מיקרושר מקבלת מימון של 15 מיליון דולר מקרן אווניו קפיטל לפתרונות בני קיימא

 

מיקרושר מקבלת מימון של 15 מיליון דולר מקרן אווניו קפיטל לפתרונות בני קיימא

 

התרחבות אגרסיבית מתוכננת בהגדלת שטח נתונים של בניין חכם ו-ESG

 

 

פילדלפיה, 3 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

 

EverSmart  של Microshare

 

Microshare מספקת פתרונות נתונים של Smart Building  לכמה מהחברות הגדולות בעולם עם שורה תחתונה כפולה דרמטית: חיסכון בעלויות וקיימות

 

Microshare Inc ספקית מובילה של פתרונות נתונים של Smart Building לחברות רב-לאומיות ומוסדות במגזר הציבורי, סגרה מימון של 15 מיליון דולר מקרן Avenue Sustainable Solutions, L.P., , הרכב של  Avenue Capital Group לתמיכה בחברות הפועלות להביא לעולם בר קיימא יותר.

 

חבילת המתקנים החכמים EverSmart של Microshare מסייעת לארגונים גלובליים כמו GlaxoSmithKline, Aramark ו- Rent-A-Center להרגיע את כוח העבודה, הדיירים והלקוחות לגבי הבטיחות של חללים פנימיים תוך הפקת יעילות תפעולית וכן תובנות נתונים המעודדות את ESG (סביבה | חברתית | ממשל) ביצועים.

 

רון רוק, מנכ"ל Microshare ומייסד שותף אמר: "ההשקעה של קרן הפתרונות הקיימים Avenue מהווה הצבעת אמון גדולה באופי הטרנספורמטיבי של פתרונות EverSmart שלנו. ככל שהמגפה תירגע בתקווה, היכולת שלנו ליצור נתונים שבהם אף אחד מהם לא היה קיים מעולם לא הייתה רלוונטית יותר כאשר עובדים ודיירים התמודדו עם חששות חדשים לגבי חללים פנימיים, וחברות שוקלות מחדש את טביעת הרגל הנדל"נית שלהן ומתמודדות עם ציפיות גלובליות חדשות בנושאי אקלים וסוגיות ESG אחרות".

 

"Microshare הוא התאמה טבעית לאסטרטגיה שלנו", אמר שון קולמן, מנהל שותף של קרן פתרונות בני קיימא Avenue. "אנו נרגשים לתמוך באסטרטגיה של Microshare כדי לטפל בביקוש התאגידי הגובר לשיפורים בבניית יעילות אנרגטית וצריכת מים, שניהם שיקולים קריטיים לעתיד בר קיימא".

 

Microshare שבסיסה בפילדלפיה מספקת פתרונות חישה כשירות ללקוחות במגזרי נדל"ן מסחרי, תאגידים, בריאות, ייצור ותרופות. החברה זכתה לתשומת לב בינלאומית עבור הציוד הלביש האוניברסלי למעקב אחר מגע שהציגה בתחילת המגפה, פתרון שנחשב למניעת התפרצויות גדולות בתעשיות ייצור חיוניות כמו תרופות ולוגיסטיקה.

 

Microshare תשתמש בכספים כדי להרחיב את צוותי המכירות והפיתוח שלה, להגדיל את עסקיה בצפון אמריקה, אירופה והמזרח התיכון, ולבסס את שרשרת האספקה המורכבת ואת קשרי המשווקים העומדים בבסיס מאמציה לפרוס את פתרונות הנתונים שלה בקנה מידה גדול.

 

הפתרונות של Microshare יוצרים את הנכסים של לקוחות  Digital Twins בעולם האמיתי ומאפשרים החלטות טובות יותר על מערכות תפעוליות והנתונים כדי ליידע ולתדלק יוזמות קיימות משפיעות.

 

החברה הגיעה לאחרונה למספר הסכמי אבן דרך, ביניהם:

 

*הסכם עם Aramark, חברת ניהול המתקנים הגדולה בארה"ב, עבור Microshare לספק את עמוד השדרה הטכנולוגי של פתרונות AIWX Connect Predictive Cleaning solutions שלה, הנפרסים כעת בבתי חולים גדולים, אצטדיונים ותשתיות אחרות;

 

*הסכם עם ממשלת בריטניה ואוניברסיטת לידס על בדיקה של ציוד לביש לאיתור קשר שלה להפחתת זיהומים בעשרות מסגרות לטיפול בקשישים;

 

*חידוש חוזים גלובליים למעקב אחר קשר אוניברסלי עבור מפעלי הייצור של GSK ברחבי העולם, מתקני המטה של  Rent-A-Center ומספר לקוחות נוספים במגזרי האנרגיה/לוגיסטיקה.

 

אודות Avenue Sustainable Solutions

 

The Avenue Sustainable Solutions Fund, L.P מבקשת לספק פתרונות מימון יצירתיים לחברות בעלות צמיחה גבוהה שיכולות להפגין תוצאה סביבתית מדידה וחיובית לצד תשואות פיננסיות תחרותיות. הוא מתמקד בדרך כלל בחברות בצפון אמריקה בתוך פלח השוק המנוצל שנוצר על ידי פער המימון המתרחב בין בנקים מסחריים לקרנות חוב גדולות יותר. למידע נוסף על Avenue Capital Group, שהיא חברת השקעות גלובלית עם נכסים המוערכים בכ-11.7 מיליארד דולר נכון ל-30 בספטמבר 2021, אנא בקרו www.avenuecapital.com.

 

אודות Microshare


חבילת פתרונות הבנייה החכמה EverSmart של Microshare פרוסה בקנה מידה גדול ברחבי העולם כדי להביא נתוני בטיחות, בריאות, חיסכון בעלויות וקיימות לנכסי הנדל"ן של לקוחותינו. Microshare היא מובילה ביישומי LoRaWAN וחברה גאה ב-LoRa Alliance® . www.microshare.io

קשרי מדיה:

Simon Redgate

 sredgate@microshare.io 

+44(0)7850112703

 

תמונת יח"צ:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/df48c883-9f8a-4e04-823a-5e421d771217

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE