לידרטק מציגה פתרונות חדשניים ב ADAS -וב-:AD הערך של היתוך גולמי לתפיסה והיתרונות של פלטפורמה גמישה בפיתוח חיישנים בדצמבר

 

לידרטק מציגה פתרונות חדשניים ב ADAS -וב-:AD  הערך של היתוך גולמי לתפיסה והיתרונות של פלטפורמה גמישה בפיתוח חיישנים בדצמבר

קוויבק סיטי, 17 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להודיע על השתתפותה כמארחת וכמציגה באירועים שונים בדצמבר. אירועים אלה יציגו את פלטפורמות הטכנולוגיה המקיפות מקצה לקצה של LeddarTech, המאפשרות ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים בכל שרשרת הערך של שוקי הרכב, הניידות והשטח. הפתרונות המוצגים כוללים את פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה LeddarVision™  עבור יצרני רמה 1 ו- OEM ואת פתרון הפיתוח LiDAR XLRator החסכוני והניתן להרחבה המבוסס על טכנולוגייתLeddarEngine™  המוגנת בפטנט המיועדת ליצרני LiDAR ויצרני Tier  רמה 1-2.

 

2 בדצמבר 2021: הארגון האוטונומי, ארגון גלובלי לחברים בלבד, הכולל חברות טכנולוגיה המחויבות לעבוד יחד בעיצוב עתיד הנהיגה האוטונומית, מארח את LeddarTech באירוע וירטואלי אקסקלוסיבי זה:

"לדמיין מחדש אוטונומיה: גישה לפלטפורמה"

מערך כוכבים של שותפים יתאחד כדי לחקור את הנוף של ADAS ו- AD, את האתגרים ואת הטכנולוגיות המתעוררות הממוקמות כדי לפתור את האתגרים הללו. אירוע זה יכלול מצגות מרכזיות, דיוני פאנל ומפגש צלילה עמוקה בשולחן עגול.

מציגים:

*פרנץ סיינטלמי, נשיא וסמנכ"ל תפעול ראשי מלידרטק.

*מרקו אנג‘ליצ‘י, מנהל היחידה העסקית של MEMS Micro Actuators מ STMicroelectronics

*תומס ברנדס, מנהל שיווק בכיר עבור לייזרים גלויים ו-IR מקבוצת ams OSRAM

*אריק הואארו, ראש שותפויות אסטרטגיות לרכב מ Flex-

הירשמו לכרטיסים מוגבלים אלה באירוע וירטואלי זה כאן .

 בדצמבר 2021: הכול אודות מעגלים, מובילה במדיה הטכנולוגית, מארחת את לידרטק ו- Omni Design  לסמינר מקוון עולמי :

האם LiDAR של מצב מוצק מוכנים לפריסה בשוק המוני?"

לידרטק ו- Omni Design משתפות פעולה כדי לתת מענה לדרישת שוק זו כדי לאפשר ייצור המוני של מוצרי LiDAR במצב מוצק העומדים בדרישות רכב מחמירות ומספקים ביצועים יוצאי דופן, עלויות וצריכת חשמל נמוכים משמעותית, תוך מתן אפשרות לגורם צורה קטן יותר וזמן הגעה מהיר יותר לשוק.

מציגים:

*פייר אוליבייה, מנהל טכנולוגיות ראשי של לידרטק

*ד"ר מנאר אל-חמס, סגן נשיא להנדסה בחברת Omni Design Technologies

פייר ומנר יחלקו את הסינרגיה של הפתרונות בין שני הארגונים ויתארו במשותף כיצד הם משתפים פעולה, יתרונות סינרגטיים ליצרני LiDAR ולספקי Tier 1 ואת מפת הדרכים לשיתוף פעולה.

הירשם לאירוע הוירטואלי הזה כאן .

9 בדצמבר 2021: אירועי רויטרס, חטיבה של ארגון החדשות הבינלאומי רויטרס, תארח את לידרטק באירוע עולמי זה:

"פתרונות היתוך ותפיסה חיישנים עבור יישומי ADAS ו-  AD קריטיים"

בסדנה בלעדית זו, לידרטק והאורחים יבדקו מדוע תוכנת תפיסה היא מאפשרת ומאיצת ADAS ו- AD ברמה 1-5. בעוד התפיסה ממשיכה להוות אתגר גדול עבור יצרני הרכב ככל שהם מתקדמים לרמות הבאות של אוטונומיה, סדנה זו תדון כיצד היתוך נתונים גולמיים ותוכנות תפיסה יכולות להאיץ את ההתקדמות הזו ביותר משלוש שנים.

מציגים :

*פייר אוליבייה, מנהל טכנולוגיות ראשי של לידרטק

*סתיו יופה, מנהלת מוצר בכירה, Sensor Fusion של לידרטק

הירשמו לקבלת לכרטיסים מוגבלים לאירוע וירטואלי זה כאן .

לקבלת רשימה מלאה של האירועים החיים והווירטואליים הקרובים של LeddarTech, כולל CES  2022, בקרו ב- leddartech.com/events 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. החברה מציעה פתרונות חסכוניים ומדרגיים כגון LeddarVision™, פלטפורמת היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת-ממדי מקיף עם תמיכה מרובת חיישנים לתצורות מצלמה, מכ"ם ו-LiDAR. זה ניתן להרחבה בכל רמות האוטומציה של הרכב. בנוסף, LeddarTech תומכת ביצרני LiDAR ומשלבי מערכות רכב רמה 1-2 עם LeddarSteer™ , התקן היגוי קרן דיגיטלית ופתרון פיתוח LiDAR XLRator לפיתוח LiDAR במצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™  ורכיבי ליבה משותפי מוליכים למחצה גלובליים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-100 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם LinkedIn, Twitter, Facebook ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, XLRator and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire