קבוצת HTEC רכשה את "מומנטום דיזיין לאב"

 

קבוצת HTEC רכשה את "מומנטום דיזיין לאב" – חברת HTEC, שמעסיקה כבר מעל 1,000 עובדים, תמזג את סטודיו המוצרים הדיגיטליים המוביל בעמק הסיליקון עם כשרון ההנדסה המוביל  שלה

 

סן פרנסיסקו, 18 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת HTEC, חברה עולמית לייעוץ, הנדסת תוכנה ופיתוח מוצרים דיגיטליים אשר נוסדה בסרביה, הכריזה היום על רכישת "מומנטום דיזיין לאב" , אולפן עיצוב מוצר עטור פרסים בעמק הסיליקון.

 

עצם הרכישה, אשר תחזק אף יותר את יכולות עיצוב המוצר של חברת HTEC, לצד תרומתה המרכזית בתחום ההנדסה, תוביל לכך שהחברה תעסיק מעל 1000 איש ברחבי העולם, בסניפי החברה בארצות הברית, בבריטניה, בהולנד, בשוודיה ובסלובניה. מאז פתיחתה בשנת 2008, כחברת הזנק במדגרת הטכנולוגיה העסקית באוניברסיטת בלגרד, החברה צמחה מ-250 עובדים בארבעה מרכזי פיתוח בתחילת 2020, וכעת מעסיקה מעל 1000 עובדים במשרה מלאה, הפרוסים על פני 12 מיקומים בשש מדינות בדרום אירופה.

 

מומנטום תסייע לחברת HTEC לבנות מוצרים דיגיטליים, אשר משנות את פניהם של תעשיות ועסקים, ואף משפרות את חייהם של אנשים בכל העולם. רשימת הלקוחות של מומנטום נעה מ- 40 מהחברות הנכללות בדירוג החברות של מגזין פורצ‘ן (Fortune), ועד חברות הזנק מסעירות. החברה הובילה את הלקוחות הטכנולוגיים שלה להניב מעל 41 מיליארד דולרים אמריקניים באקזיטים או במסגרת הערכות שווי.

 

Momentum Design Lab, שהוקמה בשנת 2002, הינה חלוצה ב-CX,  UXועיצוב מוצר. החברה דורגה במקום ראשון בעולם בין סוכנויות UX בפלטפורמת המחקר B2B, קלאץ‘ במשך חמש שנים רצופות ופעולת בארבעה סניפים ברחבי העולם: עמק הסיליקון, ניו יורק, לונדון וסידני. מומחיות התעשיה של מומנטום חובקת תחומי מפתח כגון שירותים פיננסיים, שירותי בריאות, טכנולוגיות שיווק, מדיה ובידור, תוכנות יזמות ומוצרי צריכה, ובכך משלימה את כושרה ההנדסי של חברת HTEC בתחומים הללו.

 

אלכסנדר קברילו, מנכ"ל קבוצת HTEC אומר: "אני שמח לקבל את מומנטום לקבוצה הצומחת שלנו. במומנטום מצאנו ערכים ותרבות שמתאימה לשלנו - הדחף ללמידה מתמשכת ולצמיחה מקצועית, מוניטין מהמם בקרב לקוחותיה הקיימים, ותשוקה ברורה לספק מצוינות בעת עיצוב פלטפורמות ומוצרים דיגיטליים חשובים. על ידי מיזוג כישרונות טכנולוגיים מובילים ממרכזי ההנדסה שלנו באירופה עם חדשנות מוצר זו בעמק הסיליקון וחשיבה עיצובית, אנו ממוקמים היטב להציע שירותי פיתוח ודיגיטציה מלאים של מוצרים דיגיטליים לחברות הטובות בעולם. אנו נמשיך לחפש חברות החולקות את הערכים והתרבות שלנו, כחלק מאסטרטגיית הצמיחה הרחבה שלנו והמטרה שלנו להפוך לחברה הראשונה מסרביה להנפקה ב- NYSE".

 

מייסד מומנטום, דיוויד תומסון, אמר: "אנחנו משנים טכנולוגיה, אמפתיה ודמיון במרדף שלנו אחר ערך המוצר ומחפשים את השותף הנכון שיעזור להרחיב את היכולות שלנו כבר כמה שנים. כחברה שממציאה את האפשרי  עבור הלקוחות שלנו, היה חשוב למצוא שותף שיתאים את מומחיות העיצוב שלנו ואת בסיס הלקוחות שלנו עם כישרון טכנולוגי ברמה עולמית. הידע הטכני העמוק של HTEC עלה על הציפיות שלנו ואנחנו נרגשים לאחד כוחות כדי לבנות מוצרים משבשים, להניע חדשנות ולשנות את האופן שבו העסקים נעשים מבפנים החוצה".

 

אודות HTEC Group

 

קבוצת HTEC היא חברת ייעוץ גלובלית, הנדסת תוכנה ופיתוח מוצרים דיגיטליים המעצימה את חברות ההייטק הטובות בעולם, סטארט-אפים, תאגידים וארגוני Fortune 500  עם חשיבה חדשנית לעיצוב מוצר ושירותי הנדסה מתוחכמים. עם מטה בסן פרנסיסקו ומשרדים מקומיים בארה"ב, בריטניה, הולנד, שוודיה וסלובניה, כמו גם 12 מרכזי פיתוח טכנולוגיים ברחבי דרום מזרח אירופה, HTEC ממוקמת היטב כדי לספק מוצרים דיגיטליים מתוחכמים ופלטפורמות בתחומים כולל שירותי בריאות, קמעונאות, תחבורה וניידות, לוגיסטיקה, פינטק, אנרגיה ירוקה, מדיה וטכנולוגיה עמוקה. 

 

אודות Momentum

 

מומנטום (Momentum) הוא סטודיו לעיצוב בעמק הסיליקון שבסיסו בסן מטאו, עם משרדים בניו יורק, לונדון וסידני. החברה מציעה שירותי חשיבה עיצובית וטכנולוגיה בחדשנות במוצר דיגיטלי, ניהול חוויית לקוח וטרנספורמציה דיגיטלית שעבורה דורגה סוכנות ה-UX מספר 1 בעולם על Clutch.co במשך 5 שנים ברציפות. לקוחותיה נעים בין סטארט-אפים לחברות פורצ‘ן 100.

 

 

ליצירת קשר

Jovana Osterday,

HTEC PR Manager,

 jovana.osterday@htecgroup.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769