קבוצת אלדו ממשיכה במחויבותה לפעולת האקלים

 

קבוצת אלדו ממשיכה במחויבותה לפעולת האקלים

 

החברה הקנדית משתתפת כעת בפסגת האקלים העולמית ולאחרונה חידשה את ההסמכה כניטרלית אקלימית זו השנה הרביעית ברציפות.

 

מונטריאול, 8 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

סוגיות האקלים חיוניות יותר מתמיד, וקבוצת ALDO מחויבת לשמור על מחויבותה לבניית עתיד דל פחמן. בנוסף להכרזה על חידוש ההסמכה האקלימית הניטרלית שלה, זו השנה הרביעית ברציפות, החברה משתתפת כעת בפסגת האקלים העולמית ה -11 בגלזגו, סקוטלנד. לפני מספר שבועות הצטרפה גם חברת נעלי האופנה הקנדית We Mean Business, קואליציה בינלאומית של יותר מ-600 חברות הקוראת למנהיגי הכלכלות הגדולות בעולם לחזק את יעדי פעילות האקלים שלהם במהלך דיוני ה-G20 וה-COP26.

 

"בהשראת COP21 בפריז לפני 6 שנים, קיבלנו החלטה בשנת 2018 להפוך לחברת הנעלת האופנה הניטרלית הראשונה באקלים. COP של השנה יהיה מפגש קריטי - יש תמיכה עולמית מסיבית לפעולה נועזת על שינוי האקלים. אנו מקווים שהשתתפותנו תתרום בצורה קטנה לאתגר גלובלי גדול מאוד", אמר דוד בנסאדון, מנכ"ל קבוצת ALDO.

 

פסגת האקלים העולמית: גיוס בעלי העניין בתעשיית האופנה

 

ב-8 בנובמבר בשעה 10 בבוקר (GMT), יונתן פרנקל, סגן נשיא בכיר ל-APS בקבוצת ALDO, הצטרף לפאנל בהובלת דוגמה - רתימת חדשנות לקראת תעשיית אופנה וטקסטיל ניטרלית לפחמן כדי לדון כיצד תעשיית האופנה יכולה לפעול לצמצום טביעת הרגל הסביבתית שלה וכיצד שיתוף פעולה בין יצרנים, מעצבים וצרכנים הוא המפתח להגיע לניטרליות פחמן.

 

"הקיימות ארוכת הטווח של תעשיית האופנה העולמית דורשת שינוי מערכתי החורג מהיכולות של חברה אחת. אנחנו לא יכולים להילחם בבעיה הזאת לבד. אנחנו מאמינים מאוד בשיתוף פעולה, ולכן רצינו לקחת חלק באירוע המאחד הזה", אמר יונתן פרנקל.

 

מודעים היטב לכך שלתעשיית האופנה יש השפעה על ההתחממות הגלובלית, קבוצת ALDO הגבירה את פעולות האקלים שלה בשנים האחרונות. הארגון הוא גם חבר באגודות מרובות בעלי עניין המקדמים שותפויות לפעולות מתואמות בתעשייה כולה, כגון קואליציית הלבשה בת קיימא (SAC), הסכם האופנה ואמנת תעשיית האופנה של האו"ם לפעולת אקלים (UNFCCC).

 

המסע של קבוצת אלדו לצמצום טביעת הרגל הפחמנית שלה

 

בשנת 2018 הפכה קבוצת ALDO לחברת ההנעלה והאביזרים האופנתית הראשונה בעולם שהוסמכה כניטרלית אקלימית עבור חנויות החברה, משרדיה ומרכזי ההפצה שלה. לאחר מכן חיזק הארגון את מחויבותו הסביבתית בכך שיש לו גם משלוחי מסחר אלקטרוני והובלה של מוצרים ניטרליים מבחינה אקלימית.

 

בשנת 2020 הפחיתה החברה את פליטת הפחמן מפעילותה ב-74% בהשוואה ל-2013. השנה היא המשיכה במסע הקיימות שלה על ידי המשך צמצום פליטות הנטו שלה והפיצוי הבלתי נמנע באמצעות שילוב של פרויקטים לשימור יערות מבוססי טבע ואנרגיה נקייה. במשך השנה הרביעית ברציפות, קבוצת ALDO קיבלה את אישור החברה הניטרלית האקלימית שלה מקבוצת South Pole - ספקית מובילה של פתרונות ושירותים גלובליים לקיימות עם תהליך הסמכה שקוף וקפדני.

 

"זה מאוד מרגש לראות את קבוצת ALDO ממשיכה להתקדם בפעולת האקלים. החברה הפגינה מנהיגות בתעשייה ואנו מברכים אותם על התחייבויותיהם ושאיפותיהם ההולכת וגוברת", אמר רנאט הויברגר, מנכ"ל ומייסד שותף של South Pole.

 

לאחר שהשיגה הפחתות משמעותיות בפליטות הפעילות שלה, קבוצת ALDO מטפלת בנושאים חשובים אחרים: מניהול פסולת ועד להשפעתה החיובית על הקהילות המקומיות, החל משיתוף פעולה עם שותפים לשיפור טביעת הרגל החברתית והסביבתית שלהם ועד לקידום גיוון והכלה. מבחינת המוצרים, החברה שואפת להמשיך ולשלב בקולקציות שלה חומרים חדשניים יותר להשפעה נמוכה ולהגביר את השימוש בחומרים ממוחזרים, כגון פוליאסטר. החברה פועלת גם לפירוק שרשרת האספקה שלה על ידי עבודה צמודה עם ספקיה.

 

חשוב גם לזכור כי בשנת 2019 הצטרפה קבוצת אלדו ליוזמת המטרות מבוססות המדע (SBTi). יעדי הפחתת GHG שלה עולים אפוא בקנה אחד עם מדע האקלים.

 

חברה בקואליציית העסקים "אנחנו מתכוונים"

 

מתוך הכרה בצורך בפעולה אקלימית קולקטיבית, קבוצת ALDO חתמה על המכתב הפתוח של We Mean Business  מוקדם יותר החודש. לקראת פסגות ה-G20 וה- COP 26 החיוניות, יותר מ-600 חברות מרחבי העולם קראו למנהיגי הכלכלות הגדולות בעולם לקדם כל מעוז כדי להגביל את עליית הטמפרטורה העולמית ל-1.5 מעלות צלזיוס ולחזק את יעדיהן. החותמים מייצגים מגזרים החל מאנרגיה ותחבורה ועד אופנה ובנייה.

 

כדי לקרוא את המכתב ולעיין ברשימת החברות שחתמו עליו, בקרו https://www.wemeanbusinesscoalition.org/g20-2021/#letter-block.

 

למידע נוסף על מחויבותה של קבוצת ALDO לקיימות, בקרו https://responsibility.aldogroup.com/.

אודות the ALDO Group

קבוצת ALDO הינה יוצרת ומפעילה מובילה בעולם של מותגי הנעלה ואביזרים נחשקים. עם נוכחות ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, הארגון פועל תחת שני מותגי חתימה, ALDO ו- Call It Spring, וקונספט קמעונאי מרובה מותגים, GLOBO. קבוצת ALDO היא גם מפיצה סיטונאית המוכרת בתעשייה וספקית המקור של צד שלישי של הנעלה אופנה, תיקים ואביזרים. בנוסף למשרד הראשי שלה במונטריאול, לקבוצת ALDO משרדים בינלאומיים באירופה ובאסיה. מונחה על בסיס יומי על ידי מטרתו מסע ליצירת עולם של אהבה, ביטחון, ושייכות, קבוצת ALDO היא פשוט ייחודית. לקבלת מידע נוסף, בקרו www.aldogroup.com.

 

לפרטים נוספים:

press@aldogroup.com 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE