אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הבוליביאני

 

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הבוליביאני

 

סן פרנסיסקו, 30 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מרחיבה את הכיסוי שלה באמריקה הלטינית באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין Indacochea & Asociados  (IA) שבסיסו בבוליביה.

 

IA, שנוסדה בשנת 1991, פועלת עם שישה שותפים ויותר מ-40 אנשי מקצוע, ומציעה יכולות משפטיות בשירות מלא בבוררות, בנקאות, תאגידים ומסחר, משפט אזרחי, יישוב סכסוכים, הגירה, קניין רוחני, השקעות זרות, מיזוגים ורכישות, טכנולוגיה משפטית וסטארט-אפים, עבודה ונדל"ן. את המשרד, המוכר בעקביות על ידי צ‘יימברס ושות‘ וה- Legal 500, מוביל השותף המנהל אלונסו אינדקוקה פרדו דה זלה.

 

"הלקוחות שלנו מצפים מאיתנו לספק להם את השירות הטוב מסוגו המאפשר להם להצליח בסביבה העסקית של ימינו. ב-IA שינינו את  הקו המנחה והפכנו לעורכי דין זמינים, אנשי מקצוע משפטיים ועסקיים בעלי חשיבה פתוחה להסתגלות", אמר אלונסו. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להציע ללקוחותינו את האיכות והמשאבים של חברה גלובלית תוך אינטראקציה איתם על בסיס אישי".

 

"אנו ממשיכים להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלנו באמריקה הלטינית וליישר קו עם חברות איכותיות המשלימות את החברות הקיימות שלנו וחברות משתפות פעולה באזור", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הגישה הממוקדת בלקוחות של IA ומומחיות בנושא קבעו את הסטנדרט לשירותים משפטיים בבוליביה. התוספת שלהם מציבה אותנו לספק ללקוחותינו שירות חלק מבחינה אזורית וגלובלית".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-325 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire