ננוקס תדווח על תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2021 ב- 17 בנובמבר 2021

 

ננוקס תדווח על תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2021 ב- 17 בנובמבר 2021

 

 

נווה אילן, ישראל, 1 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD ("Nanox" או "החברה", נאסד"ק: NNOX), תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי שהסתיים ביום 30 בספטמבר 2021, לפני פתיחת השוק ביום רביעי, 17 בנובמבר 2021. רן פוליאקין, יו"ר ומנכ"ל החברה, וארז מלצר, דירקטור (שמונה למנכ"ל החל  מ-1 בינואר 2022), יארחו שיחת ועידה לעיון בתוצאות אלה ויספקו עדכון עסקי החל מהשעה 8:30 בבוקר ET (14:30 שעון ישראל)

 

בעלי עניין יכולים לגשת לשיחת הוועידה על ידי חיוג (877) 550-3765 (מקומי) או (409) 937-8962 (בינלאומי) והזינו את קוד הגישה 7872065. משתתפים המעוניינים להצטרף לשיחה באמצעות שידור האינטרנט צריכים להשתמש בקישור שפורסם בסעיף קשרי משקיעים באתר   Investors | Nano-X Imaging LTD. (nanox.vision)

אודות Nanox

 

Nanox, שנוסדה על ידי היזם הסדרתי רן פוליאקין, היא חברה ישראלית המפתחת מקור רנטגן דיגיטלי ברמה מסחרית המיועד לשימוש ביישומי הדמיה רפואית בעולם האמיתי. Nanox מאמינה כי הטכנולוגיה החדשה שלה יכולה להפחית באופן משמעותי את העלויות של מערכות הדמיה רפואיות ומתכננת לחפש שיתופי פעולה עם ארגוני בריאות וחברות מובילות בעולם כדי לספק שירות הדמיה לגילוי מוקדם ובמחיר סביר לכולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ולאי-ודאויות. כל ההצהרות שאינן עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות כאלה כוללות, אך אינן מוגבלות, כל הצהרות הנוגעות ליזום, תזמון, התקדמות ותוצאות של פעילויות המחקר והפיתוח, הייצור והמסחור של Nanox ביחס לטכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו- Nanox.ARC. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד לפי מינוח כגון "יכול", "עשוי", "להאמין", "עשוי", "להעריך", "להמשיך", "לצפות", "מתכוון", "צריך", "תוכנית", "צריך", "יכול", "לצפות", "לחזות", "פוטנציאל" או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע שיש ל- Nanox כאשר הצהרות אלה נאמרות או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון לאותה תקופה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאויות שעלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים מהותית מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני עתיד. גורמים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הצפויות כיום כוללים: סיכונים הקשורים ליכולתה של Nanox להשלים את הפיתוח של Nanox.ARC; היכולת של Nanox להדגים בהצלחה את היתכנות הטכנולוגיה שלה ליישומים מסחריים; הציפיות של Nanox לגבי הצורך, תזמון ההגשה, וקבלה ותחזוקה של, אישורים או אישורים רגולטוריים לגבי טכנולוגיית מקור הרנטגן שלה וה- Nanox.ARC מסוכנויות רגולטוריות ברחבי העולם ועמידתה המתמשכת בתקני האיכות ודרישות הרגולציה החלים; היכולת של Nanox להיכנס ולשמור על הסדרים סבירים מבחינה מסחרית עם יצרנים וספקים של צד שלישי לייצור Nanox.ARC; קבלת השוק של Nanox.ARC והמודל העסקי המוצע של תשלום לפי סריקה; הציפיות של Nanox לגבי שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים והיתרונות הפוטנציאליים שלהם; היכולת של Nanox לנהל עסקים ברחבי העולם; וסיכונים והפרעות עסקיות הקשורות למגפת COVID-19, בין היתר. לדיון בסיכונים ובאי-ודאויות אחרים, ובגורמים חשובים אחרים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל של Nanox להיות שונות מאלה הכלולות בהצהרות צופות פני עתיד, עיין בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בדוח השנתי של Nanox בטופס20-F  לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2020 ובהגשות הבאות לרשות ניירות הערך האמריקאית. למעט כנדרש על פי חוק, Nanox אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד לאחר תאריך הודעה לעיתונות זו כדי להתאים הצהרות אלה לתוצאות בפועל או לשינויים בציפיות של Nanox.

 

 

ליצירת קשר

 

Mike Cavanaugh
Westwicke ICR
Mike.Cavanaugh@westwicke.com

Tamar Aharon Cohen
Nanox Imaging
IR@nanox.vision

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE