Genasys Inc. משתפת פעולה עם דנימקס תקשורת להרחבת מכירות מערכות תקשורת קריטיות באפריקה

 

Genasys Inc.  משתפת פעולה עם דנימקס תקשורת להרחבת מכירות מערכות תקשורת קריטיות באפריקה

 

 

סן דיאגו, 3 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Genasys Inc

 

משמאל לימין, מנצור כרם, מנהל MEA, פיטר איירה, סגן נשיא MEA, גנאסיס, שרלוט תומסן, מנכ"ל, הנריק תומסן, סמנכ"ל תפעול ראשי, דנימקס תקשורת

 

Genasys Inc (נאסד"ק: GNSS), המובילה העולמית במערכות תקשורת קריטיות ופתרונות שעוזרים לשמור על בטיחות האנשים, הכריזה על שותפות הפצה אסטרטגית עם Danimex Communications A/S (Danimex), מפיצה עטורת פרסים של פתרונות וציוד תקשורת ברחבי אפריקה והתיכון מזרח. ל-Danimex, עם מטה בזונדרבורג, דנמרק, יותר מ-30 שנות ניסיון בייצוג, הפצה ומכירה של מערכות תקשורת מתקדמות.

 

"מאז פתיחת משרד המכירות שלנו בדובאי מוקדם יותר השנה, אנו רואים הזדמנויות רבות להאיץ את המכירות של LRAD®, Genasys Emergency Management (GEM), Integrated Mass Notifications Systems (IMNS) ואת National Emergency Warning Systems (NEWS) באפריקה", אמר ריצ‘רד ס. דאנפורת‘, מנכ"ל Genasys. "השותפות האסטרטגית שלנו עם Danimex תתמקד בהזדמנויות עסקיות עם ממשלות וארגונים שמדרום לסהרה וצפון אפריקה באמצעות כוח המכירות הנרחב, הממוקד בלקוחות של Danimex".

 

"המערכות והפתרונות החדשניים של Genasys הם תוספת חשובה לקו ההפצה שלנו ונחוצים יותר ויותר באזור זה של העולם", אמרה שרלוט תומסן, מנכ"לית Danimex. "משברים הנובעים מאירועים הקשורים לאקלים, תסיסה אזרחית ואירועים ביטחוניים נמצאים בעליה. אספקת מערכות חומרה ותוכנה מהדור הבא, שמספקות תקשורת קריטית לציבור, יכולה לעזור להגן ולהציל חיים".

"אנו מצפים לעבודה המשותפת עם צוות Genasys האזורי בדובאי במטרה להרחיב את השותפות שלנו ולעזור למכירות וההפצה של מערכות התקשורת הקריטיות של Genasys ברחבי האזור", הוסיפה תומסן.

 

Genasys, עם מטה בסן דייגו ומשרדים נוספים במדריד, ספרד, אוטווה, קנדה, סינגפור ודובאי, מספקת גישה רב-ערוצית ומרובת סוכנויות להעברת התראות, הנחיות ומידע ממוקד גיאוגרפית לפני, במהלך ואחרי איומים על שלום הציבור ואירועים עסקיים קריטיים.

 

אודות Genasys Inc.

 

המערכות של Genasys פועלות ביותר מ-100 מדינות במגוון יישומים מגוונים, לרבות בטיחות ציבורית, אזהרת חירום, התראות המוניות, ניהול אירועים קריטיים, הגנה, אכיפת חוק, ביטחון פנים ויישומים אחרים. פלטפורמת התקשורת הקריטית האחודה של החברה כוללת תוכנה כשירות של Genasys Emergency Management (GEM), National Emergency Warning Systems (NEWS), Integrated Mass Notifications Systems (IMNS), מערכות שידור קוליות לטווחים ארוכים של LRAD®, משאבי פינוי חירום של Zonehaven™ ועוד. לקבלת מידע נוסף בקרו: genasys.com

 

אודות Danimex Communication A/S

 

Danimex Communication A/S הינה מפיצה עטורת פרסים של פתרונות וציוד תקשורת רדיו ברחבי העולם עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתעשיית התקשורת. Danimex מתמחה בפתרונות תקשורת קריטית והיא מציעה תמיכה בשותפים בכל מה שהם צריכים לבניית מערכת תקשורת שלמה מוכנה לשימוש, כולל עיצוב רשת/מערכת, מחקרי כיסוי, תצורות מערכת, סקרי אתרים, התקנות פיקוח באתר, תמיכה לאחר מכירה ועוד. Danimex עושה עסקים עם ארגונים הומניטריים, ארגונים לא ממשלתיים, ארגוני ביטחון וממשל, ותעשיות מודרניות. Danimex מבססת את עסקיה על מוצרים איכותיים, שירות מלא ומערכות יחסים מתמשכות. לקבלת מידע נוסף בקרו: Danimex Communications A/S

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

למעט מידע היסטורי הכלול במסמך זה, הנושאים הנדונים הם הצהרות צופות פני עתיד במשמעות סעיף 21E לחוק הבורסה לניירות ערך של 1934. אין להסתמך על הצהרות אלה. אנו מבססים הצהרות אלה על הנחות מסוימות שעשינו לאור הניסיון התעשייתי שלנו, שלב התפתחות המוצר והשוק, כמו גם התפיסה שלנו לגבי מגמות היסטוריות, תנאי שוק נוכחיים, נתונים כלכליים נוכחיים, התפתחויות עתידיות צפויות וגורמים אחרים שלדעתנו מתאימים בנסיבות העניין. הצהרות אלה כרוכות בסיכונים ובחוסר ודאות שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה המוצעות בהצהרות צופות פני עתיד. הצהרות צופות פני עתיד אלה כפופות למספר סיכונים וחוסר ודאות, לרבות, ללא הגבלה, ההשפעה העסקית של משברים בריאותיים או התפרצויות מחלות, כגון מגיפות או מגיפות וכיצד הן עשויות להשפיע על שרשרת האספקה שלנו, וסיכונים ואי ודאויות אחרים, שרבים מהם כרוכים בגורמים או בנסיבות שאינם בשליטת החברה. סיכונים וחוסר ודאות מזוהים ונדונים בהגשות שלנו לרשות ניירות ערך. הצהרות צופות פני עתיד אלה מבוססות על מידע וציפיות ההנהלה נכון למועד זה. התוצאות העתידיות עשויות להיות שונות מהותית מהציפיות הנוכחיות שלנו. למידע נוסף על סיכונים פוטנציאליים אחרים ואי-ודאויות, עיין בסעיף "גורמי סיכון" בטופס10-K  של החברה לשנת הכספים שהסתיימה ביום 30 בספטמבר 2020. Genasys Inc. מתנערת מכל כוונה או חובה לעדכן הצהרות צופות פני עתיד אלה, למעט כאמור במפורש.

קובץ מצורף

  1. Genasys Inc - 11.3.21 PR Photo for Middle East and Aftrica Circuit

 

לפרטים נוספים:

 

Investor Relations Contact

 

Kimberly Rogers

Hayden IR

ir@genasys.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE