משקיע מקבוצת קורטק מודיע על פרטי תמליל שיחת בעלי המניות

משקיע מקבוצת קורטק מודיע על פרטי תמליל שיחת בעלי המניות

 

 

אן ארבור, מישיגן, 22 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, מכריזים על הדגשות משיחת בעלי המניות ב-17 בנובמבר 2021. תמליל השיחה זמין באתר קשרי המשקיעים של החברה www.investors.thecoretecgroup.com.

 

ב-17 בנובמבר 2021, מאט קפרס, מנכ"ל קבוצת קורטק, ומנהלים נוספים של קבוצת קורטק, ערכו את שיחת בעלי המניות הרבעונית הראשונה שלהם. הצוות הודיע כי יערוך שיחות רבעוניות של בעלי מניות בהמשך כדי לעדכן את בעלי המניות בהתקדמות שביצעה החברה באופן קבוע הרבה יותר. במהלך השיחה, מר קפרס פירט את ההתקדמות שנעשתה על ידי הקבוצה במהלך 2021. הוא הסביר:

 

*החברה הגישה פטנטים מלאים וזמניים כדי לספק הגנות על פיתוחיה ב- CHS, נקודות קוונטיות, אנודות סוללה ו- C-Space.

 

*קבוצת קורטק פותחת מעבדה משלה לייצור CHS ונקודות קוונטיות, כמו גם לערוך ניסויים עבור נתונים המבוקשים על ידי הלקוח, מה שממשיך לפתח את מצבור הפטנטים של הקבוצה.

 

*באמצעות המעבדה שלה, מחקר של הוועדה הצרפתית לאנרגיות חלופיות ואנרגיה אטומית (CEA), אוניברסיטת איינדהובן ומשאבים אחרים, החברה משיקה יוזמה לפיתוח סוללה באמצעות CHS, בתוספת פיתוח נקודות קוונטיות.

 

*בשל לוגיסטיקת שרשרת האספקה, קבוצת קורטק חתמה על הסכם אספקה עם ריצ‘מן כימיקל  כדי לספק CHS ללקוחות ולשותפיה המקומיים בארה"ב.

 

*החברה הבטיחה השקעה של 6 מיליון דולר למימון צמיחתה ב-CHS והמשיכה במחקר עם מימוש אופציות נוסף של 6.6 מיליון דולר.

 

*כדי להאיץ את הצמיחה בהכנסות ולהאיץ את יעדי מפת הדרכים של החברה, החברה פועלת באופן פעיל לרכישות אסטרטגיות וטכנולוגיות משלימות, עם צנרת הזדמנויות קיימת.

 

קבוצת קורטק זכתה בהצעה עם ממשלת אוסטרליה לממן במשותף מחקר C-Space באוניברסיטת אדלייד.

 

הצוות סגר את השיחה וקבע כי כל השאלות שהוגשו נענו כבר במסגרת השיחה וכי תעתיק יהיה זמין. עותק של התמליל המלא זמין באתר www.investors.thecoretecgroup.com.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE