מדיסון נדל"ן קפיטל וניובונד אחזקות משיקים פלטפורמת הלוואות לאירוח עם קיבולת השקעה של 500 מיליון דולר

  

מדיסון נדל"ן קפיטל וניובונד אחזקות משיקים פלטפורמת הלוואות לאירוח עם קיבולת השקעה של 500 מיליון דולר

 

שותפות אסטרטגית להיווצרות ורכישת הלוואות אירוח בכל השווקים הגדולים בארה"ב כמדיסון ניובונד

 

ניו יורק, 8 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, וניובונד אחזקות (Newbond), פלטפורמת השקעות ותפעול נדל"ן משולבת אנכית שנוסדה על ידי ניל לות‘רה וואן אבדיזיאן, הודיעו היום על השקת מדיסון ניובונד, פלטפורמת הלוואות מוסדיות שתספק משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות וליזמים בפריסה ארצית.  השותפות השיקה זאת עם כ-500 מיליון דולר של יכולת הלוואות ראשונית ותוסיף קנה מידה בהתאם להזדמנות.  

מדיסון ניובונד תבנה על פלטפורמת ההלוואות המוסדיות של מדיסון נדל"ן וגם על המומחיות של ניובונד בתעשיית האירוח והידע התפעולי החזק. השותפות תציע תוכניות מימון ייחודיות ללווים חדשים וקיימים על פני קשת האירוח, החל ממלונות בשירות מוגבל ועד אתרי נופש יוקרתיים במיוחד, ותתמקד בהזדמנויות הכוללות הלוואות מעבר ופיתוחים בשווקים מטרופוליניים מרכזיים.

"תעשיית האירוח חוותה שיבושים משמעותיים לאורך כל המגפה ויש צורך ברור בפתרונות הלוואות יצירתיים וגמישים לבעלי מלונות כשהם ממשיכים להתאושש מהשינויים בתוכניות העסקיות שלהם", אמר ג‘וש זיגן, מנהל ומייסד שותף של Madison Realty Capital. "אנו נלהבים לאחד כוחות עם Newbond כדי להרחיב את היצע המוצרים שלנו המותאם לצרכים המתפתחים של בעלי ומפעילי נדל"ן לאירוח".

"אנו נרגשים להשיק שותפות זו עם Madison Realty Capital, חברה עם פלטפורמת הלוואות ברמה עולמית, וצוות שאנו מכירים היטב, כדי לספק מגוון רחב של אפשרויות הלוואות לשוק האירוח", אמר ניל לות‘רה, שותף מייסד בניובונד. "המשאבים המשמעותיים של מדיסון יחד עם יכולות החיתום הנרחבות של ניובונד ימקם את הפלטפורמה בצורה הטובה ביותר לזהות ולנצל הזדמנויות מרגשות במרחב האירוח".

 

ל- Madison Realty Capitalומנהלי ניובונד ניסיון משמעותי בהלוואות והשקעות בתחום האירוח.  מנהלי ניובוד השלימו יותר מ-15 מיליארד דולר של השקעות חוב והון עצמי.  העסקאות האחרונות של Madison Realty Capital כוללות הלוואה של 105 מיליון דולר לפורט פרטנרס לרכישה ומודרניזציה של מלון ארבע העונות במיאמי והלוואה של 210 מיליון דולר לפורט פרטנרס לבניית מלון ארבע העונות ומגורים פרטיים פורט לודרדייל.

 

לקבלת פניות מימון או לבקשת מידע נוסף על פלטפורמת מדיסון ניובונד, אנא צרו קשר עם אנדרו פיכטה, שותף בניובונד, ב-afichte@newbond.com וג‘וש זיגן, ב-josh@madisonrealtycapital.com

 

אודות Madison Realty Capital

 

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן המנהלת נכסים בהיקף כולל של כ-6.7 מיליארד דולר בשם בסיס משקיעים גלובלי. מאז 2004 השלימה Madison Realty Capital  עסקאות בהיקף של יותר מ-16 מיליארד דולר בארה"ב, המספקות ללווים בעלי מוניטין פתרונות מימון גמישים ומותאמים אישית, יכולות חיתום חזקות וודאות ביצוע. המשרד, שבסיסו בניו יורק, עם משרד בלוס אנג‘לס, מעסיק יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדל"ן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדל"ן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף. למידע נוסף, עקבו אחרינו בלינקדין או בקרו באתר www.madisonrealtycapital.com.

 

אודות Newbond Holdings 

 

ניובונד אחזקות, שנוסדה על ידי ניל לות‘רה וואן אבדיזיאן בשנת 2021, היא פלטפורמת השקעות ותפעול נדל"ן המתמקדת בהשקעות חוב והון על פני סוגי מוצרי נדל"ן מרובים עם מיקוד בתחום האירוח וכן השקעות בעסקים תפעוליים ופלטפורמות טכנולוגיות נלוות.  השותפים בניו-בונד השלימו יותר מ-15 מיליארד דולר של עסקאות חוב והון.  כפלטפורמת תפעול והשקעות משולבת אנכית, Newbond ממוקמת באופן ייחודי כדי ליצור ערך משמעותי מעבר לתהליך ההשקעה הטיפוסי באמצעות מבנה יצירתי, תפעול ופיתוח של מותגי נכס בודדים ומרבים.

 

קבצים מצורפים:

 

למידע נוסף:

 

For Madison Realty Capital: Nathaniel Garnick/Grace Cartwright

Gasthalter & Co.

(212) 257-4170

madisonrealty@gasthalter.com

 

For Newbond: Eric Waters

Great Ink Communications, Ltd.

212-741-2977

Eric.Waters@greatink.com

 

Tom Nolan

Great Ink Communications, Ltd.

212-741-2977

Tom@greatink.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire