VEEV מצרפת לשורות הנהלתה הבכירה, את אחד מסגני הנשיא של אינטל לשעבר, לתפקיד סמנכ"ל התפעול של הקבוצה

 

 

VEEV מצרפת לשורות הנהלתה הבכירה, את אחד מסגני הנשיא של אינטל לשעבר, לתפקיד סמנכ"ל התפעול של הקבוצה

 

ארי ראוך מביא עמו 30 שנות ניסיון בטכנולוגיה, לאחר שמילא תפקיד מרכזי בצמיחה וגדילה של חברות בעלות שם עולמי

 

סן מטאו, קליפורניה, 3 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Veev מודיעה היום על צירופו של איש הטכנולוגיה בעל הניסיון העשיר, ארי ראוך, כסמנכ"ל התפעול של הקבוצה.

 

VEEV משלבת באופן מיטבי ומלא את כל תהליך הבניה - החל מהתכנון, דרך העיצוב, בחירת החומרים והייצור - על מנת לספק חוויית מגורים יוצאת דופן באיכותה לכל צרכן.

 

לאחר שגייסה קרוב ל- 200 מיליון דולר, החברה ממשיכה להוביל את התעשייה, להציב סטנדרט ייחודי ולבנות בתים איכותיים יותר וברי קיימא, במהירות גבוהה יותר ובעלות נמוכה משמעותית.

 

"על מנת לעמוד במשימתנו ליצור את חוויית המגורים הייחודית, עבור כולם, אנו מחויבים לגייס לשורותינו את המוכשרים שבאנשים. אלו יעמדו באתגרים אשר מונחים לפתחנו, וישתלבו כחלק בלתי נפרד מהחזון והתרבות החדשניים של החברה, אשר מבוססים על השילוב בין אנשים לטכנולוגיה," אמר עמית הלר, מנכ"ל ושותף מייסד של VEEV.

 

"צירופו של ארי לשורות החברה עונה בדיוק על הצורך הזה. עם הרקע המולטי דיסציפלינרי שלו והתמחותו בטכנולוגיות מתהוות, אנו בטוחים שמנהיגותו תוסיף לתנופה אותה אנו חווים בימים אלו ולצמיחתה של VEEV".

 

בתקופה זו, בה אנו מצויים בעיצומו של משבר דיור עולמי הולך וגובר, VEEV עדה לביקוש קשיח למודל הייחודי והחדשני שלה, במסגרתו תהליך הבנייה מואץ עד פי ארבע מהנהוג בתעשייה, בעלות נמוכה יותר מהשיטות המתחרות.

 

VEEV" פיתחה תהליך המסיר את כל המגבלות בתעשייה המסורתית של עולם הבנייה, באופן אפקטיבי", אומר ארי ראוך. "על ידי תכלול תהליך בניית הבתים מקצה לקצה, תהליך אשר במשך תקופה ארוכה היה שבוי בידי קבלני מקצוע, ללא התפתחות. הגישה של VEEV מבטיחה איכות, עקביות, יעילות וחוויית משתמש ייחודית ויוצאת דופן. אני מתרגש להצטרף לצוות ומחכה לתרום להצמחת VEEV ולהצלחת הטכנולוגיה, כמענה לצרכי השוק של זמננו."

 

ראוך מביא עמו רקע רחב בניהול מערכות ותפעול, כמנהל מחלקות מוצר, מחקר ופיתוח ושיווק. הישגי העבר של ארי בתחומי הניהול, הבנייה, טרנספורמציה והצמחת צוותים עומדים להזניק את מערך התפעול של VEEV לשלב הבא, תוך מיצוב החברה במיקום הנכון לצמיחתה בעתיד הקרוב והרחוק.

 

בהצטרפותו כסמנכ"ל התפעול של VEEV, ראוך ינהל את מערך הייצור והשירותים של VEEV ויעמוד בראש תהליכי ההתרחבות, האוטומציה והדיגיטליזציה של החברה, בהגדרתה את העולם החדש של הבנייה למגורים.

 

טרם הצרטפותו של לשורות VEEV, ראוך כיהן בתפקיד מנהל קבוצת המאיצים הגרפיים באינטל. בתקפיד זה, ראוך ניהל את תחומי המוצר, המחקר והפיתוח והשיווק, תוך ביצוע מהפכים ביכולות ובמוצרי החברה וייצור סטנדרטים פורצי דרך בתעשייה. לפני אינטל, כיהן ארי כמנהל פיתוח התוכנה של AMD, תפקיד בו הוביל את ההתרחבות העולמית של צוותי ההנדסה ומערכות התוכנה בחברה.

 

 

מיהי VEEV

 

VEEV היא חברת בניה טכנולוגית, אשר נוסדה על האמונה שבית הינו מוצר הצריכה היסודי והאולטימטיבי. בתים צריכים להיבנות בצורה טובה יותר ומהירה יותר. בעבודה מתכללת בתחומי הבניה, התכנון, העיצוב, הייזום, ההנדסה, הייצור וההרכבה, VEEV פיתחה גישה משולבת לייצור הבתים והצליחה לשפר את איכותם ולהוריד את עלות הבנייה שלהם, בעודה ממזערת את זמן הבנייה לעד פי 4 מהנהוג בתעשייה המסורתית.

 

VEEV מתמקדת בבנייני מגורים, בתים צמודי קרקע ויחידות מודולריות בודדות, על מנת לסייע בפיתוח קהילות מגורים, בתמיכה בהן ובשיפור איכות החיים של כולנו.

 

צילום יח"צ מצורף: קרדיט צילום יח"צ Veev

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c64bd36a-94be-49a7-9e87-8ee2cc2de63e

 

ליצירת קשר:

LaunchSquad for Veev
veev@launchsquad.com
209-678-8806

הילה כורם כהן

Hila@veev.com

054-803-0750

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE