Velorex על המסלול לרבעון הרביעי 2021 עם השקה של כספומטים, תוכנות וכרטיסי חיוב של מטבעות קריפטוגרפיים

 

Velorex על המסלול לרבעון הרביעי 2021 עם השקה של כספומטים, תוכנות וכרטיסי חיוב של מטבעות קריפטוגרפיים

 

יוצרי $VEX  המטבע הדיגיטלי מחוייבים לשמירה על לוח זמנים מובטח למשלוח מוצרים שיעזרו לסוחרים לקבל מטבע דיגיטלי

 

אתונה, יוון, 29 באוקטובר 2021, (ACCESSWIRE):

 

חברת הפיננסים והטכנולוגיה Velorex, החברה שמאחורי המטבע הדיגיטלי $VEX, הודיעה היום כי היא בדרך להשיק את כספומט המטבעות הקריפטוגרפיים שלה, תוכנת הבנקאות הדיגיטלית וכרטיס החיוב החכם. כספומטים ללא בנק מסוג Velorex Bankless  הם מסופים עצמאיים המאפשרים גישה דו כיוונית לרשת, והמאפשרים לקמעונאים להתאים אישית מטבע קריפטוגרפי עם כל מטבע פיאט. התוכנה המהפכנית שלהם היא קוד פתוח ומאפשרת החלפה קלה של מטבעות קריפטו ופיאט לכל מי שמשתמש בכספומט Velorex Bankless. ניתן לארח את התוכנה משרת מרוחק, נגיש בכל העולם ולקיים אינטראקציה ישירה עם מרכזיות מבוזרות גלובליות. בשלב זה מגיע הארנק החכם Velorex, שנמצא כעת בפיתוח ומסגרת הזמן הממוקדת לשחרורו הוא הרבעון הרביעי של 2021- רבעון ראשון של 2022. יהיו לו תכונות ייחודיות וחדשניות רבות אשר יוכרזו על ידי צוות Velorex ככל שהתפתחותו תהיה מתקדמת. החלק האחרון של פתרון מטבע דיגיטלי משולב זה הוא כרטיס החיוב החכם שלהם. פתרון פיננסי מאובטח זה משלים את המערכת המוצעת על ידי החברה בכך שהוא מאפשר למשתמשים לשלם עבור עסקאות באמצעות מטבע הקריפטו $VEX שלהם.

 

כל שלושת המוצרים הללו מתחברים זה לזה כדי להציע פתרון משולב לסוחרים ולמשתמשי קצה, נתון שמאפשר להם לעבור בצורה חלקה בין מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות מגובים על ידי הממשלה. על-ידי קשר המערכת יחד בפתרון אחד התומך ברשת אחת, עסקאות פיננסיות הן מיידיות ומאובטחות. אין צורך בהמתנה  כדי לקבל תשלום או להמיר את המטבע הדיגיטלי שלהם לכסף בעולם האמיתי. הן בצורה הפיזית והן באופן וירטואלי, כרטיס החיוב החכם מעניק למשתמשים תחושת חופש ייחודית, ומסיר את הצורך לבדוק את הארנק הדיגיטלי שלהם כדי להשלים עסקאות. בנוסף, כל אחד יכול להיות הבעלים של כספומט Velorex Cryptocurrency, וליצור הכנסה פסיבית מעמלות עסקה.

 

תאנוס לאמפרופולוס, מנכ"ל  Velorexנרגש מהפצת המוצר הממשמש ובא של החברה, " Velorex ממשיכה להוביל לעידן חדש של כספומטים קריפטוגרפיים על ידי שחרור כספומט Cryptocurrency, תוכנה, ארנק חכם וכרטיס חיוב חכם. על ידי שמירה על לוח הזמנים שנקבע מראש וכולל סקירה טכנית, אנחנו מקלים על אנשים חסרי חשבון בנק לקבל בעלות על החיים הפיננסיים שלהם. המערכת המבוזרת שלנו נועדה להקל על השליטה שיש לבנקים על אנשים, ולאפשר להם לגשת לכספים שלהם בכל עת".

 

אודות VELOREX

 

Velorex היא היוצרת של מטבע הקריפטו $VEX, וחברת מימון וטכנולוגיה מבוזרת הממוקמת באירופה. $VEX  שהושק במאי 2021, הוא אסימון BEP-20 מבוזר לחלוטין ברשת הבינאנס החכמה (BSC). האסימון הוא חלק מפרוטוקול ניסיוני ומערכת אקולוגית פיננסית מבוזרת. $VEX מסתמך על מהירויות חסימה נטענות במיוחד ובתעריפי העסקה הזולים ביותר, הוא היפר-דפלציונית, ומצויד במערכת הימורים אוטומטית שמתגמלת את המשקיעים ברווחיות. החברה מספקת גם פתרונות חומרה ותוכנה לניהול מטבעות קריפטוגרפיים ופיאט. המשימה שלהם היא להביא לאוריינות רבה יותר ולאימוץ של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי יצירת כלים הוגנים, בטוחים ומעוצבים היטב כגון כספומטים, כרטיסי חיוב וארנקים חכמים. המטרה העיקרית ב-Velorex היא להעצים את הקהילות שבהן הם פועלים על ידי מתן כלים ושירותים הפועלים כמרכזים לפיתוח פיננסי וחברתי. על ידי עיצוב, רשת הכספומטים ללא בנקים מבוזרת של Velorex (VDBAN), מייצגת שינוי פרדיגמה במימון המודרני מכיוון שהיא משחזרת אוטונומיה וגישה ליחידים על ידי חיבורם לזרימה העצמאית של ההון על פני בלוקצ‘יין. מוצרים ושירותים של Velorex מחברים בין אנשים ועוזרים לשקם כלכלות מקומיות המערערות את היציבות על ידי התנועה החד-צדדית וריכוז הכוח וההון. מטרתם היחידה היא להביא טכנולוגיה בשילוב עם יכולות ניהול מטבעות קריפטוגרפיים אנונימיים ומבוזרים המעדיפים כלכלות מקומיות ומשתמש הקצה לכל השווקים בעולם. זה נכון כמובן במיוחד לשווקים מתפתחים ומתעוררים שבהם הביקוש הוא עצום, בכלכלות שנהרסו על ידי ניצול ותאוות בצע. הם מאמינים כי נדרשים כלים ושירותים פיננסיים חדשים אלה כדי לשחרר אותנו ולהקל עלינו ממתווכים מיותרים ומהתפטרות מהממסד הפיננסי.

 

צפו בסרטון הזה כדי לראות איך נראה הכספומט של Velorex!

 

https://www.youtube.com/watch?v=78TpGqT8z5U

 

 

 

אנשי קשר

 

Thanos Lampropoulos
WEBSITE: Velorex.net
EMAIL: support@velorex.net
TELEGRAM: https://t.me/velorex_net

 

מקור: Velorex

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE