אנדרסן גלובל מחזקת את דריסת הרגל האפריקנית עם נוכחות נוספת בגבון

 

אנדרסן גלובל מחזקת את דריסת הרגל האפריקנית עם נוכחות נוספת בגבון

 

סן פרנסיסקו, 16 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם חברת יעוץ המס Caudexco שבסיסה בגבון, נתון שמחזק עוד יותר את דריסת הרגל שלה במדינה ומרחיב את משאביה באזור.

 

המשרד בשירות מלא, שהוקם בשנת 2017, מספק שירותי מס, הנהלת חשבונות, שכר והצהרות חברתיות, ומייעץ ללקוחות בנושאי ניהול תאגידים וממון. עם משרד בליברוויל, המשרד משרת חברות בתעשיות כגון נפט וגז, ייצור, מסחר וחקלאות.

 

"ההתמקדות של המשרד שלנו היא לספק ללקוחותינו בצורה חלקה את השירות הטוב מסוגו", אמר המנכ"ל גסטון אנגייל נטוקה. "הנוכחות הבינלאומית של אנדרסן גלובל באמצעות החברות החברות והשיתוף פעולה שלה, יחד עם הידע והניסיון של אנשי המקצוע שלה, מאפשרים לנו לספק פתרונות משולבים ועצמאיים כדי לענות על הצרכים המקומיים וחוצה הגבולות של לקוחותינו".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף " Caudexcoהיא ההתאמה האסטרטגית ביותר לאסטרטגיית ההתרחבות הכוללת שלנו באפריקה. הניסיון והמומחיות שלהם משפרים את הצוות החזק שלנו באזור כאשר אנו ממשיכים להוסיף כיסוי ויכולות עבור לקוחותינו באפריקה ובעולם".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-325 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire