נטג'טס חוגגת שנה להשקת תוכנית הקיימות הגלובלית

 

נטג‘טס חוגגת שנה להשקת תוכנית הקיימות הגלובלית

 

חברת התעופה הפרטית הגדולה בעולם מכריזה על מדדי הקיימות העדכניים ביותר ונכנסת לשוק דלק תעופה בר קיימא באירופה

 

קולומבוס, אוהיו, 1 בנובמבר 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

NetJets, המובילה בתעופה הפרטית עם יותר מ-760 מטוסים בכל העולם, חוגגת היום את יום השנה הראשון לתוכנית הקיימות הגלובלית שלה על ידי שיתוף עדכון התקדמות ונקודות השיא של השנה האחרונה:

 

*מוקדם יותר השנה השקיעה נטג‘טס בייצור דלק תעופה בר קיימא (SAF) באמצעות עסקה עם WasteFuel, הכוללת קיזוז של 100 מיליון גלונים של SAF בעשור הקרוב.

 

*נטג‘טס ראתה עלייה של 71% בהרשמה ל-Blue Skies® , המעודדת בעלים בכל העולם לקחת אחריות על ההשפעה הסביבתית של הטיסה שלהם על ידי קנייה קלה של כמות שוות הערך של זיכויי פחמן כדי להבטיח שפעילות הטיסה שלהם היא ניטרלית מבחינה פחמן.

 

*ביולי, נטג‘טס אירופה (NJE) הפכה ללקוחה הראשונה שרכשה את דלק התעופה בר-הקיימא של Air bp, שמסמן את כניסתה של NJE לחלל ה-SAF.

 

המדדים הבאים הם נקודות עיקריות של המאמצים הקולקטיביים האלה בשנה האחרונה:

 

*מעל 751,000 גלונים של SAF התרוממו

 

*2.5 מיליון מייל ימי של טיסות עם SAF

 

*כ- 100,000 דולר בפחמן דו-חמצני שקוזז על ידי NetJets וטיסות הדרכה

 

 "בשנה האחרונה חלו כמה התקדמויות מלהיבות באמת עבור NetJets במאמצי הקיימות שלנו", אמר בראד פרל, סגן נשיא בכיר לשירותים מנהליים. "אנחנו מתלהבים לראות את העמיתים שלנו במגזר הפרטי והמסחרי מתחייבים לקיימות משלהם. בשנים הבאות, NetJets מצפה להיות בחזית של דלק תעופה בר קיימא ויוזמות אחרות שישאירו את התעשייה שלנו בחוד החנית".

נטג‘טס, חברת בת של Berkshire Hathaway, מתאמת את תוכנית הקיימות הגלובלית שלה עם המחויבות של חברת האחזקות ליעדי הפיתוח בר קיימא של האו"ם. כדי לעקוב אחרי התקדמות הקיימות של נטג‘טס, בקרו באתר https://www.netjets.com/en-us/sustainability.

אודות נטג‘טס

 

נטג‘טס NetJets התחילה כחברה הראשונה לטיסות שכר וניהול של מטוסים פרטיים והובילה את הענף יותר מ-55 שנים. ואז ב-1986 היא חוללה בו מהפיכה עם הרעיון של בעלות משותפת והמשיכה ליצירת צי המטוסים הפרטיים הגדול ומגוון בעולם. כיום, נטג‘טס גאה להיות חברה של Berkshire Hathaway שידועה במחויבות הבלתי מעורערת שלה לבטיחות, שירות וגישה גלובלית ללא משתווים. הגודל המוביל בענף והמודל העסקי שלה נותנים לנטג‘טס ולבעלים שלה קיימות פיננסית שאפשר לסמוך עליה שלא דומה לאף חברה אחרת בענף. נטג‘טס תמשיך להיות הבחירה המועדפת של הנוסעים המבינים ביותר בעולם עוד דורות בעתיד. למידע נוסף על  חברת התעופה המהימנה ואמינה בעולם, בקרו בבקשה באתר netjets.com.

 

למידע נוסף:

 

KWT Global

netjets@kwtglobal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE