בומברדייה הודיעה כי בניית מרכז הייצור העולמי החדש במיסיסואגה מתנהל כסדרו,

 

בומברדייה הודיעה כי בניית מרכז הייצור העולמי החדש במיסיסואגה מתנהל כסדרו, ממשיך להעסיק 2,000 עובדים ושומר על מחויבותו לקהילת התעופה והחלל באונטריו

·        המתקן הבינלאומי החדש להרכבה סופית של כלי טיס עולמיים, אשר בנייתו צפויה להסתיים בשנת 2023, ימחיש את מחויבותה של חברת בומברדייה לקיימות

·        מאפיינים של אחריות סביבתית יצמצמו צריכת אנרגיה בכמעט 60% ויפחיתו פליטות גזי חממה ביותר מחצי

·        המתקן החדיש ביותר בטורונטו, נמל התעופה הבינלאומי פירסון הינו תוצר של השקעה פרטית בסך 400 מיליון דולרים אמריקניים מצד בומברדייה, ויאפשר המשך תעסוקה ל-2000 עובדי בומברדייה המוכשרים ביותר, אשר מועסקים כעת במתקן החברה בדאונסוויו.

·        בומברדייה ממשיכה במעורבותה באשכול התעופה והחלל באמצעות מעורבות פעילה במאגד חדשנות וחקר החלל והתעופה בדאונסוויו, וביוזמות אחרות.

 

מיסיסאוגה, אונטריו, 2 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה מספקת פרטים נוספים לגבי בניית המתקן החדש והחדיש שלה בנמל התעופה הבינלאומי פירסון בטורונטו, אשר ימטב עבודות הרכבה סופיות עבור משפחת המטוסים העסקיים שלה, לרבות ספינת הדגל של התעשיה, קרי, כלי הטיס Global 7500. באירוע שנערך במעמד בוני קרומבי, ראשת העיר מיסיסאוגה, דברה פלינט, נשיאת ומנכ"ל רשות שדות התעופה טורונטו רבתי, ג‘רי דיאס, נשיא יוניפור הארצי ומספר נציגי מפתח אחרים של קהילת החלל והתעופה בטורונטו רבתי, החברה ממשיכה לחזק את מחויבותה להמשך מומנטום נוכחותה באונטריו.

המתקן, אשר סיום בנייתו צפוי בשנת 2023, יהווה בית חדש למרכז הייצור העולמי, אשר שוכן כעת דאונסוויו הסמוכה. המהלך, אשר מהווה השקעה פרטית מצד בומברדייה, בסך 400 מיליון דולרים אמריקניים, ימשיך להעסיק את 2000 העובדים המועסקים במתקן החברה בדאונסוויו.

"באנו לכאן היום בכדי להראות לכם הלכה למעשה כי הקמת מרכז מצוינות בייצור העולמי החדש שלנו מתקדם כמתוכנן," כך אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל בומברדייה. "אנחנו גאים מאוד באנשים אשר מייצרים את כלי הטיס העסקיים הטובים ביותר מסוגם במשך כמה עשרות שנים, כאן, באונטריו, ועם הביקוש הגובר לכלי טיס בעל תאים גדולים וטווח ארוך, אנו מצפים לספק לצוותים שלנו סביבת עבודה חדשה וחדישה", הוא הוסיף.

המפעל בדאונסוויו נבנה בשנות ה-60 של המאה הקודמת, והמעבר אל המתקן ששטחו כ-235,000 מ"ר בנמל התעופה פירסון במיסיסאוגה יצמצם משמעותית את החותם התעשייתי והסביבתי של בומברדייה באזור. החברה מקבלת בברכה את ההזדמנות לשלב כמה שיותר מאפיינים של אחריות סביבתית. צריכת האנרגיה תצטמצם במעט פחות מ-60%, תוך התמקדות במרכיבים טבעיים ויעילים מבחינת תאורה, ובשיטות חימום חדשות, כמו גם מערכות עיבוד עדכניות. השימוש במים יפחת באופן ניכר בתהליך הייצור, ואת בזכות לתיקונים ולשינויים שנעשו בתזרים עבודת סדנת העיבוד. במקביל, תינתן העדפה לרכבים חשמליים לצורך תעבורה במתחם, ושלושה מיכלי דלק תעופה בר קיימא יספקו דלק לכלי הטיס היוצאים.

במהלך האירוע, בומברדייה אשרה גם כי תמשיך את פעילותה בכל הנוגע ליצירת הזדמנויות חינוכיות ותעסוקתיות לדורות הבאים של כשרונות בתחום התעופה והחלל באזור טורונטו רבתי, בפרט באמצעות המשך השקעתה במאגד חדשנות וחקר החלל והתעופה בדאונסוויו. המאגד, אשר נוסד על ידי החברה במקביל למכללת סנטניאל, מניע מחקר ופיתוח שיתופיים ברמה המקומית, על מנת לסייע לעסקי חלל ותעופה קטנים ובינוניים להתרומם. "זוהי האסטרטגיה המתמשכת שלנו להמשיך ולתמוך בחדשנות מקומית, לרתום את גאונותם של אנשי המקצוע לעתיד בתחום החלל והתעופה ולהעשיר את שרשרת האספקה המקומית שלנו. המעורבות שלנו במאגד מאפשרת לנו לממש חזון זה, שיש לו ערך עצום עבורנו," אומר אריק מרטל.

מרטל הדגיש גם את חשיבותן של השותפויות המקומיות, בסיוע למעבר מוצלח אל אתר הייצור החדש. "ברצוני להודות לעיר מיסיסאוגה ולמועצה האזורית פיל, כמו גם לשותפים שלנו ברשות נמלי התעופה של טורונטו רבתי, על שהם גורמים לנו לחוש רצויים בביתנו העתידי החדש, פה במיסיסאוגה".

"אני כל כך גאה בכך שבומברדייה, אחת מחברות התעופה החדשניות בעולם, בחרה לעשות השקעה כה משמעותית זו במיסיסאוגה," אמרה ראש העיר בוני קרומבי. "בפתיחת מרכז המצוינות בייצור עולמי בעיר שלנו, בומברדייה תחזק את מגזר התעופה הבינלאומית אצלנו, בכך שתמשיך את הקשר עם חברות במיסיסאוגה, המספקות יכולות מן השורה הראשונה, על מנת לתמוך במשפחת המטוסים העסקיים העולמיים של משפחת בומברדייה. אני מצפה לעבוד עם בומברדייה ועם פירסון ולמצוא דרכים חדשות להכניס השקעות נוספות למיסיסאוגה בתחום החלל והתעופה".

"פירסון בטורונטו הינו בעל חזון להיות נמל התעופה של העתיד -החל מהגישה שלנו לבריאות ולבטיחות, עבור בתכנית בריאות נמל התעופה המוכרת ברמה הבינלאומית וכלה ביצירת חווית נמל תעופה מתקדמת יותר," אמרה דברה פלינט, נשיאה ומנכ"לית רשות שדות התעופה בטורונטו רבתי. "וחלק מהיותנו נמל התעופה של העתיד פירושו בניית שותפויות אשר מעניקות הזדמנויות כלכליות וחברתיות גדולות יותר לקהילות המקבלות מאיתנו שירות. המוקד של בומברדייה בחדשנות ובחיבור מושלם מבחינת נמל התעופה פירסון בטורונטו, כאשר אנו בונים מחדש מגזר תעופה וחלל חסון וחדשני יותר, ממש כאן, במיסיסאוגה".

"אין שני לכישורי חברי יוניפור תעופה וחלל ואין תחרות לכלי הטיס שהם בונים מבחינת הרמה שלהם," אמר ג‘רי דיאס, נשיא יוניפור הארצי. "מתקן הייצור החדש יסייע בהבטחת משרות ייצור מתקדמות לטווח הארוך, ויהיה בית חדש וגאה לעובדי בומברדייה המיומנים והמוכשרים לדורות הבאים."

"לדקור גאה לבנות את מתקן הייצור החדיש של בומברדייה בנמל התעופה הבינלאומי פירסון בטורונטו," אמר ריי לורנס, סגן נשיא, אונטריו, לדקור בניה. "אנו נרגשים לעבוד עם צוות הפרויקט והעיצוב בכדי להשיג את מטרות הקיימות ונצילות האנרגיה של חברת בומברדייה".

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

 

בקרו באתר בומברדייה מטוסים עסקים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

Bombardier, Global  ו- Global 7500 הם סימנים מסחריים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

 

למידע נוסף:

Tinca Stokojnik Prouvost
Communications
Bombardier
514-855-5001, ext. 51674

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE