מליסה המרל מונתה לנשיאת אינטלקס טכנולוגיות

 

מליסה המרל מונתה לנשיאת אינטלקס טכנולוגיות

 

המרל תהיה אחראית לגיבוש וביצוע האסטרטגיה של אינטלקס מכיוון שהיא מספקת פעולות בטוחות, נקיות ויעילות יותר עבור לקוחותינו.

 

טורונטו, קנדה, 5 בנובמבר 2021, (GLOBENEWSWIRE) :

 

אינטלקס טכנולוגיות (Intelex Technologies, ULC), ספקית גלובלית מובילה של תוכנה לניהול סביבה, בריאות, בטיחות ואיכות מבוססת ענן (EHSQ), הודיעה היום על מינויה של מליסה המרל לתפקיד נשיאת הארגון.

 

"אני נרגש להביא את חוויית השיפור והמנהיגות העמוקה והמתמדת של מליסה לצוות Intelex. מליסה תהיה מניעה מרכזית בזמן שאנו עובדים כדי לעזור ללקוחות להניע את ביצועי EHS ו-ESG לרמות שלא ניתן היה להעלות על הדעת בעבר", אמר ג‘סטין מק‘להטן, נשיא קבוצת עסקי EHS עבור Fortive, חברת האם של Intelex.

 

המרל מביאה ניסיון בהנעת צמיחה, שימור לקוחות וחדשנות באמצעות תפקידי מנהיגות בניהול כללי, מוצר, שיווק, מכירות, הצלחת לקוחות והמערכת העסקית Fortive (FBS). היא הובילה צוותים ליצירת תרבויות משותפות עם מעורבות גבוהה, בעלות ומתמקדות בלקוחות במגוון עסקים, החל מסטארט-אפים וכלה בארגונים בקנה מידה גדול.

 

"אני נרגשת להצטרף לצוות של אינטלקס", אמרה המרל. "יש לנו משימה בעלת השפעה עמוקה והזדמנות צמיחה של פעם בחיים כאשר משקיעים, מנהיגים עסקיים ולקוחות מעלים את הרף על הפרקטיקות של EHSQ ועוזרים ללקוחותינו להשיג את יעדי הסביבה, החברה והמשילות (ESG) שלהם".

 

המרל מצטרפת לאינטלקס מ-Accruent, שם, כנשיאה המסחרית, היא וצוותה בנו מנועי צמיחה חדשים למכירות ושיווק כדי לספק הזמנות תוכנה באופן בר קיימא. בעבר, היא הובילה את הצוות שיצר את עסקי האינטרנט של הדברים הראשונים של Fluke כדי לשרת זרימות עבודה של תחזוקת לקוחות, האיצה יוזמות אסטרטגיות ברחבי Fortive כמנהלת הצמיחה של FBS, וסיפקה הכנסות חזקות ומעורבות עובדים כסמנכ"ל ו- GM של Fluke Calibration.

 

לפני שהצטרפה לפורטיב, המרל שירתה כקפטן בצבא ארצות הברית, שם הובילה פלוגה בעיראק.

 

היא סיימה תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד תואר ראשון בכלכלה ממכללת דארטמות‘.

 

אודות Intelex Technologies, ULC

 

Intelex Technologies, ULC היא מובילה עולמית בתחום איכות הסביבה, הבריאות, הבטיחות ואיכות (EHSQ). מאז 1992, עובדי Intelex ברחבי העולם מחויבים לחדש ולאפשר לארגונים לשלוח את עובדיהם הביתה בבטחה מדי יום, ולהשאיר מאחוריהם עולם בר קיימא יותר לדורות הבאים, ולנהל איכות כך שרק המוצרים הבטוחים והאיכותיים ביותר יגיעו לשוק.

 

הפלטפורמה והיישומים המדרגיים ומבוססי האינטרנט של Intelex סייעו ללקוחות בכל התעשיות לשפר את הביצועים העסקיים, לצמצם את הסיכון ברחבי הארגון ולהבטיח עמידה מתמשכת בתקנים המקובלים בעולם (למשל ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ו- OSHAS 18001) ולדרישות רגולטוריות. כמעט 1,400 לקוחות ב-195 מדינות סומכים על Intelex שתפעיל את יוזמות EHSQ שלהם.

 

המטה שלה בטורונטו עם משרדים ועובדים אזוריים ברחבי העולם, Intelex הפכה לחברה מדעית תעשייתית בשנת 2019. בשנת 2020 רכשה Intelex את ehsAI, ספקית של פתרון אוטומציה לתאימות בגל הבא המבוסס על SaaS, הממנף אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. לקבלת מידע נוסף אודות Intelex, בקרו באתר www.intelex.com.

 

קובץ מצורף:

 

קרדיט צילום: GLOBENEWSWIRE

 

לפרטים נוספים:

 

Sandy Smith,

Head of Global Content Marketing

Intelex Technologies, ULC

+1 216-375-0484

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE