כנס Postgres Build 2021 יארח מומחי PostgreSQL מובילים

כנס Postgres Build 2021 יארח מומחי PostgreSQL מובילים

 

EDB תארח אירוע וירטואלי בחינם עבור משתמשי PostgreSQL באירופה

 

בדפורד, מסצ‘וסטס, 18 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

EDB, תורמת מובילה ל-PostgreSQL®, פרסמה את מערך הדוברים המלא עבור Postgres® Build 2021, אירוע שנתי בן יומיים שיתקיים באופן וירטואלי ב-30 בנובמבר וב-1 בדצמבר. הכנס השנה יפגיש את מומחי PostgreSQL המובילים בעולם יחד עם משתמשים ארגונים, חברי קהילה ומובילי מחשבה כדי לחקור את כל מה שקשור ב-PostgreSQL. כל מפגשי הכנס יתקיימו בין 9:00 בבוקר ל-17:00 בערב GMT. ההרשמה ל-Postgres Build היא בחינם.

 

"Postgres Build 2021 נשאר האירוע המוביל הממוקד בארגונים עבור משתמשי Postgres באירופה", אמר סיימון ריגס, עמית Postgres ב-EDB. "מעקביות בשכפול וזמינות גבוהה ועד להעברת בסיסי נתונים מדור קודם ל-Postgres, Postgres Build 2021 יידע וילמד את המשתמשים לגבי הנושאים הדחופים ביותר באקו סיסטם של Postgres כדי לעזור למקבלי החלטות להניע בהצלחה את המודרניזציה של בסיסי הנתונים בארגון".

 

מסלולים וסדר יום

 

Postgres Build 2021 יכלול שלושה מסלולים המכסים את השימוש ב-PostgreSQL בארגון, כלים ותכונות של PostgreSQL ותרחישי שימוש ב-PostgreSQL. הדוברים מייצגים ארגונים מובילים, כמו המכון הגיאולוגי הבריטי, המרכז לפיתוח מחשוב מתקדם בהודו, והאוניברסיטה הפתוחה והרחוקה הלאומית (UNAD).

 

נקודות המפתח במפגש:

 

 

 

 

 

ראו את סדר היום המלא עבור Postgres Build 2021.

 

הרשמה

 

 

ההרשמה ל- Postgres Build היא ללא תשלום וזמינה כאן.

 

EnterpriseDB, EDB  ו- Postgres Enterprise Manager הם סימנים מסחריים רשומים של EnterpriseDB Corporation. EDB Postgres  ו-BigAnimal  הם סימנים מסחריים של EnterpriseDB Corporation.

 

Postgres, PostgreSQL ולוגו Slonik  הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של האגודה הקהילתית  PostgreSQL של קנדה, ומשמשים באישורם.

 

אודות EDB

 

PostgreSQL הופך לבסיס הנתונים המועדף שבוחרים ארגונים המעוניינים להגביר את החדשנות ולהאיץ את העסקים. התוכנה ברמה הארגונית של EDB מרחיבה את PostgreSQL, ועוזרת ללקוחותינו להפיק ממנה את המירב בהתקנה מקומית ובענן. התמיכה 24x7 הגלובלית שלנו, השירותים המקצועיים וההדרכה שלנו עוזרים ללקוחותינו לשלוט בסיכונים, לנהל עלויות ולשפר יעילות. עם 16 משרדים ברחבי העולם, EDB משרתת למעלה מ-5,000 לקוחות, כולל שירותים פיננסיים מובילים, ממשלות, מדיה ותקשורת וארגוני IT. כדי ללמוד על PostgreSQL עבור אנשים, צוותים וארגונים, בקרו ב-www.EDBpostgres.com

ליצירת קשר:

Laura West-Wilson
PAN Communications
+44 (0) 7557 968890
enterprisedb@pancomm.com

מקור: EDB

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire