Rajant תציג קישוריות Smartfield עמידה ומאובטחת ב-ADIPEC יחד עם שותפי פתרונות

Rajant תציג קישוריות Smartfield עמידה ומאובטחת ב-ADIPEC יחד עם שותפי פתרונות

הדגמות חיות של רחפנים, מציאות רבודה, מעקב אחר כוח אדם ונכסים ורובוטים יוצגו במהלך הכנס

מאלורן, פנסילבניה (ארצות הברית), 9 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Rajant Corporation, הספקית הבלעדית של הרשתות האלחוטיות Kinetic Mesh®, ושותפיה הטכנולוגיים ישתתפו בכנס ADIPEC שייערך במרכז התערוכות הלאומי באבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. האירוע יתקיים בין ה-15 ל-18 בנובמבר, ו-Rajant תצטרף לשותפים בדוכן 13564. נציגי החברה יהיו נוכחים במקום כדי להציג, יחד עם Easy Aerial, Ghost Robotics ו-Kiber, פתרונות שיתופיים גמישים ומאובטחים עבור קישוריות IIoT לשוק האנרגיה, כולל הדגמות חיות ממוקדות Smartfield שיוצגו מדי יום.

" Rajantמבינה מה צריכים העוסקים בעסקי האנרגיה בהחל ב-ATEX1 עד IP67. בהפעלה בסביבות מסוכנות שמים דגש רב יותר על דרישות בטיחות תוך מתן אפשרות לתקשורת רציפה עבור מפעלים ואתרים דיגיטליים שכבר מוכנים לעתיד", אמר אל ריברו, סגן נשיא למכירות ב-Rajant, אנרגיה גלובלית. "פתרון רשת האריג  Kinetic Mesh של Rajant מציע שמירה על חיבור אלחוטי תעשייתי מאובטח, אמין ועמיד עם זמן אחזור נמוך ללא הפרעה ורוחב פס גבוה. הוא מאפשר מודעות מצבית מקיפה לטכנולוגיות כמו רחפנים, רובוטים וציוד לביש, עם הפעלת תקשורת סלולרית רציפה ומעקב, והוא ניתן לפריסה מהירה, קלה לתחזוקה, שמתחזקת ככל שהרשת מתרחבת".

מעבר ליישומי Smartfield, ל-Rajant יש רקורד מוצלח של 20 שנה לפריסות עסקיות בתעשיות כמו כרייה, נמלים, בנייה כבדה וזאת לצד פריסות עבור הצבא וגופי ביטחון הציבור. Rajant הייתה מחלוצות השימוש ב-V2X/M2M נייד לחלוטין, והיא מציגה מורשת של שמירה על יכולת פעולה הדדית עם צמתים אלחוטיים קיימים של BreadCrumb עם מהדורות מוצר חדשות. ראוי לציין כי בשנת 2021, Rajant הציגה את הדור הרביעי של BreadCrumbs, תחת השם Peregrine and Hawk, שרשם את המעבר המהיר ביותר למכירות חדשות בהיסטוריה של החברה.

ב-ADIPEC יודגש MeshTracer מוביל התעשייה של Rajant למעקב אחר כוח אדם ונכסים כדי לקדם את אבטחת האתר והמודעות המצבית. הוא יכול לדווח ביעילות באמצעות BreadCrumbs של Rajant, תגיות AeroScout וכל מכשיר Wi-Fi שמשתמש בכתובת MAC סטטית. MeshTracer מספק את פלטפורמת האיסוף והמעקב, ניהול אירועים והתקשורת היעילה ביותר בשוק כיום, והוא משתמש בטכנולוגיית מערכת מיקום בזמן אמת (RTLS) כדי לזהות אנשים ונכסים בכל האזורים והתחומים באתר IoT תעשייתי. המערכת משתמשת בפרוטוקולי תקשורת סטנדרטיים, מאפשרת למכשירים להחליף הודעות, להגדיר תקריות ולנטר את זרימת המשתמשים בסביבה פיזית.

הדגמות ופגישות שותפים ב- ADIPEC כוללות:

 

אווירי קל - רחפנים

 

בין אם מדובר בניטור תשתיות, נכסים או אירועים, ל- Easy Aerial יש פתרון רחפנים אוטונומיים המוכנים לתנופה מעל ומעבר מבחינת קלות השימוש, העמידות והכיסוי. פתרון המטוסים שלה מקל על האבטחה האוטונומית. הפריסות מתרחשות באמצעות חיישן מופעל או כמשימה מתוכננת לספק תצוגות מלאות באיכות HD ותרמי ישירות מהמטוס, ומאפשרות למשתמשים לקבל החלטות חכמות יותר מהר יותר.

 

רובוטיקה של רוחות רפאים - מרובעים

 

מושלם לבדיקות וניטור באתרים אוטונומיים בשטח, רובוטים בעלי ארבע רגליים של Ghost Robotics נושאים מטען הכולל מצלמת אינפרא אדום, חיישן ספקטרוסקופיה וחיישני גז. שטח לא מובנה אינו מהווה בעיה עבור הרובוטים הקלים לטעינה כדי לנהל סיורי בטיחות ואבטחה ייעודיים, להוציא שומרים אנושיים מסכנה.

 

קיבר - אוזניות מציאות רבודה

 

Kiber מעצימה את כוח העבודה באמצעות פתרונות מבוססי טכנולוגיית AR והופכת את שיתוף הפעולה מרחוק לקל, בטוח ויעיל. Kiber3 הוא פתרון לביש לתקשורת מרחוק AR משולב במלואו, המאפשר למשתמשים להזרים בשידור חי פעילויות שטח כדי לבצע פעולות פיקוד. מודעות מצבית היא דינמית ואינטראקטיבית עבור עובדים באתר לקבל תמיכה תוך שמירה על התמקדות בעבודתם עם פתרון "ללא ידיים" של All-in-One.

 

תזמנו זמן לדבר ב- ADIPEC היום על ידי ביקור ב-https://rajant.com/adipec-2021/ . או לעצור ליד הדוכן שלנו כדי לראות את BreadCrumbs  בפעולה.

 

אודות Rajant Corporation

 

Rajant Corporation היא חברת טכנולוגיית התקשורת בפס רחב שהמציאה את הרשתות Kinetic Mesh®, BreadCrumb®, ותוכנת הרשת InstaMesh®. עם Rajant, לקוחות יכולים לפרוס במהירות רשת מותאמת ומדרגית מאוד הממנפת את העוצמה של נתונים בזמן אמת כדי לספק מודיעין עסקי לפי דרישה, קריטי למשימה. רשת Kinetic Mesh  של Rajant, בעלת השהיה נמוכה, תפוקה גבוהה ומאובטחת למגוון יישומים נתונים, קול, וידאו ואוטונומיים, מספקת ללקוחות תעשייתיים ניידות מלאה ומאפשרות להם לקחת את יישומי הרשת והנתונים הפרטיים שלהם לכל מקום. עם פריסות מוצלחות ביותר מ -70 מדינות עבור לקוחות בצבא, כרייה, נמלים, רכבת, נפט וגז, מפעלים פטרוכימיים, עיריות וחקלאות. המטה של ראג‘נט ממוקם במלברן, פנסילבניה, עם מתקנים ומשרדים נוספים באריזונה ובקנטאקי. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר החברה Rajant.com או עקבו אחר ראג‘נט בלינקדאין ובטוויטר. 

ליצירת קשר:

Alice DiSanto

Rajant Corporation

914-582-8464

adisanto@rajant.com

קובץ מצורף:

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE