InVeris Training Solutions חושפת את SRCE™ - מערכת הכשרה מהפכנית, מבוססת מציאות רבודה

InVeris Training Solutions חושפת את SRCE™ - מערכת הכשרה מהפכנית, מבוססת מציאות רבודה

 

סוואני, ג‘ורג‘יה, 30 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience או Source), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה. InVeris Training Solutions מספקת את טכנולוגיית המציאות הרבודה המתקדמת ביותר הזמינה עבורה מדמי אימונים של הצבא וכוחות אכיפת החוק, הישג שעד לאחרונה נחשב בתעשייה ככזה שיושג רק בעוד שנים רבות.

 

"מציאות רבודה מספקת את המיטב מהעולמות הווירטואליים והאמיתיים באופן אמיתי לחלוטין, חלק, ניתן להתאמה וחסכוני", אמר אל ווגמן, מנכ"ל InVeris. "ניתן לסרוק ולהפוך לתוכן מרובד את מתקני האימון הפיזיים כדי להפוך אותם באופן מיידי למטווחי ירי על ידי שילוב תוכן חיצוני בדקות מספר. חשוב מכך, אנו יכולים להשוות ולמדוד ביצועים אישיים וקבוצתיים עם מעקב אחר מיקום בזמן אמת בדיוק גבוה של כל משתתף, נשק ואפילו כדור תחמושת".

 

הכשרה קריטית בשימוש בכוח יכולה להתרחש כעת בכל נקודת הצורך או בכל מקום בעולם. טכנולוגיה סוחפת ומלאה זו, שמעולם לא נחוותה, מספקת דרך לראות, להתאמן ולחוות באופן קולקטיבי טכניקות, טקטיקות ונהלים עם מיקום, תנועה, התמצאות וחישה ביומטרית בזמן אמת למטרת אימונים ופעילויות. טכנולוגיית הסריקה הקניינית של SRCE מאפשרת למדריך ללכוד את החלל המיועד לשימוש כבית לאימוני ירי באמצעות טאבלט או מכשיר אחר עם מצלמה ברזולוציה גבוהה. כוחות עוינים, חשודים, מלכודות, בני ערובה וגורמים אחרים משולבים כולם באופן דיגיטלי, וזה מבטל את הצורך בשימוש בשחקנים אנושיים כמתנגדים. היכולת של SRCE ליצור בית ירי וירטואלי תוך כדי תנועה מתאימה לאימון ירי פעיל וחזרות על משימות. טכנולוגיה לבישה וחופשית, כולל צג מציאות רבודה מוצמד ראש, מספקת מעטפת מציאותית מבלי להתפשר על חופש התנועה ותואמת לחלוטין ל-BlueFire®, כלי הנשק המדומים המאוד מדויקים של InVeris.

 

הסקירה האינטראקטיבית לאחר הפעילות (AAR), שאין לה מתחרים, אוספת נתוני ביצועים לניתוח סטטיסטי של משתנים שאף פעם לא היו זמינים לפני כן, כולל כיוון הלוע, פריקת נשק, כדורים שלא פגעו, מעקב אחר העיניים ומיקום הראש. חיישני גוף מנטרים את קצב הלב, הנשימה, המבט וסימנים ביולוגיים אחרים של המתאמן בזמן אמת. מתאמנים יכולים אפילו לעבור על נתוני האימון הקודמים שלהם, ולבחון מחדש כל אלמנט באופן ויזואלי כדי לבדוק את הביצועים שלהם. AAR סוחף זה יוצר את ההזדמנות המיטבית עבור מדריכים לשפר את איכות האימונים.

 

לקבלת מידע נוסף על SRCE, בקרו באתר https://www.inveristraining.com/srce

 

אודות InVeris Training Solutions

 

InVeris Training Solutions מספקת פתרונות הדרכה מתקדמים עבור צבאות, סוכנויות אכיפת חוק ובעלי מטווחים מסחריים ברחבי העולם. עם החברות הוותיקות שלה, FATS® ו-Caswell, InVeris Training Solutions הציבה למעלה מ-15,500 מטווחי אש חיה ו-7,500 מערכות וירטואליות ברחבי העולם במהלך 95 שנות ההיסטוריה שלה. מטה החברה ממוקם בסוואני, ג‘ורג‘יה ויש לה שותפים ולקוחות בארצות הברית ב וברחבי העולם עם מתקנים בחמש יבשות.

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים כאן: https://www.businesswire.com/news/home/52539048/en

 

 

ליצירת קשר:

 

Michelle Henderson
Director of Marketing
InVeris Training Solutions
+1-678-288-1090
michelle.henderson@inveristraining.com

 

 

מקור: InVeris Training Solutions

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire