור פתרונות פגישה של השנה: לימוד והכשרה, תצוגה חיצונית וכן וסמינר רשת (וובינר).

"אנו מרגישים מכובדים בכך שגרטנר ציינה את זום כמובילה בריבוע הקסם לפתרונות פגישה", אמר אריק ס. יואן, מנכ"ל זום. "זום מפשטת ומעלה רמה את התקשורת בכל עסק, מהיזם היחיד ועד הארגונים הגדולים בעולם, ואנו שמחים שכל כך הרבה ארגונים סומכים על הפלטפורמה חסרת החיכוך, האמינה והבטוחה שלנו. זום תמשיך לחדש את הפלטפורמה שלה כדי לענות על דרישות שיתוף הפעולה המתעוררות ולספק עוד יותר אושר ללקוחות".

לקריאה בחינם של עותק מדו"ח 2021 Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions, אנא בקרו ב-zoom.us/gartner.

כתב ויתור

Gartner, Magic Quadrant for Meeting Solutions, Mike Fasciani, Tom Eagle, Brian Doherty, Christopher Trueman, 7 October 2021 - עבור ריבוע הקסם

Gartner, Critical Capabilities for Meeting Solutions, Tom Eagle, Mike Fasciani, Brian Doherty, Christopher Trueman, 7 October 2021 - עבור דו"ח היכולות הקריטיות

גרטנר אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלה, ואינה מייעצת למשתמשי הטכנולוגיה לבחור רק באותם ספקים בעלי הדירוג הגבוה ביותר או כל ציון אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מחוות הדעת של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כהצהרת עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, כולל כל אחריות על סחירות או התאמה למטרה מסוימת.

סקירות Gartner Peer Insights מהוות את הדעות הסובייקטיביות של משתמשי קצה יחידים על סמך חוויותיהם שלהם, והן אינן מייצגות את דעותיהם של אנשי גרטנר או שלוחותיה.

Gartner  ו- Magic Quadrant הם סימנים מסחריים רשומים של Gartner, Inc.  ו / או שלוחותיה בארה"ב ובעולם ומשמשים בזאת באישור. כל הזכויות שמורות.

 

אודות זום

 

זום ZOOM  היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק: ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

Zoom Press Relations:
Beth McLaughlin
PR Specialist
press@zoom.us

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE