XREX משתפת פעולה עם TRM Labs כדי לחזק את האבטחה של הפלטפורמה

 

XREX משתפת פעולה עם TRM Labs כדי לחזק את האבטחה של הפלטפורמה

 

יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

 

טאיפיי, טייוואן, 13 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

 

XREX Inc, חברת הניאו פינטק שבסיסה בטייפיי, הודיעה כי פרסה ערכה מלאה של כלי ניהול סיכונים שפותחו בידי TRM Labs, ספקית מודיעין בלוקצ‘יין, כדי לשפר עוד יותר את היכולת של הפלטפורמה לזהות הונאות, רמאים ופעילויות חשודות ולהגן בפניהם.

 

XREX היא מחברות הבלוקצ‘יין הראשונות באסיה שמתקינות את פלטפורמת ניהול הסיכונים של TRM Labs, עם מודלים שכוללים ניתוח פלילי, הכר את ספקי שירות הנכסים הווירטואליים שלך (VASP), מיסוך ארנקים ומעקב עסקאות. כלים אלו מאפשרים ל-XREX לבצע ניתוח חוצה רשתות בזמן אמת על כל העסקאות הקריפטוגרפיות בפלטפורמה, כשהיא זוכה לכוח אש נוסף כדי להילחם בפשעים פיננסיים, להקדים הונאות ולעקור מהשורש גורמים לא חוקיים.

 

בראשות המנכ"ל ד"ר וויין הואנג, מומחה אבטחת סייבר הזוכה להכרה בינלאומית עם ניסיון של יותר מעשור, XREX היא אחת מפלטפורמות הקריפטו-פיאט המאובטחות ביותר בעולם. המשימה של החברה היא לאזן את שדה המשחק על ידי שימוש בטכנולוגיית בלוקצ‘יין ונכסים דיגיטליים כדי לפתור מחסור בנזילות בדולר האמריקאי עמו צריכים להתמודד סוחרים חוצי גבולות, במיוחד בשווקים המתעוררים.

 

שיתוף הפעולה הזה עםTRM Labs  משקף את ההתחייבות לאורך זמן של XREX ליצירת מערכת פיננסית קולקטיבית נקייה, בטוחה, תואמת ומבוססת אימון שמעצימה משתמשים להשתתף ולתרום לכלכלה העולמית.

 

"שילוב הכלים כלי TRM כחלק ממנגנון זיהוי ההונאות שלנו מאפשר ל-XREX לעקוב אחר כל הזרימה מהמקור ליעד של עסקאות קריפטוגרפיה בפלטפורמה מבלי לפגוע בפרטיות הנתונים של המשתמשים שלנו", אמר הואנג. "נראות רחבה ומעמיקה יותר שכזו מאפשרת ל-XREX לזהות במהירות התנהגויות מפוקפקות ולנקוט בפעולות הדרושות".

 

נכון להיום תומכת XREX בביטקוין (BTC), אתריום (ETH), USDT, XRP ו-BCH שהם חלק ממאות אלפי הנכסים הדיגיטליים ש-TRM Labs מנטרת.

 

אסטבאן קאסטניו, מנכ"ל TRM Labs, אמר כי שיתוף הפעולה עם XREX מדגיש מאמץ פרואקטיבי מתחזק והולך של רבים באקו-סיסטם הקריפטוגרפי ליישם טכנולוגיות ומדיניות מהשורה הראשונה לקידום אמון ובטיחות למשתמשים ולשיתוף פעולה עם קהילת הרגולטורים.

 

"המטרה שלנו ב-TRM Labs היא לבנות מערכת פיננסית בטוחה יותר לכולם. אנו עושים זאת על ידי עבודה עם חברות החולקות את החזון שלנו, כגון XREX, ומאפשרים להן לנהל באופן יזום סיכונים ולבנות תוכניות תאימות מהשורה הראשונה", אמר קסטאניו.

 

הטכנולוגיה הקניינית של TRM מספקת התראות אוטומטיות על פעילות בסיכון גבוה ומזרזת את תהליך המעקב אחר המקור והיעד של הכספים לטובת החוקרים, שהוא המפתח לצוותי ציות שצריכים לעקוב אחר מספר רב של מקרים.

 

בנוסף ליישום כלים מובילים לניהול סיכונים, XREX עובדת בנוסף בשיתוף פעולה הדוק עם בנקים, רגולטורים פיננסיים וקבוצות תומכי תאימות כגון Financial Action Task Force (FATF), תאגיד שיתוף המידע על חוקי נסיעות TRISA.io ו-Crypto Defenders Alliance (CDA) כדי לקיים את הסטנדרטים והפרוטוקולים המוסכמים בעולם.

 

אודות XREX

 

XREX היא חברת ניאו פינטק המאזנת את שדה המשחק על ידי שיתוף פעולה עם בנקים, רגולטורים ויחידים מאושרים כדי להגדיר מחדש יחד את עולם הבנקאות. הפתרונות מונעי הבלוקצ‘יין שלנו יוצרים מערכת פיננסית קולקטיבית המעצימה את כולם להשתתף ולתרום לכלכלה העולמית. XREX, שהוקמה בשנת 2018 ומרכזה בטייפיי, כוללת קבוצה של מומחים מובילים בעולם בתחום אבטחת סייבר, פינטק, תאימות ומטבעות קריפטוגרפים, כדי להציע חבילה מלאה של מוצרים חדשניים כגון BitCheck, XREX Circels, ו-Risk Level כדי לפתור בעיות הקשורות למחסור בנזילות הדולר שעומדות בפני סוחרים חוצי גבולות בכלכלות מתפתחות. עקבו אחר XREX בטוויטר, בפייסבוק, בבלוג ובלינקדאין.

 

אודות TRM LABS

 

TRM Labs מספקת שירותי מודיעין בלוקצ‘יין לארגונים שצריכים לפקח, לזהות ולחקור הונאות ופשעים פיננסיים הקשורים לקריפטוגרפיה. הפלטפורמה של TRM, הזוכה לאימון מצד מוסדות פיננסיים, עסקי קריפטוגרפיה וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם, כוללת כלים למיסוך ארנק קריפטוגרפי, ניטור עסקאות, בדיקת נאותות של VASP ומעקב אחר חקירות. יחד, אנו בונים מערכת פיננסית בטוחה יותר עבור מיליארדי אנשים. www.trmlabs.com

 

אנשי קשר:

 

XREX Inc.
Yoyo Yu
yoyoyu@xrex.io

TRM Labs
Laura Yungmeyer
laura@trmlabs.com

 

מקור: TRM Labs

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire