חברת הביטוח מיקרו וביקמו ישתפו פעולה לשיפור התוכנית אופניים לעבודה באוסטריה

 

חברת הביטוח מיקרו וביקמו ישתפו פעולה לשיפור התוכנית אופניים לעבודה באוסטריה

 

ניו יורק, 23 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

 

 

Micro Insurance Company (MIC) ו-Bikmo משתפות פעולה כדי לספק פתרונות דיגיטליים לעידוד התוכנית אופניים לעבודה (Cycle to Work) באוסטריה. בשותפות זו, MIC מביאה לשותפות את מומחיות החיתום שלהם, עם היכולת לספק פתרונות ייחודיים למקרי שימוש ספציפיים מאוד, שאינם מסורתיים. Bikmo, אינשורטק אירופאית המתמחה בביטוח אופניים, תשלוט במכירות המוצרים וכן תטפל בתהליך התביעות.

 

התוכנית אופניים לעבודה היא יוזמה לקידום נסיעות בריאות יותר לעבודה וממנה, תוך הפחתת זיהום הסביבה. היא מאפשרת למעסיקים להשאיל אופניים לעובדים (או לקדם הלוואה לרכישת אופניים) כהטבה פטורה ממס. מדובר בתרחיש שמנצח בכל החזיתות. אם העובדים ירכבו על אופניים לעבודה וממנה, הם יהיו בריאים יותר, וכך יפחת הסיכוי שהם יקבלו ימי מחלה. זה גם אומר שהמעסיקים יוכלו לספק פחות מקומות חניה לרכב, וזה יקטין את העלויות שלהם וגם יעזור לאיכות הסביבה. לבסוף, לעובדים המחפשים חלופה לתחבורה ציבורית בעידן הקורונה ולאחריו, רכיבה על אופניים לעבודה היא אפשרות טובה. זה שומר על העובדים פעילים ומאושרים.

 

במאמץ להגביר עוד יותר את האטרקטיביות של תוכניות האופניים לעבודה הללו באוסטריה, MIC ו-Bikmo עיצבו מוצר אחריות שירות המוטמע בהלוואות האופניים שניתנות בידי המעסיקים. מוצר מבוסס ביטוח זה מאפשר לעובדים לקחת את האופניים שלהם לבדיקה ושירות מדי שנה, וזה יתרון נוסף גדול עבורם. ביטוח זה גם מעניק שקט נפשי למעסיקים, בידיעה שאם עובד זקוק לתיקון או החלפה לאופניים שלו, הם מכוסים. במילים אחרות, העלות של נסיבות בלתי צפויות הקשורות לאופניים שלהם לא תהיה הסיבה לכך שעובד יפסיק לרכב על אופניים לעבודה. האחריות המובנית פירושה שהם יכולים לטפל בכל צרכי שירות האופניים שלהם ולחזור לפעולה במהירות.

 

ריצ‘רד לפטלי, EVP  מחברת הביטוח מיקרו, אומר:

 

"אנו נרגשים מאוד לבצע את הכניסה הראשונה שלנו לשוק האיחוד האירופי ולעשות זאת עם ביטוח חדשני כמו Bikmo הוא תמיכה להתמקדות שלנו בחיתום מוצרי ביטוח פשוטים ויעילים".

 

דיוויד ג‘ורג‘, מנכ"ל Bikmo, מוסיף:

 

"זה היה תענוג לעבוד עם מבטח זריז ומגיב כמו MIC להביא מוצר לשוק בזמן שיא עבור Bikmo. אנו מצפים לעבוד עם ריצ‘רד והצוות כאשר אנו מפתחים מוצר זה ויוזמות חדשות".

 

שיתוף הפעולה הזה בין MIC ו- Bikmo הוא דיווש במורד דרך גדולה לקראת שיפור חייהם של אינספור אוסטרים.

אודות Micro Insurance Company

MIC היא פלטפורמת ביטוח דיגיטלית מלאה המשלבת יכולת ביטוח, רישיונות ביטוח פנים ארציים, הפצה ברמה עולמית וטכנולוגיה ניתנת להרחבה. MIC מספקת ביטוח למיליוני אנשים ועסקים שאינם זכאים למודלים הביטוחיים הנוכחיים.

למידע נוסף, אנא צרו קשר עם ריצ‘רד לפטלי באמצעות האימייל Richard@microinsurance.com   או בקרו בכתובת https://microinsurance.com/ .

אודות Bikmo

Bikmo הם מומחים עטורי פרסים לביטוח רכיבה על אופניים שמשקיעים בטכנולוגיה כדי להגן על רוכבי האופניים בעולם. הם מבטחים אופניים, ערכות ורוכבים ברחבי בריטניה, אירלנד, גרמניה ואוסטריה.

למידע נוסף, אנא צרו קשר עם דיוויד ג‘ורג‘ באמצעות האימייל press@bikmo.com   או בקרו ב- bikmo.com .

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE