Interactive Brokers משיקה את פלטפורמת המסחר הניידת IMPACT עבור משקיעים בעלי מודעות חברתית ברחבי העולם

 

Interactive Brokers משיקה את פלטפורמת המסחר הניידת IMPACT עבור משקיעים בעלי מודעות חברתית ברחבי העולם

 

IMPACT מאפשרת למשתמשים להשקיע בהתאם לערכים שלהם וליצור את העולם שהם רוצים לראות

 

גריניץ‘, קונטיקט, 8 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

Interactive Brokers Group (נאסד"ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, מציגה את IMPACT לטובת משקיעים ברחבי העולם. IMPACT היא אפליקציית מסחר ניידת, שנמצאת בהמתנה להכרה כפטנט, שנועדה לעזור למשקיעים להתאים את תיקי ההשקעות שלהם לערכים שלהם, במטרה לעזור להם לעצב את העתיד שהם רוצים לראות. IMPACT by Interactive Brokers מרחיבה את היוזמות המסחר הסביבתיות, החברתיות והממשלתיות (ESG) שלנו, והיא מציעה כוללת עיצוב פשוט ואינטואיטיבי המפשט את תהליך ההשקעות היציבות עבור כל משקיע. בעקבות השקת IMPACT למשקיעים בארצות הברית, ההשקה העולמית מגיעה בתקופה שבה שיקולי ESG הפכו חשובים במידה רבה ביותר למשקיעים בקנה המידה הגלובלי. Global Impact Investor Network מעריכה שגודל השוק הכולל עומד על כ-715 מיליארד דולר, והוא מנוהל בידי 1,720 ארגונים.

 

"IMPACT לוקחת את האיזון בין העזרים והערכים שמציע Impact Dashboard שלנו ומניחה אותו בכף ידו של המשקיע", אמר וויל פטרפי, מנהל ESG ב-Interactive Brokers. "אנו מובילים דור חדש של משקיעים המבצעים השקעות מבוססות ערכים בכך שאנו מאפשרים להם לפתח תוכנית השקעה מודעת משלהם המבוססת על הערכים האישיים שלהם, ומספקת אחריות ושקיפות".

 

IMPACT מאפשרת למשקיעים לבחור מה הם הקריטריונים שלהם להשקעה האישית שלהם מתוך 13 ערכי השפעה ועקרונות: אוויר נקי, מים טהורים, חיי האוקיינוס, בריאות הקרקע, בטיחות צרכנים, מנהיגות אתית, שוויון מגדרי, שוויון גזעי, הכללת לה"טבים, שקיפות ארגונית, מחזור חיים של מוצר בר קיימא, מודלים עסקיים מודעים, ועבודה הוגנת וקהילות משגשגות. בנוסף יכולים המשקיעים למחוק מהתמונה השקעות המבוססות על 10 קטגוריות: ניסויים בבעלי חיים, מחלוקות אתיקה עסקית, הוצאות פוליטיות ופעילות לובי של תאגידים, תעשיות עתירות אנרגיה, דלקים מבוססי מאובנים, פליטת חממה, פסולת מסוכנת, שימוש רב במים, טבק, אלכוהול והימורים, ויצרני נשק.

 

בהתבסס על בחירות אלה, האפליקציה מספקת ציוני השפעה על הפורטפוליו ועל האחזקות הקיימים של הלקוחות, ומזהה חברות שמתאימות לקריטריונים הנבחרים של המשקיעים (Interactive Brokers משתמש בנתוני ESG המסופקים בידי ספקי צד שלישי, והיא משלבת אותם עם העדפות הערך של הלקוח כדי ליצור ציוני השפעה). זה, יחד עם היכולת לבחון מדדים פיננסיים עבור מניות ולבחון את ציוני ההשפעה של חברות, מעניק למשקיעים את ההזדמנות לשפר את הציונים שלהם באמצעות בחירת חברות חלופיות בצורה פשוטה ויעילה.

 

IMPACT כוללת גם תכונת ‘החלפה‘, פתרון ייחודי המעניקה למשתמשים את היכולת להחליף פוזיציות באותו סכום דולר, ממניה אחת לאחרת. בהקשה אחת משקיעים יכולים לקנות ולמכור מניות בו-זמנית בהתבסס על ציוני ההשפעה ההשוואתיים של חברה אחת מול אחרת. תכונה זו זמינה רק עבור מניות בארצות הברית.

 

"התכונה ‘החלפה‘ של IMPACT הולכת צעד רחוק יותר מהמתחרים שלנו כדי לאפשר ללקוחות ליישר קו מחדש בקלות, ולהחליף פוזיציות בפורטפוליו שלהם עם מה שהכי חשוב להם, וזה דבר שאנחנו באמת גאים בו", מוסיף אדוארד סופר, מנהל ESG ב-Interactive Brokers. "האפליקציה מיועדת למשקיעים מודרניים שמבינים שההשקעות גורמות להשפעה ומזרזות שינוי".

 

במקביל להשקה, Interactive Brokers משתפת פעולה עם One Tree Planted ביוזמת IMPACT Plant a Forest. תוכנית Plant a Forest, הזמינה עבור 30,000 הלקוחות הראשונים שיירשמו ל-IMPACT, מעניקה למשקיעים את ההזדמנות לגרום להשפעה חשובה על הסביבה. על כל 1,000 דולר שמשקיע מפקיד בחשבונו, IMPACT תשתול 25 עצים. תמורת שווה ערך של עץ אחד לכל $40 שיופקדו, לקוחות IBKR המשתמשים באפליקציית IMPACT יכולים לסייע במאמצי ייעור מחדש ולהפנות את IMPACT לשתילת עצים באזורים קריטיים לסביבה כמו בקליפורניה, מקסיקו, חוף השנהב או הודו. One Tree Planted הוא ארגון ללא מטרות רווח הנוטע עצים ברחבי העולם כדי להילחם בשינויי אקלים וכריתת יערות והוא משתף פעולה עם ארגוני ייעור שנבחרו בקפידה בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אפריקה ואסיה.

 

למידע נוסף כולל גילויים ולהורדת אפליקציית IMPACT בקרו בכתובת:

בריטניה:   https://impact.interactivebrokers.co.uk/
מערב אירופה:    https://impact.interactivebrokers.ie/
מרכז אירופה:  https://impact.interactivebrokers.hu/
אוסטרליה:  https://impact.interactivebrokers .com.au/
הונג קונג: https://impact.interactivebrokers.com.hk/
סינגפור: https://impact.interactivebrokers.com.sg/
קנדה: https://impact.interactivebrokers.ca/
מדינות אחרות:   https: //impact.interactivebrokers.com

IMPACT אינו זמין עבור תושבי הודו או יפן.

 

אודות Interactive Brokers Group, Inc.:

החברות המסונפות של Interactive Brokers Group מספקות ביצוע עסקאות ומשמר ניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ אוטומטיים סביב השעון ביותר מ-135 שווקים במדינות ומטבעות רבים מחשבון השקעות משולב IBKR אחד עבור לקוחות ברחבי העולם. אנחנו משרתים משקיעים יחידים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים וברוקרים מייצגים. ההתמקדות שלנו במשך ארבעה עשורים בטכנולוגיה ואוטומציה מאפשרת לנו לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה ייחודית בתחכומה לניהול תיק ההשקעות שלהם. אנחנו חותרים לספק ללקוחותינו יתרון במחירי ביצוע ומסחר, כלים לניהול סיכונים ותיקים, אמצעי מחקר ומוצרי השקעה, והכל בעלות נמוכה או ללא עלות, וממצבים אותם להשיג תשואות טובות יותר על ההשקעות. Barron‘s דירגה את Interactive Brokers במקום הראשון עם 5 כוכבים מתוך 5 בסקירת הברוקרים המקוונים הטובים ביותר שלה מ-26 בפברואר 2021.

 

 

אנשי קשר

 

Media: Katherine Ewert, media@ibkr.com

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211208005630/en/

 

מקור:  Interactive Brokers Group, Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE