רוסל טכסיס תבנה חלקי EWIS לטובת פלטפורמת MH-60R

 

רוסל טכסיס תבנה חלקי EWIS לטובת פלטפורמת MH-60R

 

בנגאלורו, הודו, 10 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת רוסל טכסיס  Rossell Techsys זכתה בחוזה עם לוקהיד מרטין לבניית מערכת חיווט חשמל, לצורך תמיכה בכלי הטיס MH-60R של לוקהיד מרטין, אשר יסופקו לחיל הים ההודי. בשנה שעבר, הודו חתמה עסקה בסך 2.1 מיליארד דולרים אמריקניים עם ממשלת ארצות הברית. זאת, במסגרת תוכנית מכירות של צבאות זרים, על מנת לרכוש מסוקי MH-60R של לוקהיד מרטין נגד צוללות. שלושת המסוקים הראשונים הללו, המותאמים לכל מזג אוויר, ובכוחם לתמוך במשימות מרובות באמצעות מערכות בקרה וחיישנים הטובים ביותר, נשלחו אל חיל הים ההודי וכעת משמשים באימוני טייסים וצוות בארצות הברית. משלוח 24 המסוקים יושלם תוך חמש שנים מיום חתימת העסקה. המסוקים יותאמו כך שיכילו ציוד ונשק "ייחודיים להודו". כניסתם של מסוקי  דור רביעי אלו צפויה להרחיב ולשכלל אף יותר את היכולות התלת-ממדיות של חיל הים ההודי.

 

"לכבוד הוא לנו שנבחרנו לייצר מערכות חיווט חשמל עבור מסוקי MH-60R, ציוד בעל חשיבות מבחינתה של הודו. אנו מחויבים לייצר חלקים באיכות גבוהה מהודו, תוך עמידה בזמנים, ובכך להוסיף על כוחה הגדל של הודו מבחינת ייצור על פי תקנים עולמיים ותרומה ל-Aatmanirbhar Bharat," כך אמר מר פרבאט קומאר באגוונדאס, מנכ"ל רוסל טכסיס.

 

במסגרת החוזה שהתקבל מלוקהיד מרטין, רוסל טכסיס תייצר את החיווט החשמלי על פי רכש של פריטים מתוכננים על ידי הלקוח, ואלו יותקנו במסוקים. ייצור החלקים הללו מתבצע ב"מרכז למצוינות", אשר הוקם על ידי רוסל טכסיס לטובת פלטפורמות לוקהיד מרטין. ייצור החלקים החל, והראשונים שבהם עברו בהצלחה את תהליך הקבלה של לוקהיד מרטין. זאת ועוד, החוזה יאפשר ללוקהיד מרטין להשיג אשראי פיצוי לקראת מכירת הפלטפורמה.

 

"אנו נרגשים לנוכח ההזדמנות לחבור אל רוסל טכסיס ובטוחים ביכולתם הנחוצה להוציא תחת ידיהם כבלים וחיווט איכותיים לטובת תוכנית MRH וחיל הים ההודיים," כך דברי חמיד סלים, סגן נשיא ומנהל כללי, סיקורסקי ספנות ומערכות משימה.

 

אודות Lockheed Martin

חברת לוקהיד מרטין, שבסיסה בבתסדה, מרילנד, היא חברת אבטחה וחלל גלובלית המעסיקה כ-114,000 עובדים ברחבי העולם ועוסקת בעיקר במחקר, עיצוב, פיתוח, ייצור, אינטגרציה וקיימות של מערכות טכנולוגיה מתקדמות, מוצרים ושירותים.

 

לוקהיד מרטין, שנמצאת בהודו למעלה משלושה עשורים, גאה ביחסיה ארוכי השנים ובמחויבותה ללקוחות ולשותפים בתוכניות קיימות ועתידיות, החל מתחבורה, ימית ומטוסי קרב, ועד לפרויקטים של הגנה אווירית וטילים בים וביבשה, כמו גם ביכולות במגזרים אזרחיים כולל אנרגיה חדשה ומתחדשת. שותפה אסטרטגית ומפתחת של יכולת תעשייתית, כוח עבודה וארגונית ריבונית, המיזמים המשותפים של לוקהיד מרטין הודו, החניכות והחברות המייסדת בתוכנית הצמיחה לחדשנות בהודו מדגישים את אמונתה בתעשייה ההודית, בכישרון ובהתקדמות.

 

אנא עקבו אחר @LMNews  בטוויטר לקבלת ההודעות והחדשות האחרונות ברחבי החברה.

אודות Rossell Techsys

Rossell Techsys היא חטיבת החלל וההגנה שלRossell India Limited , חברה בורסאית . זהו MSME מוסמך ל- AS9100, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 37001 ותואם ל- ISO 31000 ו- NIST 800-171. היא פועלת ממתקן חדשני ביותר של 225,000 רגל רבוע, מדורגת כ-  LEED Gold בבנגלור, ומספקת שירותי הנדסה וייצור מותאמים אישית. יכולות הליבה הן במערכות חיווט חשמלי ומערכות חיבור (EWIS), אינטגרציה של מערכות ומערכות אלקטרוניות (ESSI), ציוד בדיקה ושירותי תמיכה במוצר לאחר השוק.

 

 

למידע נוסף:

 

Communications: Renu Batta
communications@rosselltechsys.com
+91-99634 29904

מקור: Rossell Techsys

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire