Expereo קיבלה אישור 5G מ-Cradlepoint עבור התמחות בסניפים ארגוניים

 

Expereo קיבלה אישור 5G מ-Cradlepoint עבור התמחות בסניפים ארגוניים

 

 

אמסטרדם, הולנד, 26 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Expereo, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטרנט, מיטוב SD-WAN, SASE וגישה לענן במודל מנוהל, גאה להכריז היום כי קיבלה אישור 5G עבור התמחות בסניפים ארגוניים מ-Cradlepoint, המובילה העולמית בפתרונות קצה עבור רשתות LTE ו-5G המסופקות באמצעות עמן. ההתמחות ב-5G עבור סניפים ארגוניים מזהה ומכירה בארגונים שותפים המובילים במיצוב ומכירת פתרונות ה-5G העסקיים של Cradlepoint על ידי עמידה בשורה של קריטריונים בתחום המכירות, הטיפול הטכני וההחלטות העסקיות.

Expereo, עם קבלת אות ההתמחות הזה, תתמוך במאמצים של Cradlepoint למכור את הפורטפוליו המקיף ביותר בתעשייה של פתרונות 5G כדי לעמוד בדרישות העסקיות שהן זמינות, יכולת פעולה הדדית, אבטחה וניהול.

 

באמצעות מינוף פתרון ה-Netcloud של Cradlepoint, Expereo מספקת חיבורי רשת ניידים שיכולים לשמש כקישורים ראשיים, למקרה של כשל או כרובד הבסיס. מכיוון שאין אמצעי שידור פיזי, הפריסה קלה יותר עם נתב התומך ב-4G/5G בלבד ועם כרטיסי SIM עם נתונים מוכנים לשימוש של מפעילות סלולר. זה מאפשר למתקני גיבוי או למשרדים זמניים להתחבר באופן מיידי לאינטרנט, וכן מבטיח חיבור לרשת ארגונית למקרים בהם הפעילות מופרעת כתוצאה מאסונות או בגין אירוע מוגדר. ניתן להשתמש בפס הרחב הנייד גם כדי לשפר את היתירות ב-SD-WAN ולמטב את ביצועי האפליקציות על ידי הוספת בחירה נוספת לרובד הבסיס, וכך לגוון עוד יותר את רכיבי ה-MPLS והאינטרנט הנוכחיים בסביבת SD-WAN.

 

"ההכרה בהתמחות ב-5G עבור סניפים ארגוניים מייצגת את המחויבות של Expereo להשתמש בטכנולוגיה הטובה ביותר כחלק מערמת השירותים שלה, כמו גם להוביל את הלקוחות שלנו לנתיב ה-5G עסקים", מסבירה קתרין לי, מנהלת פיתוח שירות ב-Expereo. "הלקוחות שלנו מקבלים את ציוד נקודת הקצה הנייד המתקדם ביותר שיש, גישה לתמיכה רחבה יותר, והבטחה שהמוצרים והשירותים שאנו מספקים במשותף עם Cradlepoint יענו על הצרכים של הרשת הארגונית".

 

Cradlepoint, באמצעות שילוב פלטפורמת NetCloud שלה עם עיצוב נקי, ועם מודמים ומערכות אנטנות חדשות לסביבת 5G, היא הראשונה לספק פתרונות 5G מקיפים לעסקים. היכולות המסוימות כוללות שילוב של LTE,  Gigabit-Class LTE ו-5G ב-WAN אלחוטית יחידה, עם תמיכה בכל ספקטרום ה-5Gבשילוב עם תשתיות SD-WAN ונתבים קיימים של לקוחות; ופישוט כל מחזור החיים של ניהול הרשת.

 

"Cradlepoint מחויבת להוביל את האבולוציה של WAN אלחוטית, ו-5G והיא הבחירה הראשונה והטובה ביותר עבור לקוחות בתחום הזה", אמר אריק פרסל, סגן נשיא בכיר למכירות שותפים גלובליות ב-Cradlepoint. "המשווק, ספק השירות והשותפים הטכנולוגיים שלנו ממלאים תפקיד מכריע במשימה זו. התוספת של Expereo לתוכנית ההתמחות שלנו ב-5G עבור סניפים ארגוניים היא צעד חשוב נוסף בהובלת הדרך לפתרונות 5G לעסקים".

אודות Expereo

אקספראו Expereo היא הספקית המובילה של פתרונות רשת מנוהלים, כולל קישוריות אינטרנט גלובלית, SD-WAN, SASE ושירותי גישה לענן. Expereo היא השותפה המהימנה של 30% מחברות Fortune 500, מפעילה נקודות קישוריות ארגוניים וממשלתיים ברחבי העולם, ומסייעת לשפר את הפרודוקטיביות של כל עסק באמצעות ביצועי אינטרנט גמישים ואופטימליים. בפברואר 2021 רכשה חברת ההון והרכישה Vitruvian Partners international, את רוב אחזקותיה באקספראו, לצד חברת ההשקעות הפרטית האירופית המובילה Apax Partners, והנהלת החברה.

אודות Cradlepoint

Cradlepoint  היא מובילה עולמית בפתרונות קצה רשת אלחוטית LTE ו-5G המסופקים בענן עבור רשתות סניפים, ניידים ו- IoT. Cradlepoint NetCloud, התגלמות חזון Elastic Edge של החברה, הוא שירות מבוסס מינויים עם נקודות קצה ייעודיות המספק קצה WAN אלחוטי נרחב, מאובטח ומוגדר תוכנה כדי לחבר אנשים, מקומות ודברים ברשתות סלולריות LTE ו- 5G. יותר מ-22,000 עסקים וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם מסתמכים על Cradlepoint כדי לשמור על אתרים קריטיים, נקודות מסחר, כוחות שטח, כלי רכב והתקני IoT המחוברים ומוגנים תמיד, כולל 75% מהקמעונאים המובילים בעולם, 50% מחברות  Fortune 100וסוכנויות מענה ראשון ב-25 מהערים הגדולות בארה"ב. ספקי שירות גדולים משתמשים בפתרונות Cradlepoint כבסיס לשירותים מנוהלים חדשניים. Cradlepoint, שנוסדה בשנת 2006, היא חברה פרטית שבסיסה בבוייסי, איידהו, עם מרכז פיתוח בעמק הסיליקון ומשרדים בינלאומיים בבריטניה ובאוסטרליה.

ליצירת קשר:

Conor McGee

conor@grammatikagency.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE