זוהו מניעה הזדמנות תחרותית עבור עסקים גלובליים עם טכנולוגיה מעודכנת וחדשה ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים שלה

 

זוהו מניעה הזדמנות תחרותית עבור עסקים גלובליים עם טכנולוגיה מעודכנת וחדשה ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים שלה

עם 5 אפליקציות חדשות, 3 שירותים חדשים, ו-7 שיפורים משמעותיים בפלטפורמה, Zoho One עוזרת לעסקים לאחד מערכות, נתונים וצוותים. מאז השקתה ב-2017, למעלה מ-400,000 ארגונים בחור ב-Zoho One כמערכת ההפעלה שלהם. במהלך חודשי המשברים הגלובליים והכלכליים, Zoho One זכתה לצמיחה של 60% במונחים של  שנה לשנה במספר הלקוחות, ובמקביל מספר האפליקציות הממוצע בו משתמש כל עסק גדל ל-21

 

אוסטין, טקסס, 19 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoho Corporation חברה טכנולוגית עולמית מובילה הכריזה היום על אפליקציות ושירותים חדשים ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים. ההשקה החדשה מעצימה עסקים לפתור אתגרי נתונים שאינם משותפים ולצמצם פערים בתקשורת שבין מצבורי נתונים, כך שהארגונים יוכלו להיות פרודוקטיביים יותר, להסתגל מהר יותר לתנאים העסקיים המשתנים, ולמקם את עצמם לקראת צמיחה.

 

"הניסיון שהעובדים, הלקוחות, השותפים והספקים מקבלים כשהם מתמודדים עם עסקים הוא בדרך כלל השתקפות של האופן שבו העסק ומערכותיו בנויות באופן פנימי. כיום, מרבית המערכות מנותקות זו מזו כתוצאה מפתרונות המאורגנים במצבורים המוצעים בידי ספקי התוכנה", אמר ראג‘ו וגסנה, אוונגליסט ראשי, זוהו. "איחוד עסק דורש איחוד של המערכות הבסיסיות, שיכולות לאחר מכן לספק חוויה אחידה באמת, פנימית וחיצונית, יחד עם תובנות אחידות. Zoho One נוצר עם החזון הזה והוא ממשיך להרחיב את הערך הבלתי מנוצח שלו עם תוספות ושיפורים חדשים משנה לשנה".

המטרה של Zoho One היא לפתור אתגרים תפעוליים, תחזוקתיים ואת אלה שנובעים מהמרה דיגיטלית בהם עסקים נתקלים. קטגוריית השיפורים כוללת:

תובנות אחודות בזמן אמת לקבלת החלטות עסקיות קריטיות

עסקים כיום נהנים מאנליטיקה חזקה יותר בכל רחבי הארגון, והיא מקשרת את הנקודות בין נתונים שאבדו בעבר במעבר בין מחלקות, צוותים וחשבונות. באמצעות העוצמה של Zia, סייענית הבינה המלאכותית של זוהו, ועם  BI and Analytics Platform של זוהו, Zoho One מאפשר למשתמשים לבצע חיזוי ולספק תובנות מרחבי הארגון המאפשרים קבלת החלטות בטוחה. החידושים כוללים:

 

קביעת גודל וניהול תפעולי בצורה יעילה יותר באקלים בלתי צפוי

משברי בריאות וכלכלה גלובליים האיצו את הצורך בפתרונות דיגיטליים התומכים במקומות עבודה ומודלים עסקיים מגוונים. התפעול היה למורכב יותר, וכעת נתוני העובדים והאבטחה הם בראש סדר העדיפות. התוספת של Mobile Application Management ו-Zoho Commerce נועדה לסייע לעסקים לנהל טוב יותר את הפעולות שלהם:

בניית חוויות עובדים חזקות מכל מקום

כדי לעזור בצמצום המרחק בין העובדים, המעסיקים והצוותים, שהתרחב בעבודה מרחוק, Zoho One מספק פתרונות המקדמים שיתוף פעולה וחוויית עובדים חזקים יותר כדי לתמוך בכל צורת עבודה:

חוויה אחודה ואישית עם הקשר

חוויית המשתמש המשופרת של Zoho One מאפשרת התאמה אישית קלה של סביבות העבודה:

 

"תגובתיות אינה מספקת במסחר המקוון והקמעונאי. ההחלטות שאנו מקבלים היום ישפיעו על העסק שלנו בעוד 18 חודשים מהיום. היינו צריכים פתרון אחוד מבוסס נתונים המספק נראות בזמן אמת ללקוחות, המפיצים והספקים שלנו, תוך הספקת תובנות עבור כל היבט של העסק שלנו ", אמר בריאן דוגאן, מנהל פעולות מכירה, Counter Culture Coffee. "האופי האינטואיטיבי המחובר להקשר של Zoho One מאפשר לנו לא רק להיות פרואקטיביים באסטרטגיית הצמיחה שלנו, אלא גם להבין טוב יותר את הלקוחות שלנו. הנתונים המקיפים מהקצה האחורי והקדמי, לצד אפליקציות צד שלישי קיימות, סייעו לנו ללמוד להכיר את לקוחותינו ואת ציפיותיהם, ולהכפיל את שיעור שביעות הרצון בכל רבעון. אנו מצפים להמשך הצמיחה של Counter Culture Coffee  עם Zoho One כדי להרחיב את הפעילות הבינלאומית".

אקו סיסטם עמוק המתרחב ומשתלב

מתוך הכרה בכך שעסקים מעריכים גמישות בבחירת אפליקציות המשרתות את הצרכים המסוימים שלהם, פלטפורמת Zoho One כבר משתלבת עם יותר מ-1,000 פתרונות צד שלישי ב-Zoho Marketplace ומרחיבה כעת את האינטגרציה עם יותר מ-100 ספקי טלפוניה כדי לאפשר תקשורת חלקה בין בעלי עניין. Zoho One כולל גם פלטפורמה מקיפה למפתחים ולמשתמשים עסקיים ליצירה, הרחבה ושילוב. הפלטפורמה כוללת את Canvas, כלי שהשוק לאחרונה לפיתוח ללא קוד, את Zoho Creator, כלי קוד ברמה נמוכה, ואת פלטפורמת הקוד המקצועי, Catalyst.

תמחור Zoho

התמחור מתחיל ב-37 דולר ארה"ב (USD) לעובד. לקבלת מידע ותמחור מקיף, כנסו לקישור הבא: https://www.zoho.com/one/pricing/

Zoho מתחייבת לפרטיות

 Zohoמכבדת את פרטיות המשתמשים ואין לה מודל של הכנסות מפרסומות באף חלק מהעסק שלה, כולל המוצרים החינמיים שלה. יותר מ-70 מיליון משתמשים ברחבי העולם, על פני מאות אלפי חברות, מסתמכים על Zoho מדי יום כדי לנהל את העסקים שלהם, כולל Zoho עצמה. לקבלת מידע נוסף, בקרו  https://www.zoho.com/privacy.html 

 

אודות Zoho

 

תאגיד Zoho, שבבעלותו מעל 50 אפליקציות כמעט בכל קטגוריה עסקית מרכזית, לרבות מכירות, שיווק, תמיכת לקוחות, הנהלת חשבונות ותפעול בק אופיס, לצד מגוון כלים ליצרנות ולשיתופי פעולה, מהווה את אחת מחברות התוכנה הפוריות ביותר.

 

החברה הינה בבעלות פרטית, רווחית ומעסיקה מעל 10,000 עובדים. מטה החברה נמצא באוסטין, טקסס, והמטה העולמי נמצא בצ‘נאי, הודו. ישנם סניפים נוספים בארה"ב, בהודו, ביפן, בסין, בקנדה, בסינגפור, במקסיקו, באוסטרליה, בהולנד, בברזיל ובאיחוד האמירויות הערביות. למידע נוסף, בקרו אותנו: www.zoho.com/

 

 

קבצים מצורפים:

 

לפרטים נוספים:

 

Sandra Lo

Zoho Corporation

slo@zohocorp.com

 

Emily Horrell

Zoho Corporation

ehorrell@zohocorp.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE