פשוט יותר לרכוש ולמכור ביטקוין ו-USDT בדובאי עם Pallapay

פשוט יותר לרכוש ולמכור ביטקוין ו-USDT בדובאי עם Pallapay

 

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 9 בנובמבר 2021, (ACCESSWIRE):

 

 

אתם צריכים להכיר את Pallapay אם אתם רוצים לקנות ולמכור ביטקוין או כל מטבע קריפטוגרפי בדובאי במזומן, לקבל תשלום במטבעות קריפטוגרפים בעסק, לקבל הפקדות בחשבון הבנק שלו או להשתמש במטבעות קריפטוגרפים לצורך הוצאות.

 

 

 

כמעט בלתי אפשרי שלא לשמוע על מטבעות קריפטוגרפים במהלך היום.

 

ככל שהדיון בנושא הולך וגדל, כך גם חרדת ההחמצה שמובילה אנשים לנסות למצוא את דרכם לעולם הקריפטוגרפיה, באמצעות מסחר או בדרך של יצירת נכס דיגיטלי משלהם. מספר המטבעות החדשים גדל מיום ליום, ועבור אנשים רגילים זה עשוי להיות מהמם. יש המלצות, פרויקטים, עצות ושאלות שונות בכל שיחה הקשורה לקריפטוגרפיה.

 

איזה מטבע הוא השקעה טובה? איזה מטבע טוב להחזיק? מהו הפרויקט מאחורי המטבע? כיצד לממש כסף קריפטוגרפי? האם אפשר לקנות מטבעות קריפטוגרפים במזומן?

 

Pallapay היא התשובה לכל השאלות לעיל ועוד הרבה יותר.

 

Pallapay היא החברה היחידה שמציעה מטבע קריפטוגרפי חוקי בדובאי, איחוד האמירויות, למכירה מעבר לדלפק והיא מספקת מגוון שירותים הקשורים לקריפטוגרפיה. היא פועלת מאז 2018, והיא זכתה בפרס The Most Trusted Crypto Projected 2021 ב-Crypto Expo דובאי.

 

בורסת המסחר מעבר לדלפק במטבעות קריפטוגרפים שמסופקת בידי Pallapay הופכת את הקנייה והמכירה של ביטקוין או כל מטבע קריפטוגרפי לפשוט מאוד ואמין.

 

בין אם קונים או מוכירים ביטקוין, אתריום, USDT, USDC או כל מטבע קריפטוגרפי אחר בדובאי עם מזומן, Pallapay מספקת אותו בעלות קטנה.

 

אפשר לקנות בכל סכום של מזומן או למכור ולקבל מזומן בכל אחד מסניפי Pallapay בדובאי באמצעות דירהם של איחוד האמירויות, דולר אמריקאי, אירו או לירה שטרלינג בריטי. התהליך קל וכולל כמה שלבים.

 

לקוחות יכולים תמיד לבדוק את המחירים באתר של Pallapay, להיכנס לכל אחד מהסניפים עם תעודה מזהה או דרכון תקפים ולקנות או למכור את המטבעות הקריפטוגרפים שלהם. Pallapay מספקת גם משלוח מזומן עבור מטבעות הנמכרים ב- www.pallapay.com.

 

בדיקה מקרוב של המטבעות המובילים בשוק, המציעים יסודות מוצקים וחדשניים, מגלה שרובם מספקים טכנולוגיות בתוך התשתית של עולם הקריפטוגרפיה, מה שמקשה למדי על משתמשי הקצה להבין מדוע כדאי להשקיע בהם. יש מעט מאוד מטבעות קריפטוגרפים שהפרויקטים שלהם משרתים את משתמשי הקצה ישירות.

 

Pallapay היא אחת החברות הבודדות שמציגה כל הזמן טכנולוגיות חדשות בעולם המתמקדות בעיקר בשירותי תשלום. חקירה מעמיקה של Pallapay והפרויקטים שלה מראה שלצוות הקריאטיבי שלה יש ידע גבוה בטכנולוגיית הבלוקצ‘יין, הואו גם מודע היטב לצרכי משתמש הקצה.

 

פתחו חשבון עם Pallapay והגישו בקשה לכל אחד מהשירותים שלה

 

האסימון של Pallapay (PALLA) הוא הנכס הדיגיטלי של החברה שנוצר במאי 2021 במטרה להשתמש בו בעסקאות. הוא כבר זמין למסחר בבורסות רבות כמו Coinsbit, Dex-Trade, Vindax, CatEx, ועוד. ניתן לבדוק את השער  ולקבל עוד ומידע על PALLA דרך Coinmarketcap ו-Coingecko.

 

לשלם עם מטבעות קריפטוגרפים בכל מקום ובכל זמן

 

Pallapay פיתחה לראשונה בעולם שער לתשלומים קריפטוגרפים וקופה קריפטוגרפית התומכת בכל מטבע בכל רשת, עם תמיכה ביותר מ-100 מטבעות. היא זמינה עבור עסקי מסחר אלקטרוני וקמעונאי בכל רחבי העולם עם עמלה של 0%. סוחרים מקבלים תשלום במטבעות קריפטוגרפים, והם יכולים לקבל אותו לארנק שלהם או להפקיד אותו מייד לחשבון הבנק שלהם.

 

להשתמש במטבעות קריפטוגרפים בדרכים

 

לקוחות יכולים להגיש בקשה לכרטיס פיזי או וירטואלי של Pallapay Prepaid MasterCard או UnionPay באתר www.pallapay.com, להטעין את הכרטיס שלהם ב-PALLA, ולהשתמש בכרטיס שלהם להוצאות יומיות.

 

ניהול וגישה של מטבעות קריפטוגרפים

אפליקציית הארנק המבוזר של Pallapay מספקת אפשרויות אחסון, החלפה, קנייה ומכירה עבור כל מטבע קריפטוגרפי של כל קריפטו בביטקוין, ו-Tron blockchain כולל המרה של מטבע למטבע, המרת מטבע להפקדה, ושימוש בהפקדה לרכישה. כאשר משתמשים מוכרים את המטבעות הקריפטוגרפים שלהם באמצעות אפליקציית הארנק של Pallapay, הם יכולים להעביר את היתרה לחשבונות בנק מקומיים או בינלאומיים ולהוציא מזומנים בסניפי Pallapay.

 

Pallpay היא השקעה טובה

 

רק כמה מהשירותים של Pallapy הוזכרו לעיל. ביקור באתר האינטרנט של החברה וקריאת מידע נוסף על פרויקטים ותחזיות של Pallapay, אפשר להיות סמוך ובטוח שהיא אחת ההשקעות הסולידיות שיכולות להיות עבור כל אחד בעתיד הקרוב מאוד.

 

https://www.pallapay.com/index.php/buy-sell-bitcoin-tether-dubai

https://www.pallapay.com/buy-bitcoin-dubai

אנשי קשר

Company Name: Pallapay
Email: info@pallapay.com
Phone: +971 4 426 4781
Address: Office P402, The Binary by Omniyat, Business Bay, Dubai, UAE

 

מקור: Pallapay

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE