SolarWinds תציג פתרונות ניהול לתפעול ה-IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021

 

SolarWinds תציג פתרונות ניהול לתפעול ה-IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021

 

פתרונות הניהול לתפעול ה-IT עטורי הפרסים מבית SolarWinds תומכים בשינוי אותו דורשת כיום הכלכלה הדיגיטלית

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 18 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

SolarWinds (NYSE: SWI), ספקית מובילה של תוכנה לניהול ה-IT שהינה פשוטה, רבת עוצמה ומאובטחת, הכריזה כי היא לוקחת חלק בשבוע הטכנולוגיה GITEX הנערך בימים 21-17 באוקטובר בדובאי, איחוד האמירויות. בדוכן שלה בתערוכה, H8-A30, מציגה SolarWinds יחד עם שותפי ההפצה מוסיפי הערך שלה באזור, Spire Solutions ו-Clever Solutions, את התוספות האחרונות לפורטפוליו פתרונות הניהול לתפעול ה-IT (ITOM) של SolarWinds.

 

אירוע GITEX 2021 מציין את יובל הזהב של איחוד האמירויות, בתקופה בה כלכלות חדשניות ועוצמתיות יותר ברחבי איחוד האמירויות הערביות, סעודיה, בחריין ואפריקה משתפות את החזיונות שלהן לגבי ההמרה הדיגיטלית של מדינותיהן. ב-GITEX תציג SolarWinds את פורטפוליו פתרונות ה-ITOM הרחב שלה שנועדו לניטור וניהול ה-IT, וכדי לספק נראות ושליטה מלאה על פני ארכיטקטורות מרובות-עננים ומרובות מיקומים.

 

"היכולת לנהל נתונים בצורה יעילה מעולם לא הייתה חשובה יותר, ולכן אנו נרגשים במיוחד להציג את המוצרים והפתרונות שלנו בשבוע הטכנולוגיה של GITEX", אמר לודוביץ‘ נבאו, סגן נשיא הקבוצה, מכירות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה,SolarWinds . "האירוע השנה מתמקד בתהליך ההמרה של הכלכלות הדיגיטליות במזרח התיכון ובאפריקה ומדגיש את נושאי אבטחת הסייבר הלוחצים ביותר העומדים בפני ממשלות וארגונים. SolarWinds יכולה לסייע לארגונים להתמודד עם אתגרי ההמרה הדיגיטלית באופן ישיר, עם מגוון כלים עוצמתיים להפליא שנבנו לספק את כל התכונות הנדרשות כדי לאמץ את הדיגיטליזציה יחד במקום אחד".

 

ניהול תפעול ה-IT של SolarWinds

 

היתרונות המרכזיים של פתרונות ה-ITOM מבית SolarWinds כוללים את היכולת לפקח, לנהל ולאבטח יישומים ותשתיות באופן מרכזי על פני ארכיטקטורות מודרניות, מרובות עננים ומרובות מיקומים.

 

למקצועני הטכנולוגיה המשתתפים ב-GITEX יש הזדמנות לפגוש את סאשה גיזה, ה-Head Geek™ של SolarWinds ומומחה התשתיות כשהוא מציג ומדגים את העומק והרוחב של התמיכה שמציע פורטפוליו ה-ITOM של SolarWinds, כולל הכלי החינמי החדש SolarWinds® DBA xPress ל-DataOps וכן הכלי הנוסף שזה עתה הושק, SolarWinds Database Insights for SQL Server®. איחוד התכונות והתפקודיות של SolarWinds Database Performance Analyzer (DPA) עטור הפרסים ושל SolarWinds SQL Sentry® למוצר בהרשאה אחת, הופך את Database Insights for SQL Server לרלוונטי מתמיד, ומספק נתונים מעמיקים וסביבתיים אותם צריכים הצוותים כדי למטב את הביצועים של Microsoft® SQL Server ופלטפורמות בסיסי נתונים מובילות אחרות הפועלות באופן מקומי, בענן או בסביבות היברידיות.

 

העבודה עם Spire Solutions  ו-Clever Solutions

 

שותפי ההפצה המעניקים ערך מוסף, Spire Solutions  ו-Clever Solutions, מציגות באירוע השנה לצד SolarWinds. עם התמקדות בניידות עתידית, אבטחת סייבר, כלכלת נתונים, טלקום וערים דיגיטליות, היכולת לגשת לתובנות מעמיקות לגבי תשתיות אבטחה היא קריטית מתמיד עבור לקוחות במזרח התיכון ובאפריקה. פתרונות האבטחה הארגוניים של Spire מותאמים כדי להתגבר על פרצות אבטחה ארגוניות ולמנוע הפרעות בתשתיות קריטיות, דליפת נתונים וגניבת נתונים.

 

בעבודה עם ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים, מוסדות חינוך, סוכנויות ממשלתיות, אירוח, רפואה ומול צרכנים, Clever Solutions בנוסף ממוקמת בצורה מושלמת כדי לסייע ללקוחות שלהם להתפתח בכל הנוגע להמרה בכלכלות דיגיטליות. Clever Solutions מספקת תמיכה בניהול IT, ייעוץ והדרכה שיכולים לסייע ללקוחות להתגבר על האתגרים הגדולים ביותר שמוצבים בידי ההמרה הדיגיטלית, כולל מתקפות סייבר, עבודה היברידית ומרוחקת ומיכון.

 

"ככל שיותר ארגונים מתקדמים לקראת כלכלות דיגיטליות, המורכבות הופכת לאתגר גדול יותר ויותר", הוסיף נבאו. "הנוף הטכנולוגי ממשיך להתרחב וככל שארגונים מתקדמים לקראת מודל מבוזר יותר, הניטור, ניהול ואבטחת תשתיות החברה הופך להיות קשה יותר. לכן שותפויות עם חברות כמו Spire Solutions ו-Clever Solutions חשובות לנו, והן מסייעות ללקוחות לקבל את הערך הרב ביותר מהפתרונות שלנו כדי להשיג את המטרות העסקיות שלהם".

 

משאבים נוספים

  1. SolarWinds IT Operations Management (ITOM) Portfolio
  2. SolarWinds Database Management Portfolio
  3. TrustRadius® Best of Awards: Best of Infrastructure-Related Software and Best Application of Management Software Awards
  4. The Tahawultech.com Future Enterprise Awards: Disruptive Technology Vendor of the Year

התקשרו עם SolarWinds

#SWIevents

אודות SolarWinds

SolarWinds (NYSE:SWI) היא ספקית מובילה של תוכנות ניהול מחשוב עוצמתיות, מאובטחות ונגישות כלכלית. המוצרים שלנו נותנים לארגונים בכל העולם, ללא קשר לסוג, לגודל או למורכבות של תשתית המחשוב, את הכוח לנטר ולנהל את הביצועים של סביבות המחשוב שלהם, בין אם באתר הפיזי, בענן או במודלים היברידיים. יש לנו אינטראקציה מתמשכת עם מקצועני טכנולוגיה מכל הסוגים -- מקצועני תפעול מחשוב, מקצועני DevOps ו-  SecOpsוספקי שירותים מנוהלים (DBAs) -- כדי להבין את האתגרים שאיתם הם מתמודדים כשהם מחזיקים תשתיות מחשוב עתירות ביצועים בזמינות גבוהה. התובנות שאנו מקבלים מהאינטראקציה איתם, במקומות כמו הקהילה המקוונת שלנו THWACK, עוזרות לנו לבנות מוצרים שפותרים אתגרי ניהול מחשוב מובנים היטב בדרכים שמקצועני טכנולוגיה רוצים שיפתרו אותם. ההתמקדות הזאת במשתמש והמחויבות למצוינות בניהול ביצועי מחשוב היברידי מקצה לקצה ביססה את SolarWinds כמובילה עולמית בתוכנות ניהול שירותי IT, ביצועי יישומים וניהול מסדי נתונים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.solarwinds.com.

שמות המסחר SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion ו-THWACK הם הרכוש הבלעדי של SolarWinds Worldwide, LLC או החברות הקשורות שלה, רשומים במשרד הפטנטים ושמות המסחר של ארה"ב, ועשויים להיות רשומים או בתהליכי רישום במדינות אחרות. כל סימני המסחר, סימני השירות והסמלילים האחרים של SolarWinds עשויים להיות סימני מסחר לפי המשפט המקובל או שהם רשומים או בתהליכי רישום. כל סימני המסחר האחרים המוזכרים בזאת משמשים למטרות זיהוי בלבד והם סימני מסחר של (ועשויים להיות סימני מסחר רשומים של) החברות שלהם, בהתאמה.

© 2021 SolarWinds Worldwide, LLC. כל הזכויות שמורות.

אנשי קשר

MEDIA CONTACTS:

Lojayne Mohsen
Fekra Communications
Phone: +1-971-52-7706706
lojayne.mohsen@fekracomms.com

Katherine O’Keeffe
SolarWinds
pr@solarwinds.com

מקור: SolarWinds Worldwide, LLC.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE