ננוקס משלימה מיזוג עם זברה מדיקל ויז'ן בע"מ, מותגה מחדש בשם Nanox.AI, ורוכשת את MDWEB, LLC ו- USARAD Holdings, Inc.

 

ננוקס משלימה מיזוג עם זברה מדיקל ויז‘ן בע"מ, מותגה מחדש בשם  Nanox.AI, ורוכשת את MDWEB, LLC ו- USARAD Holdings, Inc.

 

עסקאות אסטרטגיות המשלימות את טכנולוגיית הלמידה העמוקה של Nanox ומערכת Nanox.ARC מסייעות לקדם את חזון החברה לדמוקרטיזציה של שירותי הבריאות ברחבי העולם

 

 

נווה אילן, 8 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD ("Nanox" או "החברה", נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על השלמת המיזוג שהוכרז בעבר עם זברה מדיקל ויז‘ן בע"מ, חברת ניתוח הדמיה רפואית בלמידה עמוקה, בעסקת מניות בשווי של כ-110 מיליון דולר בסגירה, עם מלאי נוסף של עד 84 מיליון דולר להשלמת אבני דרך שונות לביצועים. זברה פועלת כעת כ Nanox.AI.

 

בנוסף, הודיעה החברה על השלמת שתי רכישות אסטרטגיות: MDWEB, LLC. ("MDW"), שוק מבוזר המחבר בין מתקני הדמיה לרדיולוגים, ו-USARAD Holdings, Inc, ספקית מובילה של שירותי טלרדיולוגיה, תמורת כ-20.0 מיליון דולר במלאי ובמזומן עם עד 10.0 מיליון דולר נוספים במלאי ובמזומן להשלמת אבני דרך שונות לביצועים.

 

"סגירת הרכישות הללו היא צעד נוסף בדרך שלנו לדמוקרטיזציה של אספקת שירותי בריאות. שילוב ניתוח הדמיה המופעל באמצעות בינה מלאכותית ופתרון טלרדיולוגיה גלובלי עם טכנולוגיית Nanox.ARC פורצת הדרך שלנו מקרב אותנו צעד אחד קדימה ליצירת פתרון הדמיה רפואית גלובלית ומחוברת עם פוטנציאל להרחיב באופן משמעותי את אספקת שירותי הבריאות", אמר רן פוליאקין, יו"ר ומנכ"ל Nanox. "אנו מאמינים שהפתרון שאנו בונים ייעל את רצף ההדמיה הרפואית – החל מלכידת תמונה, דרך ניתוח ועד התערבות של רדיולוגים מיומנים – ויש לו את הכוח לשפר באופן משמעותי את הגישה, להפחית עלויות ולשפר את היעילות, ובכך להגדיל באופן דרמטי את אספקת שירותי הבריאות".

 

המחסור העולמי ברדיולוגים מיומנים ורדיולוגים עובדים בעומס יתר, מייצג צוואר בקבוק משמעותי בתהליך ההדמיה. Nanox.ARC, יחד עם הרכישות של זברה מדיקל ויז‘ן, המחזיקה במאגר נתונים מגוון גדול בבעלות פרטית ומסגרת רגולטורית חזקה הכוללת 8 אישורי FDA לצד USARAD, עם רשת גלובלית נרחבת של מעל 300 רדיולוגים מוסמכים, ונכסי החברה המסונפת אליה, Medical Diagnostics Web, יאפשרו ל- Nanox לתמוך במערכות שלה עם רשת של רדיולוגים המועצמים עם אלגוריתמים מתקדמים ביותר של בינה מלאכותית.

 

פתרון הדמיה רפואית זה מקצה לקצה, המחובר גלובלית, יאפשר פרשנות מהירה של תמונות רפואיות להתערבויות רפואיות מעשיות וגם יהווה צעד משמעותי לעבר החזון של Nanox לטיפול רפואי מונע אוכלוסין אמיתי.

 

אודות NANO-X AI LTD (לשעבר זברה מדיקל ויז‘ן בע"מ):

 

באמצעות נתוני הדמיה של מטופלים שכבר זמינים למערכת הבריאות, האלגוריתמים של זברה מדגישים סימנים מוקדמים, שלא זוהו בעבר של מחלות כרוניות נפוצות. הממצאים החדשים שהתגלו יכולים ליזום הערכה רפואית נוספת כדי להקים מסלולי טיפול מונע פרטני לחולים. המיזוג עם Nanox צפוי לתדלק את המטרה המשותפת של יצירת הדור הבא של התקני חומרה ותוכנה רפואיים התומכים ב- AI, אשר צפוי לקבוע סטנדרט חדש במגזר הטכנולוגיה הרפואית.

 

אודות USARAD Holdings, Inc

 

USARAD Holdings, Inc היא חברת רדיולוגיה המנוהלת ומופעלת בתת-התמחות ברדיולוגיה וטלרדיולוגיה המשרתת מרכזי הדמיה, בתי חולים קטנים עד בינוניים, קבוצות רדיולוגיה, יחידות ניידות כולל PET, MRI ואולטרסאונד, וקבוצות רב-תכליתיות ומרפאות אורתופדיות.

 

אודות MDWEB, LLC

 

שוק רדיולוגיה MDW בנוי על ידי רדיולוגים, עבור תעשיית ההדמיה. MDW מארחת מעל 400 יותר רדיולוגים, קרדיולוגים ונוירולוגים. כל הרופאים הם רופאים אמריקנים, מורשים ומוסמכים.

 

אודות Nanox

 

Nanox, שנוסדה על ידי היזם הסדרתי רן פוליאקין, היא חברה ישראלית המפתחת מקור רנטגן דיגיטלי ברמה מסחרית המיועד לשימוש ביישומי הדמיה רפואית בעולם האמיתי. Nanox מאמינה כי הטכנולוגיה החדשה שלה יכולה להפחית באופן משמעותי את העלויות של מערכות הדמיה רפואיות ומתכננת לחפש שיתופי פעולה עם ארגוני בריאות וחברות מובילות בעולם כדי לספק שירות הדמיה לגילוי מוקדם ובמחיר סביר לכולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ולאי-ודאויות. כל ההצהרות שאינן עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה כוללות, בין היתר, הצהרות כלשהן הנוגעות לייזום, תזמון, התקדמות ותוצאות פעילות המחקר והפיתוח, הייצור והמסחור של החברה ביחס לטכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ול- Nanox.Arc, היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, והסיכויים העסקיים הצפויים של החברה והחברות הנרכשות. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד לפי מינוח כגון "יכול", "עשוי", "להאמין", "עשוי", "להעריך", "להמשיך", "לצפות", "מתכוון", "צריך", "תוכנית", "צריך", "יכול", "לצפות", "לחזות", "פוטנציאל" או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע שיש לחברה כאשר הצהרות אלה נאמרות או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון לאותה תקופה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאויות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים מהותית מאלה המובעים בהצהרות צופות פני עתיד או מוצעות. גורמים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הצפויות כיום כוללים: סיכונים הקשורים ל-(1) חוסר היכולת לשלב בהצלחה את עסקי החברות הנרכשות, (2) חוסר היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, שעשויות להיות מושפעות, בין היתר, מתחרות, הכרה במותג, היכולת של החברות הנרכשות לצמוח ולנהל צמיחה ברווחיות ולשמור על עובדי המפתח שלהן, (3) עלויות הקשורות לרכישות ו/או התחייבויות לא ידועות או בלתי ניתנות להערכה, (4) שינויים בחוקים או בתקנות החלים המשפיעים על פעילות החברות הנרכשות, (5) אי עמידה ביעדי פיתוח הטכנולוגיה הצפויים, (6) כישלון החברות הנרכשות להרחיב ביעילות פתרונות הדמיה רפואית מקצה לקצה ברחבי העולם, (7) שינויים גלובליים, פוליטיים, כוחות כלכליים, עסקיים, תחרותיים, שוק ורגולטוריים, ו-(8) (i) היכולת של Nanox להשלים את הפיתוח של Nanox.Arc ; (ii) היכולת של Nanox להדגים בהצלחה את היתכנות הטכנולוגיה שלה ליישומים מסחריים; (iii) הציפיות של Nanox לגבי הצורך, תזמון ההגשה, וקבלה ותחזוקה של, אישורים או אישורים רגולטוריים לגבי טכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו Nanox.Arc מגופים רגולטוריים ברחבי העולם ועמידתה המתמשכת בתקני האיכות והדרישות הרגולטוריות החלים; (iv) היכולת של Nanox להיכנס ולשמור על הסדרים סבירים מבחינה מסחרית עם יצרנים וספקים של צד שלישי לייצור Nanox.Arc; (v) קבלת השוק של Nanox.Arc והמודל העסקי המוצע של תשלום לפי סריקה; (vi) הציפיות של Nanox לגבי שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים והיתרונות הפוטנציאליים שלהם; ו(vii) היכולת של Nanox לנהל עסקים ברחבי העולם, בין היתר.

 

לדיון בסיכונים ובאי-ודאויות אחרים, וגורמים חשובים אחרים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל של Nanox להיות שונות מאלה הכלולות בהצהרות צופות פני עתיד, עיין בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בדוח השנתי של Nanox בטופס 20-F לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2020 ובהגשות הבאות לרשות ניירות הערך והבורסה של ארה"ב. אין להסתמך על כל הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו.

 

למעט כנדרש על פי חוק, Nanox אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד לאחר מועד דוח זה כדי להתאים הצהרות אלה לתוצאות בפועל או לשינויים בציפיות החברה.

 

 

ליצירת קשר

 

Company Contact:
Tamar Aharon Cohen
Nanox Imaging
IR@nanox.vision

Investor Contact:
Mike Cavanaugh
ICR Westwicke
mike.cavanaugh@westwicke.com

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE