חברת קרבונמטה מחקר בע"מ, חברה בת של CoroWare, ממנה חברי דירקטוריון

 

חברת קרבונמטה מחקר בע"מ, חברה בת של CoroWare, ממנה חברי דירקטוריון

 

המייסדים מביאים עשרות שנים של הנהלה ניהולית וטכנולוגית

 

אוקספורד, אנגליה וודנוויל, וושינגטון, 26 באוקטובר 2021, (ACCESSWIRE):

 

CoroWare (OTC PINK:COWI) הודיעה היום כי CarbonMeta Research Ltd, חברה בת בבעלות מלאה של CoroWare שבסיסה באוקספורד, אנגליה, מינתה את טיאנקון שיאו ומוחמד ח‘ליל לדירקטוריון החברה הבת.

 

ד"ר שיאו הוא עמית מחקר בכיר באוניברסיטת אוקספורד, תרם לפיתוח זרזים חדשניים ותהליך מקביל עבור קטליזה בסיוע מיקרוגל, אשר יכול באופן סלקטיבי לשבור את קשר C-H או C-C בפחמימנים, כולל גז טבעי, פחמימן נוזלי, שעווה ופולימרים כגון פוליאתילן, פוליפרופילן, פוליסטירן וצמיגים. לד"ר שיאו ניסיון עשיר במסחור פטנטים ובמעבר לתפעול תעשייתי. הוא ייסד את אוקספורד קטליסט בע"מ בשנת 2004, וכעת מותגה מחדש בשם Velocys. הוא גם מייסד שותף של OxCCU Tech Ltd, חברת ספין-אאוט מאוניברסיטת אוקספורד המתמקדת בקטליזה תרמית בהמרת CO2 לדלק תעופה או כימיקלים יקרי ערך.

 

מר ח‘ליל הוא מייסד שותף של EcoMENA, פלטפורמה סביבתית עטורת פרסים המטפחת קיימות, ניהול פסולת ואנרגיה מתחדשת באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. מר ח‘ליל הוא גם מנהל ומייסד שותף של Fusor Tech, חברת ייצור תוספים שבסיסה באנגליה ומתמקדת בייצור חלקי מתכת מתקדמים וטכנולוגיות ייצור תוספים לתעשיות החלל, הנפט והגז, הים והרפואה.

 

"אני לא יכול להיות נרגש יותר לברך ולהודיע על המינויים של מר חליל וד"ר שיאו לדירקטוריון של CarbonMeta Research", אמר לויד ספנסר, יו"ר ומנכ"ל CoroWare. "הם מביאים עשרות שנים של ניהול בתחומים מרכזיים כגון יישום אסטרטגיה, פיתוח טכנולוגיה, וניהול תפעולי, כל אשר יהיה חיוני להצלחת CarbonMeta Research  ו- CoroWare".

 

מר חליל יכהן כמנכ"ל, ד"ר שיאו ישמש כסמנכ"ל טכנולוגיה, ומר ספנסר יכהן כיו"ר מועצת המנהלים של CarbonMeta Research Ltd.

 

אודות CarbonMeta Research Ltd

 

CarbonMeta Research Ltd היא חברת בת בבעלות מלאה של CoroWare שבסיסה בבריטניה, ואשר מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות ופתרונות לעיבוד פסולת אורגנית ולייצור מימן בר קיימא כלכלית ומוצרי פחמן בעלי ערך גבוה.

 

לקבלת מידע נוסף על החברה, בקרו www.carbonmetaresearch.co.uk

 

אודות CoroWare Inc

 

CoroWare Inc. (OTC PINK:COWI), שבסיסה בוודנוויל, וושינגטון, נמצאת בשלב מוקדם של מעבר לחברת השבת משאבים שתעבד פסולת אורגנית ותיצור מימן בר קיימא כלכלית ומוצרי פחמן בעלי ערך גבוה.

לקבלת מידע נוסף על החברה, אנא בקרו www.CoroWare.com

 

Forward-Looking Statement

This press release may contain certain forward-looking statements within the meaning of Section 27A of the Securities Act of 1933, as amended, and Section 21E of the Securities Exchange Act of 1934, as amended. The ability of the Company to complete and file its Fiscal Year 2016 annual report on Form 10K relies on third parties to complete their activities. Investors are cautioned that such forward-looking statements involve risks and uncertainties, which include among others, the inherent uncertainties associated with smaller reporting companies, including without limitation, other risks detailed from time to time in the Company‘s periodic reports filed with the Securities and Exchange Commission.

 

 

אנשי קשר

 

Mark Duiker
CoroWare Investor Relations
(844) 641-2676, option 3
Investor@CoroWare.com

 

מקור: CoroWare, Inc.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE