פתרון ענן אישי של Synchronoss נבחר על ידי Telkomsel כדי לחזק את היצע השירותים הדיגיטליים

 

פתרון ענן אישי של Synchronoss נבחר על ידי Telkomsel כדי לחזק את היצע השירותים הדיגיטליים

 

שותפות חדשה תאפשר למפעיל הסלולרי האינדונזי להביא שירותי ענן אישיים לשוק של יותר מ-170 מיליון מנויים

 

ברידג‘ווטר, ניו ג‘רסי, 4 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

סינכרונוס טכנולוגיות בע"מ Synchronoss Technologies, Inc. (נאסד"ק: SNCR), מובילה עולמית וחדשנית בענן, שירותי מסרים ומוצרים דיגיטליים ופלטפורמות, הודיעה היום כי תספק את פתרון הענן האישי שלה ל-Telkomsel, מפעילת הסלולר הגדולה באינדונזיה. תוספת הפתרון Synchronoss Personal Cloud תעניק למנויים של Telkomsel את היכולת לגבות ולנהל את התכנים הדיגיטליים היקרים שלהם, כולל תמונות וסרטונים, מכל מכשיר.

 

פתרון המוצר הלבן Synchronoss Personal Cloud - הממותג כ-Floudrive ומנוהל בידי Telkomsigma - יהיה לזמין עבור 170 מיליון המנויים של Telkomsel כתכונת פרמיום. מנויים יוכלו לבחור אחת משתי רמות אחסון שונות וליהנות מתקופה של 30 יום בחינם. הפתרון מעניק למנויים חוויית אחסון ענן אמינה ואינטואיטיבית, עם היכולת לגבות ולסנכרן תוכן דיגיטלי, עם אפשרויות תיוג וחיפוש מתקדמות.

 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Synchronoss כדי לשלב את פתרונות הענן האישיים שלה בערוץ הצרכני שלנו", אמר טאנטו סוראנטו, מנהל עסקים ומכירות, Telkomsigma. "אחרי שגדלנו מפתרון הענן האישי הקיים שלנו, עכשיו זה הזמן המושלם לאמץ את ההזדמנות הזו ולספק למנויים שלנו פתרון מתקדם העונה על הצרכים המתפתחים שלהם. אנו מצפים לאפשר ללקוחותינו לייעל ולנהל את התוכן הדיגיטלי היקר שלהם, וכן להגן עליו ולאחסן אותו באופן בטוח ומאובטח. בנוסף להטבות שאנו מספקים ללקוחות שלנו, שותפות הזו מייצגת גם את הצעד הבא שלנו בו אנו מתקדמים להצעת שירותים דיגיטליים נוספים".

 

הפתרון יסופק באמצעות ההסכם של Synchronoss עם Telkomsigma, זרוע שירותי ה-IT והדטה סנטר של Telkomsel וחברת האם של Telkomsigma, Telkom Indonesia. בניגוד לפתרונות ענן אחרים בשוק, הענן האישי המופעל באמצעות Synchronoss מאפשר לאחסן נתוני מנויים במדינה, דרישה קריטית עבור Telkomsel שחייבת לציית לחוק האינדונזי.

 

אנתוני סוצ‘י, נשיא ומנכ"ל אזור APAC ב-Synchronoss, אמר שהוא שמח לעבוד עם Telkomsel על פתרון הענן החדש שלה. "כספקית פתרונות ענן פרטית, אנו תמיד מחפשים דרכים לתמוך בשותפים בתחום הטלקום במשימתם לספק שירותים דיגיטליים מגוונים ומתקדמים יותר למנויים שלהם. פתרון הענן הזה יהיה כלי מפתח עבור Telkomsel מכיוון שהוא מאפשר חוויה משולבת יותר ומקדם טיפול בטוח יותר בנכסים אישיים", הוא אמר. "העסקה הזו נבנית על ההצלחה שכבר חווינו עם Telkomsigma שהרשימה ונתנה השראה ל-Telkomsel לספק פתרונות דומים למנויי הסלולר שלהם. זה גם ייצור סינרגיה גדולה יותר בין שני הארגונים בתוך הקבוצה".

לקבלת מידע נוסף אודות פתרונות הענן של Synchronoss בקרו synchronoss.com/solutions/cloud

אודות Synchronoss

Synchronoss Technologies (נאסד"ק: SNCR) בונה תוכנה המאפשרת לחברות ברחבי העולם להתחבר למנויים שלהן בדרכים מהימנות ומשמעותיות. אוסף המוצרים של החברה מסייע לייעל את הרשתות, לפשט את תהליך השימוש הראשוני של המשתמשים, ולייצר מעורבות גבוהה יותר של מנויים במטרה להפיק זרמי הכנסות חדשים, להפחית עלויות ולהגדיל את מהירות ההגעה לשוק. מאות מיליוני מנויים סומכים על מוצרי סינכרונוס על מנת להישאר מסונכרנים עם האנשים, השירותים והתוכן שהם אוהבים. זו הסיבה שיותר מ-1,500 העובדים המוכשרים של סינכרונוס ברחבי העולם שואפים בכל יום לדמיין מחדש עולם מסונכרן. לקבלת מידע נוסף: www.synchronoss.com

קשרי מדיה:

For Synchronoss:
Anais Merlin,
CCgroup,
E: synchronoss@ccgrouppr.com

קשרי משקיעים:

For Synchronoss: 

Todd Kehrli/Joo-Hun Kim, MKR Investor Relations, Inc.,

E: investor@synchronoss.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE