mimik Technology סוגרת סבב גיוס מורחב של 14.3 מיליון דולר בהובלת Pier 88

 

mimik Technology סוגרת סבב גיוס מורחב של 14.3 מיליון דולר בהובלת Pier 88

פלטפורמת ה-edgeCloud ההיברידית של mimik ממוקמת לחולל מהפכה באספקת שירותי מיקרו לאפליקציות בתעשיות כגון רפואה, רכב, ייצור, לוגיסטיקה, קמעונאות ובנקאות

 

סן פרנסיסקו, 3 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

mimik Technology, Inc, חלוצה בטכנולוגיית ענן קצה היברידי ופתרונות עסקיים, הודיעה על סבב גיוס של 14.3 מיליון דולר בסדרה A בהובלת Pier 88 Investment Partners, חברת ניהול השקעות אלטרנטיביות מסן פרנסיסקו. משתתפים נוספים כוללים את קתי ווד, מייסדת, מנמ"רית ומנכ"לית ARK Invest וחברה במועצת המנהלים של mimik, יחד עם המשקיעים הקיימים Primera Capital ו-NLabs. mimik מתכננת להשתמש בכספים כדי להרחיב את פעילות היציאה לשוק הגלובלית שלה, כולל מכירות, אספקת פתרונות, הרחבת שורות המפתחים, הדרכה טכנית ופיתוח שותפויות.

פלטפורמת edgeCloud ההיברידית של mimik ממירה יישומי ענן מארכיטקטורת שרת-לקוח קבועה - בה פונקציונליות השרת מוגבלת לשרתים בדטה סנטרים ובשערים - לארכיטקטורה מבוזרת מלאה המאפשרת למיליארדי מכשירי לקוח חכמים לפעול כשרתים ולספק יכולת התאמת גודל כמעט אינסופית. פלטפורמת mimik מאפשרת לאפליקציות, תהליכים והתקנים הטרוגניים לתקשר באופן אוטונומי באשכולות בקצה ולא משנה מה מערכת ההפעלה שלהם או הרשת אליה הם מחוברים. מכיוון שהנתונים מעובדים בקצה, הפלטפורמה של mimik דורשת פחות רוחב פס וכוח באופן משמעותי, מפחיתה את עלויות האירוח בענן, עמידה יותר מארכיטקטורת שרת-לקוח מסורתית, ומציעה רמות פרטיות ואבטחת נתונים גבוהות הרבה יותר.

"השקענו כמעט עשור במחקר ופיתוח בבניית פלטפורמה שתיתן מענה לששת הדברים העיקריים שמדאיגים את רוב המפתחים: מהירות, עלות, אבטחה, פרטיות נתונים, יכולת פעולה הדדית והתאמת גודל", אמרה פיי ארג‘ומנדי, מייסדת ומנכ"לית mimik. "הפלטפורמה של mimik מציעה בסיס חזק לבניית שירותי ענן בקצה ברי-קיימא כדי לעזור להאיץ את ההמרה הדיגיטלית ולהניע את הכלכלה הדיגיטלית שמאוד מחוברת".

"לאחר שהשקענו מזה שני עשורים בטכנולוגיות הדור הבא כמו ניידות, מחשוב ענן ואבטחת סייבר, אנו נרגשים נרגש מהזדמנויות הצמיחה המשכנעות שאנו רואים במחשוב קצה", אומר פרנק טימונס, מייסד ומנכ"ל Pier 88 Investment Partners . "ההובלה הטכנולוגית של mimik וצוות ההנהלה המנוסה ממקמים את החברה בעמדה שתאפשר לה לנצל את גל הצמיחה הבא של תעשיית המחשוב, שכן ארכיטקטורת המיקרו-שירותים המובחנת שלה משפרת את האבטחה והפרטיות תוך הפחתת עלויות של פתרונות מחשוב ענן מסורתיים".

" Primera Capitalמימנה כמה מחברות הטכנולוגיה שהציעו את השינויים הרבים ביותר בשני העשורים האחרונים", אמר אורי ששון, שותף כללי, Primera Capital. "אנחנו משקיעים במוצרים יוצאי דופן, בשווקים מתאימים וביזמים נועזים עם חזונות בלתי מעורערים, ועם הפוטנציאל המשבש של פלטפורמת הקצה שלהם, וצוות המנהיגות החזק שלהם, mimik מיישרת קו עם קריטריונים מרכזיים אלה".

"אנחנו נרגשים לעבוד עם שותפי מימון כגון Pier88, NLabs, Primera Capital ואחרים. הם מבינים את היתרונות החיוניים של פלטפורמת ה-EdgeCloud ההיברידית של mimik ואת ההזדמנות המסיבית שעומדת לפנינו בשוק", אמר סיאווש אלאמאוטי, יו"ר ביצועי של mimik. "אנחנו בעיצומו של המרה מסיבית בכל הענפים. הכלכלה המאוד מחוברת מתפתחת בסדרי גודל גדולים יותר מאלו של האינטרנט הנייד, והפלטפורמה של mimik תעזור להאיץ את המהפכה הטכנולוגית הזו ובצורה שהיא יותר ברת קיימא".

כדי להניע את האימוץ של מחשוב ענן קצה היברידי, mimik הקימה שותפויות אסטרטגיות עם חברות ענן מובילות כמו שירותי הענן של אמזון (AWS) ו-IBM וחברות שירותי טכנולוגיה כמו Tata Elxsi. הפלטפורמה שימשה בהצלחה להשלמת המרה דיגיטלית של מספר חברות עם תוצאות מרשימות, וכעת היא נמצאת בשימוש בידי לקוחות ושותפים רבים משכבת המאמצים המקדימים. למידע נוסף על פלטפורמת edgeCloud ההיברידית של mimik, מיקרו-שירותים זמינים מבוססי-קצה ושירותי המרה דיגיטלית, בקרו ב-mimik.com.

אודות mimik

mimik מספקת פלטפורמת פיתוח אפליקציות ענן מחשוב לענן קצה היברידי ומאפשרים עסקיים עבור המרה דיגיטלית. מפתחים וארגונים יכולים להשיג את היעדים העסקיים שלהם מבלי להתפשר על זמן היציאה לשוק, עלויות, יכולת התאמת גודל, יכולת פעולה הדדית, פרטיות נתונים ואבטחה, ובמקביל להימנע מתקיעה בערמות טכנולוגיה קנייניות. mimik מאפשרת פיתוח אפליקציות קצה היברידיות טבעיות הפועלת על פני אקו סיסטם של התקנים (iOS, Android, Windows, macOS, Linux, QNX, Raspbian, OpenWRT וחיישני IoT FreeRTOS חכמים), רשתות וכל ענן פרטי ו/או ציבורי. פלטפורמת mimik היא הדרך המהירה והישירה ביותר לחיבור יישומים בנויים ממקטעים שמפוצלים מהקצה תוך הסתמכות מינימלית על מתווכים. אנו יכולים לעזור לארגונים לחסוך מיליוני דולרים באינטגרציה מהדור קודם בצד השרת תוך הפחתת עלויות התפעול השוטפות שלהם באמצעות גישת הקצה. mimik מאפשרת המרה דיגיטלית שיטתית לכלכלה דיגיטלית בת קיימא כדי לעזור לארגונים להבטיח מנהיגות עסקית בעולם מחובר במיוחד.

למידע נוסף, בקרו באתרים https://mimik.com ו- https://developer.mimik.com

קשרי מדיה

Beth Morrissey
PR@mimik.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769