Rajant ו-Kiber מכריזות על שותפות אסטרטגית ליצירת פתרון מציאות רבודה לשוק האנרגיה

Rajant ו-Kiber מכריזות על שותפות אסטרטגית ליצירת פתרון מציאות רבודה לשוק האנרגיה

 

פתרון ה-Kinetic Mesh האלחוטי של Rajant פועל בשילוב מלא עם טכנולוגיית מציאות רבודה מהדור השלישי

 

מאלורן, פנסילבניה (ארצות הברית), 11 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

 

Rajant Corporation, הספקית הבלעדית של רשתות אלחוטיות מבוססות Kinetic Mesh®, ו-Kiber, עם העוצמה של VRMedia, משתפות פעולה כדי להציע את פתרון המציאות הרבודה המשולב Kiber3 לסיוע מרחוק. מדובר בפתרון מיטבי לשימוש בשוק האנרגיה כמו גם במחסנים ומפעלים. הוא מבוסס על מכשיר מציאות רבודה לביש בעל תכונות רבות המתחבר באמצעות Kinetic Mesh של Rajant כדי להעצים כוח עבודה בפעולות יומיומיות בתעשייה עם ליווי מיידי של מומחים ועם שיתוף פעולה מרחוק באמצעות טכנולוגיית מציאות רבודה.

 

"אנו שמחים על ההשתתפות כשותפה של Rajant ב-ADIPEC 2021. השתתפות באירוע הפרמיום הזה לתעשיית הנפט והגז מאפשרת לנו להציג את Kiber למבקרים מקצועיים באבו דאבי. Kiber 3 הוא הדור השלישי המעודכן של הפתרון המוכלל שלנו לשיתוף פעולה מרחוק. הוא נועד לעמוד בדרישות ההסמכה ATEX Zone 1, הוא מספק תועלות איכותיות ויעילות באמת לחברות נפט וגז  ותומך בהן בפעילות בסביבות שעלולה להיות נפיצות", אמר פדריקו גולטה, מנכ"ל Kiber.

 

הקשר בין שתי החברות הללו יוצג לראווה בכנס ADIPEC הקרוב באבו דאבי, איחוד האמירויות. את השותפות האסטרטגית, כולל הדגמות, ניתן יהיה למצוא בביתן 13564, בין ה-15 ועד ה-18 בנובמבר. קבעו פגישה איתנו ב-ADIPEC כבר היום.

 

"התרשמנו ממה שיש לפלטפורמה מבוססת האינטרנט הזו להציע, במיוחד כשזה מגיע לתעשיית האנרגיה", אמר אל ריברו, סגן נשיא למכירות, אנרגיה גלובלית, Rajant. "ה-Kiber3 הוא פתרון מוכלל שאינו זקוק לידיים הבטוח לשימוש בסביבות בסייבר. התכונות של ערכה לבישה זו כוללות אוזניות, מצלמת עם זווית ראייה רחבה, סוללה בעלת חיים ארוכים ומצלמת יד עם הדמיה תרמית. Kiber מביאה מומחיות לפעילות בשטח כדי להאיץ את האבחון, להגביר את הפרודוקטיביות, להקטין עלויות ולשפר את הבטיחות. בהתחשב בכך שהוא מאושר לשימוש בסביבת עבודה שעלולה להיות נפיצה, צוותים יכולים לשתף פעולה בבטחה מרחוק ובזמן אמת".

 

אודות Kiber

 

Kiber מופעלת על ידי VRMedia, חברה איטלקית המפתחת עבור התעשייה פתרונות טכנולוגיה עמוקה מאז 2002. המשימה שלנו היא להעצים את העובדים בפעילות שירות בשטח. אנו עוזרים לחברות לצאת למסע המרה תעשייתי עם כלים חדישים. אספקת חדשנות ואיכות באמצעות ביצועים גבוהים יותר ופתרונות חכמים יותר הוא המניפסט שלנו. Kiber מעצים את כוח העבודה באמצעות פתרונות מבוססי טכנולוגיה של מציאות רבודה שהופכים שיתוף פעולה מרחוק לקל, בטוח ויעיל יותר. Kiber3 הוא פתרון מציאות רבודה לביש לתקשורת מרחוק המשלב חומרה ותוכנה ייחודיים. הוא מאפשר למשתמשים מרוחקים לחוות את המצב באתר כאילו הם נוכחים במקום, ולעובדים באתר לקבל תמיכה תוך שמירה על ריכוז בעבודה שלהם עם פתרון מוכלל שאינו דורש שימוש בידיים. למידע נוסף, בקרו בכתובת https://kiber.tech/.

אודות Rajant Corporation

Rajant Corporation היא חברת טכנולוגיית התקשורת בפס רחב שהמציאה את הרשתות Kinetic Mesh®, BreadCrumb®, ותוכנת הרשת InstaMesh®. עם Rajant, לקוחות יכולים לפרוס במהירות רשת מותאמת ומדרגית מאוד הממנפת את העוצמה של נתונים בזמן אמת כדי לספק מודיעין עסקי לפי דרישה, קריטי למשימה. רשת Kinetic Mesh  של Rajant, בעלת השהיה נמוכה, תפוקה גבוהה ומאובטחת למגוון יישומים נתונים, קול, וידאו ואוטונומיים, מספקת ללקוחות תעשייתיים ניידות מלאה ומאפשרות להם לקחת את יישומי הרשת והנתונים הפרטיים שלהם לכל מקום. עם פריסות מוצלחות ביותר מ -65 מדינות עבור לקוחות בצבא, כרייה, נמלים, רכבת, נפט וגז, מפעלים פטרוכימיים, עיריות וחקלאות. המטה של ראג‘נט ממוקם במלברן, פנסילבניה, עם מתקנים ומשרדים נוספים באריזונה ובקנטאקי. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר החברה Rajant.com או עקבו אחר ראג‘נט בלינקדאין ובטוויטר. 

ליצירת קשר:

Alice DiSanto

Rajant Corporation

914-582-8464

adisanto@rajant.com

קובץ מצורף:

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE