בומברדייה מציינת את סיום לימודיה של הקבוצה הראשונה מרד אוק, התלמדויות במסגרת תוכנית הכשרה מקיפה בטקסס

 

בומברדייה מציינת את סיום לימודיה של הקבוצה הראשונה מרד אוק, התלמדויות במסגרת תוכנית הכשרה מקיפה בטקסס

 

 

*תוכנית התלמדות המוסמכת ברמה הארצית על ידי מחלקת העבודה (DOL)  מאפשרת לחברת בומברדייה לגייס יחידים בעלי כשרון מכל ארצות הברית, על מנת לבנות מאגר כישרונות מסור ברד אוק

*בוגרי התוכנית להם הוצעה עבודה במשרה מלאה על מנת לתמוך בפיתוח Global 7500 בעל כנף פלקס חלקה במתקן רד אוק

*התוכנית מעניקה תמריץ לרשתות חלל ותעופה מקומיות קטנות

 

 

רד הוק, טקסס, 4 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

היום, בומברדייה הודיעה על סיום לימודיהם של עשרה משתתפים מקבוצת המתלמדים הראשונה שלה, הרשומים במסלול ההכשרה וההתנדבות המקיף של החברה, אשר פותח בשיתוף עם המכללה הטכנית בטקסס (TSTC), השוכנת ברד אוק, טקסס. עם השלמתו המוצלחת של מסלול ההכשרה, לבוגרים תוצע עבודה במשרה מלאה במתקן חברת בומברדייה ברד אוק כמרכיבי כלי טיס או כמתלמדי בניה אווירית, אשר יעבדו עם כלי הטיס העסקי המתקדם שלה, Global 7500 , בעל כנף פלקס חלקה.

 

תוכנית ההתלמדות לתעופה וחלל (BAAP) של משרד העבודה (DOL) , שהושקה בדצמבר 2019, מסלול בן שנתיים, הסמיך את מסלול ההתלמדות האווירית של חברת בומברדייה (BAAP), ומציע לתלמידים הזדמנות להיכנס אל מגזר ההיי-טק האווירי, ללא דרישות קדם מיוחדות. מסלול זה מאתגר אותם בכך שהוא מאלץ אותם להפגין גישה מנצחת ולפתח מיומנות מכנית ומיומנויות לוגיות גבוהות, בכדי לעבור את מבחן הכניסה, הבוחן יכולת. חברת בומברדייה והמכללה הטכנית בטקסס TSTC, מצידן, מציעות הכשרה מצד מומחים בשיתוף עם מתקני המכללה המצוינים, ובכך מאפשרות לתלמידים להפיק תועלת, ללא עלות, ממודולות מותאמות-תעשיה, מדריכים מנוסים, כלים, ציוד ותמיכה כספית. מאז פתיחתה, מעל 80 יחידים עוברים הכשרה במסגרתה. חברת בומברדייה והמכללה הטכנית בטקסס מתכננות לגייס יותר מ-50 יחידים לתוכנית, בשנתיים הקרובות.

 

"אני נרגש לציין את סיום הלימודים בהצלחה של אותם נשים וגברים במסלול ההתלמדות האווירית של חברת בומברדייה, אשר כעת ימשיכו הלאה, אל קריירות חדשות בחברת בומברדייה, ויסייעו בקידום פיתוח תוכנית Global 7500 של החברה", אמר פול סיסליאן, סגן נשיא בכיר לענייני תפעול ומצוינות תפעולית בחברת בומברדייה. "הישגיהם של אותם יחידים מוכשרים מדגישים כיאות את חשיבות הזרמת דם חדש למערך האווירי שלנו במתקן רד אוק, תוך שילוב הזדמנויות הכשרה ברמה הגבוהה ביותר וביסוס מעמדה של חברת בומברדייה. זוהי דרך נפלאה לחברת בומברדייה לציין את שבוע ההתלמדות הלאומי בארצות הברית".

 

מסלול ההתלמדות מציע שילוב ייחודי של הכשרה מעשית, תוך כדי עבודה ולימוד תיאורטי בכיתה. הנושאים החינוכיים בהם עוסקת התוכנית כוללים חשיפה להתנהגויות הטובות ביותר מבחינת בריאות, בטיחות ואיכות, כמו גם שרטוט כלי טיס והבנת מפרטים, הערכת תקנים בייצור והתאמה מבחינת חקיקה ותקנון בהקשר של בניית כלי טיס ועוד.

 

מטוס Global 7500 הוא ספינת הדגל של צי כלי הטיס העסקיים של חברת בומברדייה, וזכה באי אילו פרסים על עיצובו החדשני. עיצובו המתקדם של כלי טיס Global 7500, בעל כנף פלקס חלקה, כולל רצועות מתוחכמות ומערכת מדפים על כנפי המטוס, המגבירים עילוי בהמראה וחיכוך בנחיתה, דבר אשר מגביר נצילות אווירודינמית ומשדרג את הביצועים, לטובת בטיחות משופרת, ונסיעה חלקה באופן יוצא דופן.

 

אודות המכללה הטכנית של מדינת טקסס

 

TSTC - Texas State Technical College הוקמה לפני 50 שנה כדי לעזור ליצור טקסס חזקה. היא מסייעת ביעילות לטקסס לעמוד באתגרי ההייטק של הכלכלה העולמית של ימינו, בשותפות עם עסקים ותעשייה, סוכנויות ממשלתיות ומוסדות חינוך אחרים. בוגרי TSTC מוערכים מאוד על ידי עסקים ותעשייה על אתיקה בעבודה שלהם, ידע וכישורים במקום העבודה.

 

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

 

בקרו באתר בומברדייה מטוסים עסקים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

Bombardier, Global  ו- Global 7500 הם סימנים מסחריים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

 

למידע נוסף:

For information
Matthew Nicholls
Bombardier
+1 514-243-8214
Matthew.Nicholls@aero.bombardier.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE