מיליקן רוכשת את אנקפסיס

 

מיליקן רוכשת את אנקפסיס

 

ספרטנבורג, צפון קרוליינה, 18 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC  ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC  ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

 

"הזזת המחט על קיימות דורשת חשיבה גדולה ושיתופי פעולה רבי עוצמה. אנו נרגשים לקבל בברכה את אנקפסיס למיליקן", אמר הלסי קוק, נשיא ומנכ"ל חברת מיליקן. "המומחיות של Encapsys בשילוב עם היכולת שלנו להרחבה יניעו את המאמצים שלנו לספק חידושים בני קיימא עבור הלקוחות שלנו".

 

"אנקפסיס מביאה שילוב ייחודי של חדשנות, מדע וטכנולוגיה לצוות מיליקן", מוסיפה סינדי בויטר, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית העסקים הכימיים של מיליקן. "שיפור סל הכימיקלים המיוחדים שלנו עם תפוצה גלובלית, רכישה זו תאיץ פתרונות בני קיימא עבור השווקים והלקוחות שאנו משרתים".

 

ככל שאנקפסיס תשתלב במיליקן, הפעילות היומיומית תימשך ללא הפרעה, כולל קשרים עם ספקים ולקוחות קיימים.

 

Encapsys, שבסיסה באפלטון, ויסקונסין, מובילה בטכנולוגיות כימוס, אשר מציבות קליפה פולימרית אחידה סביב חומר ליבה ברמת המיקרון כדי ליצור כמוסות. טכנולוגיות כימוס נמצאות ביישומים בתעשיות שונות ומסייע לחברות להשיג מוצרים בני קיימא יותר על ידי קידום צריכה אחראית ואספקה יעילה של חומרים פעילים.

 

"עמיתי Encapsys נרגשים להיות חברים בצוות מיליקן ולקבל בברכה ארגון ברמה עולמית לצפון מזרח ויסקונסין", אמרה מרי גוגנס, נשיאת אנקפסיס. "התרבות והערכים שלנו מתאימים באופן מושלם, ואנו מצפים למנף את היכולות הגלובליות של מיליקן כדי להאיץ את החדשנות והצמיחה".

 

את מיליקן ייצגו היועץ המשפטי ג‘ונס דיי והיועצים הפיננסיים ג‘יי.פי מורגן ניירות ערך LLC. BofA Securities, Inc ו- Credit Suisse Securities (USA) LLCשימשו כיועצים פיננסיים, ו- Morgan, Lewis & Bockius LLP שימשו כיועצים משפטיים של חברת Encapsys.

 

אודות מיליקן

 

המומחית העולמית במדע החומרים Milliken & Company מספקת את פריצות הדרך של המחר היום. ממולקולות מובילות בתעשייה ועד לחידושים בני קיימא, מיליקן יוצרת מוצרים שמשפרים את חייהם של אנשים ומספקים פתרונות ללקוחות ולקהילות שלה. בהסתמך על אלפי פטנטים ותיק עם יישומים בכל עסקי הטקסטיל, חומרי הריצוף, כימיקלים מיוחדים ובריאות, החברה רותמת תחושה משותפת של יושרה ומצוינות כדי להשפיע באופן חיובי על העולם במשך דורות. למידע נוסף על המוחות הסקרניים והפתרונות מלאי ההשראה של מיליקן: milliken.com ובפייסבוק, באינסטגרם, בלינקדאין ובטוויטר.

 

 

אודות Encapsys

 

Encapsys, שבסיסה באפלטון, ויסקונסין, היא חדשנית מוכרת בעולם בתחום טכנולוגיות הכימוס. Encapsys היא ממציאת הפטנט של טכנולוגיות כימוס, מיקרו קפסולה, ומספקת פתרונות חדשניים לשותפים בטיפול ביתי, טיפול אישי, חקלאות, טקסטיל, מצעים ונייר ללא פחמן במשך למעלה מ -65 שנה. למידע נוסף על אנקפסיס, בקרו www.encapsys.com.

 

אודות The Cypress Performance Group LLC

 

אנקפסיס נמצאת בבעלות מאז 2015 על ידי The Cypress Performance Group. Cypress היא חברת אחזקות שנוסדה על ידי ג‘ורג‘ שרמן המתמקדת בעסקי ייצור בעלי ערך מוסף או שירותים תעשייתיים.  Cypress מסייעת לחברות ליישם את התוכנית האסטרטגית שלהן באמצעות המערכת העסקית שלה כדי להתמקד בצמיחה וביעילות תפעולית תוך פיתוח פרקטיקות מובילות בתעשייה לשיפור חוויית הלקוח ולספק ערך לבעלי המניות.

 

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינים כאן:

 https://www.businesswire.com/news/home/52510968/en

 

 

אנשי קשר

 

Betsy Sikma, Milliken
betsy.sikma@milliken.com
864.909.7908

 

מקור: Milliken & Company

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire