חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה

 

חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה

 

טמקולה, קליפורניה, 23 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת Nikkiso Clean Energy & Gases Group (הקבוצה), חברת בת של חברת Nikkiso Co., Ltd. (יפן), גאה להכריז על הרחבת המתקן שלה בבוסאן, קוריאה, על מנת שישמש כמרכז הימי החדש שלה. הרחבה זו ממחישה את מחויבותה לצמיחת תעשיית בניית הספינות הקוריאנית ואת תמיכתה בה.

 

המתקן החדש, המורחב מספק פתרונות ימיים ברמה מערכתית מלאה, וישמש כבסיס האם של החברה לכל הפעילות הימית בקוריאה. מאחר שהמתקן שייך לחברת ניקיסו המאוחדת, הוא יספק פתרונות ימיים, לרבות משאבות להקטנת לחץ מאוזן, שירות ועוד. המתקן כולל כלי בדיקה קריוגנית מלאים וצוות מורחב הכולל מהנדסי עיצוב וייצור, לצד מנהלי פרויקטים.

 

ההיבט הימי מהווה מוקד עיקרי בקבוצה, והרחבה זו מעניקה מסגרת תומכת איתנה לצמיחה עתידית. המתקן החדש נמצא במיקום אידיאלי באזור, וזאת על מנת לתמוך בלקוחות הגדולים ולתת מענה מבחינת התרחבותו הצפויה של מוקד האנרגיה הנקייה בתעשייה  הימית. המתקן, ששטחו כ- 4000 מטרים רבועים, מתוכנן לייצר ולהרכיב משאבות קריוגניות, בוכנות מאייד FGSS, בוכנות תחנה LH2, בוכנות עיבוד ויכלול גם את מתקן בדיקת בוכנות המשאבה מסוג LN2 העדכנית ביותר. בתוך המתקן ישנו גם מרכז שירות ששטחו 342 מטרים רבועים.

 

לדברי דריל לאמי, נשיא חברת Nikkiso Cryogenic Pumps, "חברת Nikkiso ACD  מהווה ספק בוכנות גז תדלוק לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית למעלה מ-20 שנה!  בזכות אריזת הבוכנות ומתקן הבדיקה החדשים שלנו, השוכן ליד המספנות בקוריאה, כעת יש בידינו יכולת גבוהה אף יותר לעמוד בעליה העולמית המובהקת בביקוש לבניה חדשה של מטען מתודלק ב-LNFG ולכלי שיט לצורך תעבורה".

 

לדברי פיטר וגנר, מנכ"ל חברת Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה, "מדובר בהתקדמות מסעירה ואבן דרך חשובה לקבוצה שלנו ולשוק הימי המופעל באמצעות LNG, כמו גם ערך מוסף משמעותי עבור הלקוחות הימיים שלנו. Nikkiso CE & IG תוכל כעת לספק מערכות מלאות ולהציע תמיכה ללקוחותינו באמצעות פתרון הנתמך על ידי מפעל שלם".

 

ליצירת קשר

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases - Korea
Head office & Factory     : 83, Nosan sanup jung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, Korea
Branch office       : #1912, 170 Ganggyo jungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon,
Gyuenggi 16614 Korea
info@NikkisoCEIG-Korea.com

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים ומפעלי תהליכים בקנה מידה קטן לתעשיות הגז הטבעי הנוזלי (גט"נ), שירותים לבארות וגזים תעשייתיים. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.nikkisoCEIG.com   ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE