Amadis נבחרה בידי eMcREY עבור פתרון התשלומים SoftPos

Amadis נבחרה בידי eMcREY עבור פתרון התשלומים SoftPos

מאפשר גישה לכל תוכניות התשלום ללא מגע ברחבי העולם

 

מונטריאול, 13 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Amadis, עורכת תוכנת תשלומים גלובלית, ספקית מובילה של פתרונות עיבוד כרטיסים בתקן EMV Level 2 ויישומי קבלת תשלומים אוניברסליים מבוססי NEXO, נבחרה בידי eMcREY, ספקית פתרונות פיננסיים מובילה במזרח התיכון, עבור הפתרון SoftPOS שלה. Amadis תספק ל-eMcREY את תוכנת עיבוד כרטיסי התשלום שלה, והוא תאפשר לה קבלת תשלומים ללא מגע ברחבי העולם בהתקנים מסחריים מוכנים מהמדף.

SoftPOS של eMcREY יאפשר ללקוחותיה לקבל תשלומים מוויזה, מאסטרקרד, Amex ו-MADA (כרטיס התשלום המוביל בשוק בערב הסעודית). SoftPOS, אפליקציית תשלומי EMV המבוססת על תוכנה בלבד, הופכת מכשירים ניידים למסופי קבלת תשלומים ללא מגע. באמצעות תוכנת Amadis, eMcREY היא מההחברות הראשונות המסוגלות לאפשר קבלה של כל תוכניות התשלום ללא מגע ברחבי העולם באפליקציית תשלום אחת, תוך התגברות על המגבלות של ערכות SDK חלופיות, שאינן ניתנות להתאמה ביעילות.

"השותפות עם eMcREY מדגישה את המגמה ההולכת וגוברת של ספקי שירותי תשלומים (PSP) לאתגר מודלים מסורתיים של פתרונות תשלום", אמר פבריס גרנייר, מנהל עסקים ראשי ב-Amadis. "על ידי אפשור קבלת תשלומים בטלפונים החכמים של הצרכנים, תרחישי שימוש וקטגוריות חדשות רבות של סוחרים נמצאים כעת על הרדאר של PSP כדי להצמיח את העסקים שלהם בצורה יעילה וחסכונית יותר, תוך הגבלת הסיכונים של השקעות בחומרה".

Amadis מספקת את יכולות עיבוד התשלומים ללא מגע ב-EMV רמה 2 הכי נרחבת וניתנת להתאמה בתעשייה, בתוספת אפליקציית תשלום אופטימלית ומרובת פלטפורמות בתקנים של NEXO. עם התוכנה של Amadis ומודל SoftPOS של eMcREY, סוחרים מקבלים גישה מיידית לקבלת תשלום ללא מגע במיליוני טלפונים חכמים, טאבלטים וכל מכשיר אנדרואיד תואם עם NFC שכבר נמצאים שם בחוץ.

"Amadis מספקת לנו את היכולת הייחודית לתמוך בתוכניות תשלום ללא מגע ברחבי העולם", אמר ראווד רישה, מנהל הפיתוח של eMcREY. "זה יאפשר ללקוחות שלנו לפרוס פתרונות קבלת תשלומים בצורה יעילה ומהירה יותר, תוך שמירה על הגמישות להגיב במהירות לדינמיקה המשתנה בשוק".

אודות eMcREY

ל-eMcREY מומחיות רבה בתכנון והטמעה של תשתיות תשלומים. הפתרונות שלנו משתרעים על פני כל נוף התשלומים ומסייעים ללקוחות ליצור סביבת תשלומים מובילה בעולם.

מאז 2005, eMcREY מסייעת ללקוחות בענפי התשלומים, הממשל, האנרגיה והתחבורה להשתמש בטכנולוגיה כדי לאפשר אינטראקציות חלקות, מהירות ומאובטחות. אנו משלבים את חבילת ה-Apex שלנו, עם פתרונות התשלומים המוכחים, עם היכולות ברמה עולמית של שותפים בתחום התשלומים הדיגיטליים. פתרונות eMcREY כוללים ניהול כרטיסים ואסימונים, עיבוד באמצעות צד שלישי, קישוריות למערכות תשלום מיידיות, ACH ו-RTGS לאומיים, מרכזי תשלום ארגוניים, בנק וירטואלי, מטבע דיגיטלי, ניהול הונאות ארגוניות, יישוב סכסוכים, פיוס וניהול מחלוקות, ניהול זהויות, ניוד, ניתוח נאמנות ואנליטיקה של ביג דאטה וכן פתרונות העברה בלולאה פתוחה ופתרונות בלוקצ‘יין/ענן של אורקל. עם משרדים בקפריסין, דובאי, לבנון, קנדה וערב הסעודית, ועם צוות של 300 מומחים המטמיעים פתרונות מורכבים עבור מגוון רחב של לקוחות, eMcREY היא ספקית דיגטלית של מאסטרקארד פלטינום, ספקית מוסמכת של ויזה, שותפה של IBM Enterprise ושותפת פלטינום של אורקל. www.emcrey.com.

אודות Amadis

Amadis היא מובילה בטכנולוגיה של תוכנות קבלת תשלומים, עם התקרנות ביותר מ-15 מיליון מכשירים ברחבי העולם. החברה מספקת מוצרי תוכנה, מסגרות ופתרונות מעודכנים עבור סוחרים גלובליים, יצרני מכשירי תשלום ומעבדי תשלום. Amadis מספקת לסוחרים את המגוון הרחב ביותר בתעשייה של אפשרויות עיבוד כרטיסי EMV תוך שימוש בטכנולוגיה בהתאמה אישית או כזו שזמינה באופן מסחרי, ללא תלות בחומרה, מערכת הפעלה או גיאוגרפיה. החברה מביאה לתעשייה צוות תוכנה מובחר ומנוסה ומאפשרת פתרונות למקבלים בינלאומיים ביותר מ-23 מדינות. למדו עוד באתר החברה  www.amadis.ca.

 

ליצירת קשר:

Media
David Finkelstein
The DFI Group (for Amadis)
+1 416-300-4150
david@thedfigroup.net

מקור: Amadis

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire