מומחה לניתוחים רובוטיים

המומחה לניתוחים רובוטיים מתאים אישית את הטיפול בסרטן הערמונית למטופלים ישראלים

תיירות רפואית נכנסת: חדשות רפואיות בינלאומיות

ניו יורק, ניו יורק –(Marketwire – נוי תקשורת ***) – 22 ביולי 2011:

מטופלים בינלאומיים המבקשים רופאים מומחים וטיפול רפואי בארצות הברית מהווים חלק הולך וגדל מהרפואה בארה"ב. למעשה, התיירות הרפואית הנכנסת צפויה לעלות על חצי מיליון תיירים מטופלים עד 2017, לפי דו"ח של מרכז דלויט לפתרונות רפואיים. לפני יותר משנה, החלק הגדול ביותר מהמטופלים האלה (32%) ביקשו טיפולים אונקולוגיים לדברי Stackpole & Associates, חברת מחקר עצמאית. כסגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי "הר סיני", ד"ר דייויד סמאדי חושב שהמספרים האלה גדולים מכדי שאפשר להתעלם מהם.

שלא כמו תיירות רפואית יוצאת, מטופלים נכנסים לא באים בגלל המחירים. איכות הרופאים והטכנולוגיות החדישות ביותר בארה"ב מושכות מטופלים שמחפשים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר האפשרי, בלי קשר לעלות. פעמים רבות, ביטוחים מכסים חלק מהטיפול הרפואי הבינלאומי שלהם.

 כמומחה בינלאומי מוכר להסרה רובוטית של הערמונית, ד"ר סמאדי מעורב באופן פעיל בטיפול רפואי מחוץ לארה"ב בהיבטים רבים. הוא נסע פעמים רבות לישראל, וגם לארצות אחרות, שיתף במומחיות שלו בטיפול בסרטן הערמונית, ביצע ניתוחים רובוטיים חיים להסרת הערמונית והדגים את שיטת הניתוח שלו SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי).  בנוסף לתמיכה שד"ר סמאדי מציע לרופאים, הוא גם מטפל בחולי סרטן הערמונית מישראל ומארצות אחרות במרפאה שלו בניו יורק.

"כשגברים מעריכים את אפשרויות הטפול בסרטן הערמונית, הגבולות של מדינתם לא צריכים להגביל אותם. עבור רבים, חיים בלי הסרטן עולים בערכם בהרבה על אי הנוחות האפשרית שבטיפול בארה"ב", מאמין ד"ר סמאדי. אתר האינטרנט שלו, www.roboticoncology.com, מספק מידע על טיפול בסרטן הערמונית בשבע שפות שונות, כולל עברית שנוספה לאחרונה. "ומה שיותר חשוב", הוא מוסיף", אנו מעניקים לחולים בסרטן הערמונית מארצות אחרות גישה לאותן אפשרויות להחלמה ואיכות חיים שיש לחולים בארה"ב". המטופלים הבינלאומיים של ד"ר סמאדי מקבלים רפואה מותאמת אישית וטיפול משפחתי כולל, מההתחלה עד הסוף. הצוות המנוסה שלו מדריך את המטופלים בכל ההיבטים של ניתוח סרטן הערמונית שלהם בארה"ב, כולל סידורי הנסיעה, טיפול במשפחה והחלמה, ועוזר להפחית את המורכבות של משימות אלה. "המטופלים שלי הופכים לבני משפחה, והמשפחה הזאת מגיעה הרחק מעבר לגבולות ארה"ב. הצוות שלי ואני מספקים מערכת תמיכה מיידית למטופלים ולמשפחותיהם כשהם עומדים בפני ניתוח מציל חיים בארה"ב".

ד"ר סמאדי מאמין שחשוב שרופאים מומחים אחרים בארה"ב יכירו בתפקידם ברפואה העולמית. "מטופלים באים לכאן משום שהם מחפשים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר האפשרי. לרופאים ולמנתחים בארצותיהם יש אולי גישה לטכנולוגיות חדשות, אבל אפשר שחסר להם הניסיון המעשי שיש לרופאים האמריקנים. זה משהו שאני יכול להציע להם", אומר ד"ר סמאדי. זה נכון לגבי ניתוחי סרטן הערמונית בישראל. לרבים יש כעת את הציוד לביצוע ניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית, אבל הם פשוט לא צברו את מספר המטופלים, ולכן את רמת הניסיון, שיש למנתחים כמו ד"ר סמאדי. אחרי שביצע בהצלחה יותר מ-3,300 ניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית, שיעור החלמה מסרטן אצלו הוא 97 אחוזים. יתר על כן, 96 אחוזים מהמטופלים של ד"ר סמאדי מחזירים לעצמם את השליטה בשתן ו-87% מחזירים את התפקוד המיני. אלה נתונים שמטופלים בארצות אחרות, עם מנתחים פחות מנוסים, לא יכולים למצוא. "חולים בסרטן הערמונית ראויים לאפשריות טיפול מתקדמות מבחינה רפואית, ובזמן", מסכם ד"ר סמאדי.

למידע נוסף, בקרו בבקשה בקישורים הבאים:

ניתוחי ערמונית רובוטים בישראל – בית החולים רמב"ם

 http://www.youtube.com/watch?v=eSaCV2DQYQQ

אפשרויות טיפול בסרטן הערמונית

http://www.youtube.com/watch?v=9dC4T9JAJss  

קישורים קשורים:

http://il.smart-surgery.com/  
http://www.RoboticOncology.com  

ד"ר דייויד ב. סמאדי
טל. 1-212-241-8779
http://www.roboticoncology.com  
http://www.smart-surgery.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE