היטאצ'י אנרגיה משיקה את התאומה הדיגיטלית IdentiQTM לטובת רשתות קווי חשמל ברות-קיימא, גמישות ובטוחות

 

היטאצ‘י אנרגיה משיקה את התאומה הדיגיטלית IdentiQTM לטובת רשתות קווי חשמל ברות-קיימא, גמישות ובטוחות

 

פתרונות מהפכניים המבוססים על תחום המומחיות הייחודי של מובילת השוק והטכנולוגיה ברשתות קווי חשמל, אשר משתלבת עם פלטפורמת לומאדה של חברת היטאצ‘י

 

ציריך, שוויץ, 16 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בהמשך להודעתה לעיתונות מתאריך ה-13 באוקטובר 2021, המכריזה על המעבר להיטאצ‘י אנרגיה, מובילת הטכנולוגיה והשוק העולמית ברשתות קווי חשמל השיקה היום את IdentiQTM, פתרונות התאומה הדיגיטלית שלה[1] לזרם ישיר במתח גבוה (HVDC) ופתרונות חשמל איכותיים. IdentiQTM [2]תסייע בקידום מערך האנרגיה העולמי לרמות גבוהות יותר של קיימות, גמישות ובטיחות, ובכך יזרז את המעבר לעתיד מנוטרל-פחמן.

 

IdentiQ היא התאומה הדיגיטילית של תחנת המרת HVDC, STATCOM, או פתרון אחר הנוגע לחשמל איכותי. היא מספקת את כל מידע הנכס הרלוונטי, ניתוחים ונתונים תפעוליים באמצעות לוח מחוונים אינטואיטיבי וקל לניווט, אותו המשתמשים יכולים להגדיר ולהתאים אישית, בהתאם לצרכיהם. IdentiQ כוללת הדמיה אינטראקטיבית תלת-ממדית של הנכס כולו, בשילוב עם גישה בלחיצה אחת אל כל המידע הקשור למפעל ולציוד, לרבות נהלי תיעוד, תפעול ותחזוקה, הדרכות בנושר בטיחות ומידע תפעולי חי לצורך ניטור וניתוח.

 

"IdentiQ היא פתרון תאום דיגיטלי מהפכני, המבוסס על מומחיותנו הייחודית בתחום ועל היותנו מובילים בטכנולוגיות הקשורות לרשתות קווי חשמל ובחדשנות," אמר ניקלס פרסון, מנהל עסק שילוב רשת קווי החשמל של חברת Hitachi Energy. ניקלס הוסיף: "זוהי תוספת משמעותית להיצע הדיגיטלי של חברת היטאצ‘י אנרגיה, אשר תומכת במאמצי הלקוחות שלנו לשיפור מתמיד ביעילות ובאמינות השקעותיהם בקווי חשמל."

 

IdentiQ תאפשר ללקוחות לשפר את ניהול נכסי רשתות קווי החשמל תוך ריכוז כל המידע לכדי מיקום דיגיטלי אחד, לצורך גישה חלקה של כל בעלי התפקידים התפעוליים. גישה זו מהווה את ליבת חזון חברת היטאצ‘י אנרגיה לגבי טכנולוגית תאום דיגיטלי: הזרמת המשאבים והמידע הנכונים, לאנשים הנכונים, בזמן הנכון לטובת תפעול מיטבי וקבלת החלטות חכמה יותר.

 

IdentiQ תורמת לנכסי HVDC וחשמל איכותיים כך שיהיו:

 

*יותר ברי קיימא ויעילים אקולוגית, תוך אפשור ניתוח מקיף ותמיכה מרחוק, והפיכת מידע המופיע על הנייר לדיגיטלי במכשור ישן יותר.

 

*יותר גמישים, תוך התאמה לצרכי ביצוע המשתנים באופן תמידי של הנכס לאורך כל חייו.

*יותר בטוחים – תוך עמידה בתקני בטחון סייבר המובילים בתעשייה ותוך הגנה על כל נתוני הנכס והמידע הנוגע אליו מפני טעויות מיקום או הרס, ובטיחותיים יותר, תוך מתן הכשרה וירטואלית לגבי נהלי האתר, הלבוש הנחוץ ונתיבי הפינוי טרם הביקור באתר.

 

דיגיטליזצייה הינה חיונית להפיכת החשמל לעמוד התווך של מערך האנרגיה כוחו ולקידום עתיד בר-קיימא בהקשר של אנרגיה, לטובת כולנו. זהו המפתח לשילוב חלפים – כמטען או בתפזורת, כמו גם הפיכת מגזרים כגון תחבורה, תעשיות ומרכזי נתונים לחשמליים ונקיים מפחמן והעצמת מדינות וחברות לעמוד במטרות הפחתת פליטת הפחמן שהן מציבות לעצמן.

 

IdentiQ משתלבת עם מגוון מערכות יזמות עסקית, לרבות פלטפורמת Lumada  של היטאצ‘י וסוויטת תוכנות ניהול הנכסים והעבודה של לומאדה. ביחד, הן מספקות נראות מערכתית נרחבת, מהאתר אל חדר הישיבות.

IdentiQ הינה חלק משאיפתה של היטאצ‘י אנרגיה להגביר את קצב החדשנות הדיגיטלית והיעילה אקולוגית בתחום טכנולוגיות רשתות קווי חשמל ולהאיץ את המעבר למערכות אנרגיה נטולות פחמן. ההשקה מתבססת על שנה של חדשנות מהיטאצ‘י אנרגיות, אשר כללה:

 

*לומאדה ניהול עבודה ונכסים, אשר הושקה בינואר 2021, על מנת לאפשר תעשיות עתירת נכסים להתנהל במידה רבה יותר של סתגלנות, שיתוף פעולה, להגיע ליותר תובנות ולהצליח לראות את הנולד בצורה משופרת. לומאדה כוללת טכנולוגיות כגון לימוד מכונה, בינה מלאכותית, ניתוח נתונים מתדם וניהול ענן ובטחון סייבר היברידי; ו

 

* EconiQTM – הושקה באפריל 2021, ומספקת תלקיט יעיל אקולוגית, המכיל מוצרים, שירותים ופתרונות אשר מניבים ביצועים סביבתיים יוצאים מן הכלל, לעומת הפתרונות המסורתיים.

 

שני התלקיטים מהווים חלק בלתי נפרד מתוכנית אסטרטגית 2030 לקיימות, אשר מותאמת למטרות פיתוח בר-קיימא של האו"ם, בכדי להעניק ערך חברתי, סביבתי וכלכלי.

 

הערות

 

1. תאום דיגיטלי הוא ייצוג וירטואלי שנועד לשקף במדויק נכס פיזי או מערכת, ומספק תובנה על ביצועי המערכות או מחזור החיים שלהן.

  1. 2. IdentiQ™   מייצגת דיוק, אינטליגנציה ואיכות.

אודות Hitachi Energy

היטאצ‘י אנרג‘י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לברת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר. 

 

ליצירת קשר:

Rebecca Bleasdale

Hitachi Energy Ltd.

+41 78643 2613

rebecca.bleasdale@hitachienergy.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 


[1] תאום דיגיטלי הוא ייצוג וירטואלי המתוכנן כך שישקף באופן מדויק נכס או מערכת פיזיים, תוך הצגת תובנות לגבי ביצוע המערכת או אורך חייה.
[2] IdentiQTMמייצגת דיוק, תבונה ואיכות