שיפורי מוצר ב- Echo Content Synchronizationשל SeeUnity מזרזים עדכוני נתונים עם אפשרות לוובהוק עבור אינטגרציה עם Microsoft 365 ו-Filevine

 

שיפורי מוצר ב- Echo Content Synchronizationשל SeeUnity מזרזים עדכוני נתונים עם אפשרות לוובהוק עבור אינטגרציה עם Microsoft 365 ו-Filevine

 

 

דנבר, 28 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

SeeUnity – חברת בת של Anaqua, הספקית המובילה של פתרונות אינטגרציה והגירה של מבוססי ממשק תכונות יישומים (API) עבור יישומי ניהול תוכן ארגוני מקומי ומבוסס ענן, מכריזה על שחרור עדכון משמעותי ל- Echo Content Synchronization (Echo) התומך בסנכרון מונחה אירועים באמצעות וובהוק. יכולת זו דורשת פחות משאבים ומזרזת את ההתראה על שינויים בתוכן ומטא נתונים ממערכות מבוססות ענן ליישום אחר, ומספקת עדכוני נתונים בזמן אמת למשתמשים.

 

Echo הוא מנוע סנכרון תוכן רב עוצמה המאפשר לארגונים לחבר ולסנכרן נתונים בצורה מאובטחת בין מערכות ניהול מסמכים ליישומים חיצוניים אחרים באמצעות API. Echo יכול לסנכרן תוכן ושינויי תוכן בכיוון אחד או בשניהם באופן שוטף או מתוזמן, וכך מאפשר למשתמשים לשתף פעולה ולגשת לתוכן מעודכן תמיד בכל מקום.

 

השימוש בוובהוק מספק שיטה חלופית לסנכרון נתונים בין יישומים. פעולות וובהוק מספקות נתונים דרך האינטרנט כאשר שינויים (אירועים) מתרחשים, זאת לעומת הסתמכות על קריאות רבות ל-API לבדיקת שינויים. לעיתים קרובות במערכות מבוססות ענן יש הגבלה על קצב הקריאות ל-API, וזה יכול לגרום לעיכובים ולצווארי בקבוק. עבור לקוחות שדורשים עדכוני נתונים תכופים רבים ובזמן, השימוש בוובהוק פירושו שהם יקבלו את המידע הרבה יותר יעיל ומהיר.

 

"סריקת Echo API מלאה עדיין מופעלת מעת לעת כדי לתפוס אירועים שייתכן שהוחמצו בגין מצבים המתרחשים בדרך כלל, כגון תקלות באינטרנט, מערכות מושבתות או שגיאות במסד נתונים", אמר דן הונסינגר, CTO ב-SeeUnity. "השילוב של וובהוק, עם רשת הביטחון בדמות סריקה מלאה, יוצר אינטגרציה מוצקה, יעילה ואמינה".

 

ג‘ין ד‘אוורסה, מנהל בכיר בתחום ניהול הידע והחדשנות טכנולוגית, ב-IT של Husch Blackwell אמר: "האימוץ של יישומים מבוססי ענן בתעשייה ממשיך לעלות, ויחד עם זה מגיע מערך מורכב לאינטגרציה של מערכות וסנכרון תוכן. SeeUnity משקיעה בשיפורי ובתפקודיות של המוצר כדי לענות על האתגרים בשוק, והם עוזרים לתמוך בגמישות ארגונית. במהלך השנים, שתפנו פעולה עם SeeUnity במאמץ למודרניזציה מתמדת וכדי לייעל את האקו סיטסם של ה-IT שלנו, כדי לספק למשתמשים שלנו תהליכים יעילים יותר. ההשפעה החזר ההשקעה באמצעות מינוף האינטגרציות הללו היא משמעותית, ובסופו של דבר מועילה ללקוחות שלנו ותורמת להצלחתנו".

 

אפשרות הסנכרון באמצעות וובהוק ב-Echo עבור Microsoft 365 ו-Filevine זמינה מיד. היכולת תורחב למערכות אחרות מבוססות ענן.

אודות SeeUnity – חברה בת Anaqua

SeeUnity הובילה את הדרך במתן פתרונות שילוב והעברת תוכן ארגוני מבוססי API עבור טכנולוגיה משפטית ומעבר לה מאז 2004. עזרנו ליותר מ-500 לקוחות ו-30 שותפים גלובליים לייעל תהליכי זרימת עבודה, לאפשר שיתוף פעולה מאובטח ולשמור על פיקוח על מידע. יותר מ-30 המחברים שלנו תומכים ברוב מערכות ECM, CRM, IPM, שיתוף פעולה ושיתוף קבצים. ל-SeeUnity, כיום חברת Anaqua , יש יכולת גדולה עוד יותר לספק את צורכי הקישוריות האקוסיסטם של ה-IT. מחברים חדשים בפיתוח כוללים: משאבי אנוש, ניהול עניין משפטי ומערכות פיננסיות. לקבלת רשימה מלאה של מחברים או מידע נוסף, בקרו https://seeunity.com, טוויטר @SeeUnity או LinkedIn.

 

 

קשרי מדיה

 

Jo Becker, Director of Marketing, SeeUnity
jbecker@anaqua.com 

 +1 970 776-8318

 

PDF זמין ב- http://ml.globenewswire.com/Resource/Download/6f1dc9d9-6f16-40ed-984e-b550d3813794

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE