Pyramid Analytics עלתה לקטגוריית ההטמעות הגדולות/ארגוניות בדוח BARC BI & Analytics 22

Pyramid Analytics עלתה לקטגוריית ההטמעות הגדולות/ארגוניות בדוח BARC BI & Analytics 22

סקר שנתי מקיף של משתמשי תוכנות בינה עסקית ואנליטיקה מדגיש את הביצועים והערך של פלטפורמת קבלת ההחלטות של Pyramid ביישומים גדולים

 

לונדון וניו יורק ותל אביב, 11 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Pyramid Analytics הודיעה כי BARC (Business Application Research Center), חברת ניתוח שוק אירופאית מובילה, העלתה את פלטפורמת ה-Decision Intelligence של Pyramid לקטגוריית יישום בקנה מידה גדול/ארגוני. Pyramid קיבלה 40 דירוגים מובילים (מקום ראשון) ו-87 מיקומים מובילים (אחת מ-22-33% מהמובילים או אחד משני המוצרים המובילים ב-6 קבוצות ההשוואות שלה) ב-BI & Analytics Survey 22. בהתבסס על מדגם של 2,478 תשובות לסקר, הדו"ח של BARC מציע רמה חסרת תקדים של משוב משתמשים עבור 30 פתרונות מובילים של בינה עסקית. BARC היא אחת מחברות ניצוח השוק המובילות באירופה בתחום של תוכנה עסקית, והיא מתמקדת בתחומי הדאטה, בינה עסקית ואנליטיקה (ABI).

נקודות מפתח:

  1. 100% מהלקוחות שנשאלו ימליצו על Pyramid Analytics.
  2. 97% מהמשתמשים מדרגים את הפונקציונליות של Pyramid ליצירת לוחות מחוונים כמצוינת או טובה, כשהדירוג הממוצע עומד על 82%.
  3. 91% מהמשתמשים מדרגים את התמיכה של Pyramid Analytics כמצוינת או טובה. מדובר בנתון שטוב באופן מהותי לעומת הממוצע של 65% בלבד עבור כלי בינה עסקית.
  4. 88% מהמשתמשים מדרגים את המחיר לערך של Pyramid Analytics כמצוין או טוב; גבוה באופן בולט מהממוצע של 71%.
  5. הורידו את הדו"ח המחמיא.

 

ההערכה של BARC

"זו הייתה עוד שנה נהדרת עבור Pyramid Analytics, כשהיא כבשה 40 מקומות ראשונים ועוד 87 עמדות מובילות בשש קבוצות ההשוואות שלה. Pyramid הציגה ביצועים טובים במיוחד בהשוואה ליריבותיה בקבוצת ההשוואה של יישום גדול/ארגוני רחב, משם הגיעו מחצית מהמיקומים המובילים שלה", כתבו מחברי הדו"ח והוסיפו כי "לקוחות Pyramid מרוויחים בבירור מהשימוש בתוכנה. ביקשנו מלקוחות לדרג את רמת ההישגיות שלהם עבור 11 תועלות עסקיות שונות. Pyramid קיבלה ציון שהינו גבוה בהרבה מעל הממוצע כמעט בכל הסעיפים הללו. בהשוואה לספקים אחרים בסקר, לקוחות Pyramid צפויים במיוחד להוזיל עלויות, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולשפר את היעילות התפעולית".

BARC קבעה כי הפריסות, השימושים, הפונקציונליות והביצועים של פלטפורמת ה-Decision Intelligence של Pyramid Analytics עומדים בדרישותיה ליישום ברמה ארגונית, שהיא מתאימה היטב לתמוך במגוון רחב של מקרי שימוש בבינה עסקית וניתוחים ובמספר רב של משתמשי קצה במספר תפקידים, ושהיא מסוגלת לנהל ביג דאטה מבלי להתפשר על גורמים קריטיים כמו זמן תגובה לשאילתות, שירות עצמי גמיש וקלות שימוש.

קבלת החלטות שלמה ומשולבת

רק פלטפורמת ה-Decision Intelligence של Pyramid מאחדת הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדע נתונים בפלטפורמה אחת משולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים, עם עלויות הרישיון הנלוות והמורכבות הניהולית. עלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה יותר, השקה מהירה ואימוץ בידי המשתמשים שהינו המוביל בתעשייה, פירושם זמן מהיר יותר לערך.

ניתן לפרוס את פלטפורמת Decision Intelligence של Pyramid Analytics בהתקנה מקומית, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע באפליקציות אחרות של יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי תוכנה עצמאיים (ISV) או דרך ספקי שירותים מנוהלים (MSP).

קול הלקוח

 

ציטוטים

קרסטן באנג‘, מייסד ומנכ"ל BARC: "אם אתם שוקלים לקנות מוצר בינה עסקית, אתם באמת צריכים לדעת איך משתמשים וארגונים אחרים מדרגים אותו. BI & Analytics Survey 22 מספר מה משתמשי הקצה באמת חושבים על מוצרי הבניה העסקית שהם משתמשים בהם. המשוב מלקוחות Pyramid Analytics וההערכה שלנו לגבי פלטפורמת ה-ABI שלה חשפו חדשנות מתמשכת. Pyramid Analytics היא ספקית צומחת עם נוכחות הולכת וגוברת בשוק. המוצר שלה תחרותי ביותר, כפי שמראות תוצאות BI & Analytics Survey 22. לכן זה לא מפתיע לראות שהיא משיגה שיעור זכיות גבוה בתחרות על עסקאות חדשות. אני להוט לראות את ההתקדמות שלהם במהלך השנה הבאה".

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: "אנחנו מייחסים ערך עצום ל-BI & Analytics Survey 22 מכיוון ש-BARC מספקת ניתוח יסודי קפדני, וחשוב מכך, היא שואבת מניסיון מעשי בעולם האמיתי. אני מודה לקרסטן ולצוות שלו על המחקר החרוץ שלהם. ואני גאה שפלטפורמת ה-Decision Intelligence של Pyramid Analytics שוב מדורגת ראשונה או בעמדה מובילה בכל הקטגוריות החשובות ביותר ללקוחות ארגוניים".

הורידו עותק חינם של הדגשים של Pyramid ב-BI & Analytics Survey 22 של BARC עכשיו.

אודות BI & Analytics Survey 22

BI & Analytics Survey 22 בידי BARC ממרץ עד יוני 2021. בסך הכל 2,487 משיבים ברחבי העולם ענו על סדרה של שאלות לגבי תוכנות הבינה העסקית והאנליטיקה שלהם. הסקר מציע השוואה של 30 כלי בינה עסקית מובילים ב-36 מדדי ביצועים מרכזיים, כולל ערך עסקי, שביעות רצון לקוחות, חווית לקוח ותחרותיות. למידע נוסף, בקרו ב-www.bi-survey.com.

אודות פירמיד אנליטיקס

 

פלטפורמת בינת ההחלטות של Pyramid Analytics  מאפשרת לארגונים בכל תעשייה למקסם את ערך הנתונים על-ידי איחוד הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדעי הנתונים בתשתית אחת של ניתוח ובינה עסקית (ABI). על ידי איזון הביצועים וקלות השימוש, כולם, החל ממשתמשים עסקיים וכלה במדעני הנתונים המתקדמים ביותר, מקבלים גישה ישירה בזמן אמת לשירות עצמי לנתונים אמינים מכל תחום או מקור, דוחות מותאמים אישית וניתוח ברור וניתן לפעולה. אפשרויות פריסה גמישות כוללות סביבות מקומיות וסביבות מרובות עננים והיברידיות. תזמנו הדגמה.

 

לפירמיד אנליטיקס משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, ביניהם אמסטרדם, לונדון, ניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

פלטפורמת המודיעין של החלטות הפירמיד. דעו מה הלאה.

 

אנשי קשר

 

Chas Kielt
Vice President of Corporate Communications |

Product and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

 

מקור: Pyramid Analytics

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire